ПІБ Клуб, місто № посвідчення Дата видачі посвідчення Інструктор
Гриненко Алёна Евгеньевна D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000122 10.08.2019
Богданов Константин Владимирович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000121 04.08.2019
Гора Артем Викторович D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000120 26.07.2019
Степанчук Евгений Викторович D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000119 26.07.2019
Олейникова Евгения Сергеевна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000118 26.07.2019
Одиноков Александр Валерьевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000117 26.07.2019
Кандаурова Мария Павловна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000116 26.07.2019
Кожухарь Сергей Валентинович D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000115 17.09.2003
Кожухарь Ксения Сергеевна D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000114 17.09.2003
Миргород Владислав Алексеевич D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000113 15.07.2019
Канюка Николай Владимирович UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 19 000023 10.07.2019
Канюка Николай Владимирович ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 19 000023 10.07.2019
Канюка Николай Владимирович D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 19 000022 10.07.2019
Кощавка Владимир Валентинович D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000112 10.07.2019
Пожар Андрей Степанович D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000111 09.07.2019
Куприенко Валентин Станиславович D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000110 10.07.2019
Троценко Анатолий Леонидович D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000109 10.07.2019
Шульц Александр Юрьевич D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000108 10.07.2019
Паращук Владимир Анатольевич D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000107 10.07.2019
Чернов Василий Владимирович D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000106 10.07.2019
Бабинецкий Александр Васильевич D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000105 10.07.2019
Бреславец Максим Павлович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000104 04.07.2019
Линовицкий Александр D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000103 02.07.2019
Рыженко Владимир Алексеевич UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000022 10.06.2019
Рыженко Владимир Алексеевич ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000022 10.06.2019
Рыженко Владимир Алексеевич D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000021 10.06.2019
Латанский Дмитрий Александрович UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000021 10.06.2019
Латанский Дмитрий Александрович ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000021 10.06.2019
Латанский Дмитрий Александрович D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000020 10.06.2019
Дмитренко Денис Витальевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000102 20.06.2019
Воронкин Павел Андреевич UN
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 UN 19 000020 14.06.2019
Воронкин Павел Андреевич ND
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 ND 19 000020 14.06.2019
Воронкин Павел Андреевич D2
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P2 19 000019 14.06.2019
Сулим Александр Александрович D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000101 14.06.2019
Мус Тимофей Сергеевич D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000100 14.06.2019
Кошевой Евгений Геннадиевич D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000099 16.06.2019
Карбовский Валерий Юрьевич D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000098 16.06.2019
Буров Игорь Николаевич D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000097 16.06.2019
Иванов Сергей Владимирович RD
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000008 09.06.2019
Иванов Сергей Владимирович D3
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000008 09.06.2019
Царенко Сергей Александрович RD
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000007 09.06.2019
Царенко Сергей Александрович D3
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000007 09.06.2019
Тимошенко Мария Эдуардовна RD
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000006 09.06.2019
Тимошенко Мария Эдуардовна D3
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000006 09.06.2019
Сокольчук Константин Игоревич D1
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000096 09.06.2019
Кирьяков Александр Евгеньевич D1
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000095 09.06.2019
Вейбер Алина Витальевна D1
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000094 09.06.2019
Валентирова Екатерина Николаевна D1
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000093 09.06.2019
Белецкий Сергей Сергеевич UN
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 19 000018 09.06.2019
Белецкий Сергей Сергеевич ND
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 19 000018 09.06.2019
Белецкий Сергей Сергеевич D2
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 19 000018 09.06.2019
Мадера Сергей Александрович UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000018 05.06.2019
Мадера Сергей Александрович ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000018 05.06.2019
Мадера Сергей Александрович D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000017 05.06.2019
Мадера Александра Сергеевна СD1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 CD1 19 000003 05.06.2019
Петрусенко Денис Игоревич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000092 05.06.2019
Буглак Дмитрий Анатолиевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000091 05.06.2019
Бардадым Регина Игоревна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000090 05.06.2019
ПИВНЯК АРКАДИЙ ПЕТРОВИЧ PN
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 19 000009 15.05.2019
ДРАЦ СЕРГЕЙ ДМИТРИЕВИЧ D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000089 03.06.2019
Охремчук Кирилл Александрович D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000088 07.05.2019
Савченко Роман Викторович PN
БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 19 000008 03.06.2019
Кожухов Виталий Владимирович UN
КУСТО
Одесса
UKR F00 UN 19 000017 03.06.2019
Кожухов Виталий Владимирович ND
КУСТО
Одесса
UKR F00 ND 19 000017 03.06.2019
Кожухов Виталий Владимирович D2
КУСТО
Одесса
UKR F00 P2 19 000016 03.06.2019
Малютин Денис Игоревич D1
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000087 03.05.2019
Антонюк Сергей Николаевич D1
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000086 03.05.2019
Марчук Сергей Юрьевич D1
Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000085 02.06.2019
Акобиа Онисе D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000084 03.06.2019
Савченко Роман Викторович PN
БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 19 000008 03.06.2019
Архипов Роман Эдуардович D1
Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000083 29.05.2019
Слащин Александр Анатольевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000082 28.05.2019
Колосов Максим Анатольевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000081 28.05.2019
Репринцев Алексей Николаевич D1
БРИГ
Xарьков
UKR F00 P1 19 000080 21.05.2019
Иванов Никита Валерьевич D1
БРИГ
Xарьков
UKR F00 P1 19 000079 21.05.2019
Царевский Ярослав Алексеевич CD1
ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 CD1 19 000002 15.05.2019
Гроцкий Ярослав Владимирович CD1
ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 CD1 19 000001 15.05.2019
Попова Ксения Константиновна D1
ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 P1 19 000078 15.05.2019
Бова Алексей Петрович D1
ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 P1 19 000077 15.05.2019
Подгорец Виктор Леонидович D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000076 19.05.2019
Гайдай Дмитрий Геннадьевич D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000075 19.05.2019
Поповенко Константин Анатольевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000074 28.03.2019
Коваленко Сергей Васильевич RD
БРИГ
Харьков
UKR F00 RD 19 000005 10.05.2019
Коваленко Сергей Васильевич D3
БРИГ
Харьков
UKR F00 P3 19 000005 10.05.2019
Школяр Андрей Сергеевич D1
Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000073 07.05.2019
Салдан Олег Васильевич D1
Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000072 07.05.2019
Чучук Татьяна Игоревна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000071 07.052019
Мехед Иван Анатолиевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000070 07.05.2019
Кривошеев Александр Евгеньевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000069 07.05.2019
Земляной Андрей Андреевич RD
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 RD 19 000004 02.04.2019
Земляной Андрей Андреевич UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 19 000016 02.04.2019
Земляной Андрей Андреевич ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 19 000016 02.04.2019
Земляной Андрей Андреевич D3
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P3 19 000004 02.04.2019
Максимов Владимир Викторович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000068 09.04.2019
Коломейцева Янина Александровна D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000067 09.04.2019
Гулюк Виталий Анатольевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000066 09.04.2019
Кожухов Виталий Владимирович D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000065 03.05.2019
Бышев Андрей Михайлович D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000064 03.05.2019
Чигиринский Андрей Витальевич D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000063 03.05.2019
Дорофеев Дмитрий Александрович D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000062 25.04.2019
Стоянов Руслан Александрович D1
МШПП Команда Тайфун
Одесса
UKR F00 P1 19 000061 22.04.2019
Бадеев Святослав Олегович D1
МШПП Команда Тайфун
Одесса
UKR F00 P1 19 000060 22.04.2019
Тепцова Юлия Владимировна D1
Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000059 22.04.2019
Максимчук Александр Андреевич D1
Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000058 15.04.2019
Лысенко Игорь Андреевич D1
Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000057 15.04.2019
Бурлака Евгений Николаевич AP1
БРИГ
Xарків
UKR F00 AP1 19 000001 20.04.2019
Мележик Юлия Николаевна AP2
БРИГ
Xарків
UKR F00 AP2 19 000001 20.04.2019
Гловацкий Тимофей Вдадимирович D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000056 15.04.2019
Давыдова Елена Богдановна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000055 15.04.2019
Теваль Ян Геннадьевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000054 07.04.2019
Рыженко Ирина Николаевна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000053 07.04.2019
Рыженко Дарина Владимировна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000052 07.04.2019
Кырпа Евгений Сергеевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000051 07.04.2019
Пустовойтенко Александр Сергеевич D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000050 14.04.2019
Мулюкин Александр Владиславович D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000049 14.04.2019
Аюпова Эльвира Ринатовна D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000048 11.04.2019
Бугун Александр Сергеевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000047 02.04.2019
Солодовник Даниил Вячеславович CD3
БРИГ
Xарків
UKR F00 CD3 19 000002 05.04.2019
Щерба Максим Анатольевич UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000015 20.03.2019
Щерба Максим Анатольевич ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000015 20.03.2019
Щерба Максим Анатольевич D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000015 20.03.2019
Павлюк Юлия Руслановна UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000014 20.03.2019
Павлюк Юлия Руслановна ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000014 20.03.2019
Павлюк Юлия Руслановна D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000014 20.03.2019
Тарадай Ксения Викторовна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000046 30.03.2019
Приставский Константин Николаевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000045 02.04.2019
Григирчик Руслан Иванович D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000044 12.03.2019
Березовский Глеб Геннадиевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000043 02.04.2019
Хоменко Ольга Александровна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000042 02.04.2019
Хасапов Дмитрий Александрович D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000041 02.04.2019
Острерова Мария Александровна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000040 02.04.2019
Остреров Александр Сергеевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000039 02.04.2019
Приступа Роман Богданович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000007 31.03.2019
Полевий Андрій Михайлович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000006 31.03.2019
Овод Павло Михайлович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000005 31.03.2019
Квасниця Андрій Миронович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000004 31.03.2019
Біян Олег Ігорович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000003 31.03.2019
Стебляк Вадим Виктрович UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000012 29.03.2019
Стебляк Вадим Виктрович ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000012 29.03.2019
Стебляк Вадим Виктрович D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000012 29.03.2019
Вайда Игорь Ярославович RD
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 19 000003 25.03.2019
Вайда Игорь Ярославович D3
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 19 000003 25.03.2019
Гриб Тарас Владимирович UN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 19 000011 25.03.2019
Гриб Тарас Владимирович ND
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 19 000011 25.03.2019
Гриб Тарас Владимирович D2
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 19 000011 25.03.2019
Солодовник Даниил Вячеславович CD2
БРИГ
Харків
UKR F00 CD2 19 000003 29.03.2019
Лесовый Ростислав Леонидович DS
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 DS 19 000003 22.03.2019
Лаппо Иван Сергеевич DS
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 DS 19 000002 22.03.2019
Барсуков Вячеслав Андреевич PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000002 24.03.2019
Сало Ростислав Богданович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000038 24.03.2019
Полевый Андрей Михайлович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000037 23.03.2019
Полева Світлана Григоровна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000036 23.03.2019
Дыба Владимир Зеновьевич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000035 24.03.2019
Григоренко Анна Игоревна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000034 23.03.2019
Барсуков Вячеслав Андреевич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000033 24.03.2019
Горло Максим Викторович D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000032 24.07.2018
Силкин Владимир Николаевич UN
БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000010 21.03.2019
Силкин Владимир Николаевич ND
БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000010 21.03.2019
Силкин Владимир Николаевич D2
БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000010 21.03.2019
Сегал Никита Робертович D1
БРИГ
Харків
UKR F00 P1 19 000031 21.03.2019
Кричмар Ернст Михайлович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000030 19.03.2019
Бондар Дмитрий Борисович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000029 19.03.2019
Савченко Роман Викторович UN
БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000009 24.02.2019
Савченко Роман Викторович ND
БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000009 24.02.2019
Савченко Роман Викторович D2
БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000009 24.02.2019
Регуш Евгения Сергеевна UN
БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000008 24.02.2019
Регуш Евгения Сергеевна ND
БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000008 24.02.2019
Регуш Евгения Сергеевна D2
БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000008 24.02.2019
Крамар Татьяна Владимировна D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000028 27.02.2019
Вирютин Владимир Викторович RD
БРИГ
Xарків
UKR F00 RD 19 000002 24.02.2019
Вирютин Владимир Викторович D3
БРИГ
Xарків
UKR F00 D3 19 000002 24.02.2019
Вирютин Алексей Владимирович UN
БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000007 24.02.2019
Вирютин Алексей Владимирович ND
БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000007 24.02.2019
Вирютин Алексей Владимирович D2
БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000007 24.02.2019
Вечирко Павел Владимирович UN
БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000006 12..02.2010
Вечирко Павел Владимирович ND
БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000006 12..02.2010
Вечирко Павел Владимирович D2
БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000006 12..02.2010
Терентьев Александр Александрович RD
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 RD 19 000001 29.01.2019
Терентьев Александр Александрович D3
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P3 19 000001 29.01.2019
Мелехова Мария Олеговна DS
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 DS 19 000001 29.01.2019
Мелехова Мария Олеговна UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000005 29.01.2019
Мелехова Мария Олеговна ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000005 29.01.2019
Мелехова Мария Олеговна D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000005 29.01.2019
Красовский Павел Алексеевич UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000004 29.01.2019
Красовский Павел Алексеевич ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000004 29.01.2019
Красовский Павел Алексеевич D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000004 29.01.2019
Козий Владислав Игоревич UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000003 29.01.2019
Козий Владислав Игоревич ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000003 29.01.2019
Козий Владислав Игоревич D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000003 29.01.2019
Баранов Данило Олегович UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000002 29.01.2019
Баранов Данило Олегович ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000002 29.01.2019
Баранов Данило Олегович D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000002 29.01.2019
Никулишин Наталия Викторовна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000027 24.02.2019
Мороз Виталий Дмитриевич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000026 24.02.2019
Дрожак Мария Руслановна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000025 24.02.2019
Биян Олег Игоревич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000024 24.02.2019
Пастух Андрей Григорьевич D1
Атлантика
Kривой Рог
UKR F00 P1 19 000023 25.02.2019
Кожухарь Михаил Валерьевич D1
Атлантика
Kривой Рог
UKR F00 P1 19 000022 25.02.2019
Фахери Техрани Анита D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000021 22.02.2019
Федоренко Юрий Владимирович D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000020 01.02.2019
Вирютина Татьяна Валериевна D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000019 05.11.1997
SHOEMAKER ELENA D2

Kiev
UKR F00 P2 19 000001 01.02.2019
Одробинская Екатерина Игоревна D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 18 000122 29.11.2018
Бобрышев Александр Николаевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 18 000121 29.11.2018
Шейка Дмитрий Сергеевич PN
КУСТО
Одеса
UKR F00 PN 19 000001 06.02.2019
Дьяченко Михаил Сергеевич D1
ДЕЛЬТА
Xарків
UKR F00 P1 19 000018 15.01.2019
Гончаров Михаил Романович D1
ДЕЛЬТА
Xарків
UKR F00 P1 19 000017 15.01.2019
Васильева Ирина Константиновна D1
ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 19 000016 15.01.2019
Познякова Александра Артемьева CD3
ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD3 19 000001 15.01.2019
Федоренко Дмитрий Юрьевич CD2
БРИГ
Харків
UKR F00 CD2 19 000002 16.02.2019
Прахов Тимофей Алексеевич CD2
БРИГ
Xарків
UKR F00 CD2 19 000001 16.02.2019
Неделева Наталья Ивановна D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000015 02.02.2019
Статник Ярослав Витальевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000014 01.02.2019
Левенчук Евгения Александровна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000012 01.02.2019
Овод Павло Михайлович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000011 27.01.2019
Овод Михаил Павлович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000010 27.01.2019
Клименко Иван Александрович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000009 26.01.2019
Биндас Станислав Родиславович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000008 26.01.2019
Салицкий Владислав Эдуардович D1
КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000007 16.01.2019
Рубанова Ольга Григорьевна D1
КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000006 16.01.2019
Рубанов Александр Александрович D1
КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000005 16.01.2019
Рищева Татьяна Ильинична D1
КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000004 16.01.2019
Поркару Константин Николаевич D1
КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000003 16.01.2019
Гутник Игорь Александрович D1
КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000002 16.01.2019
Коваль Максим Валериевич D1
КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000001 16.01.2019
Виноградов Александр Валентинович UN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 18 000026 25.12.2018
Виноградов Александр Валентинович ND
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 18 000026 25.12.2018
Виноградов Александр Валентинович D2
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 18 000025 25.12.2018
Лебедин Ирина Романовна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000128 27.12.2018
Тытыч Юрий Игоревич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000127 27.12.2018
Ищук Виталий Валериевич D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 18 000126 27.12.2018
Назарова Елена Владимировна AP1
БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 000005 17.12.2018
Сиротов Андрей Владимирович AP1
БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 000004 17.12.2018
Пазиняк Василий Зенонович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000125 16.12.2018
Дрожак Борис Сергеевич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000124 16.12.2018
Коноплич Константин Петрович D1
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 18 000123 07.12.2018
Темофеев Михаил Михайлович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 18 000105 23.10.2018
Степаненко Игорь D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000117 19.11.2018
Шейка Дмитрий Сергеевич RD

Николаев
UKR F00 RD 18 000007 09.12.2018
Шейка Дмитрий Сергеевич D3
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P3 18 000007 09.12.2018
Зароцкая Светлана Сергеевна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000120 25.11.2018
Невмержицький Данило Васильевич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000119 25.11.2018
Дмытрив Святослав Игоревич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000118 25.11.2018
Жупинас Вячеслав Борисович D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 18 000116 27.11.2018
Басаджи Вячеслав Ильич DS

Киев
UKR F00 DSD 18 000003 12.10.2018
Гаврилюк Дмитрий Сергеевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000113 05.11.2018
Холодный Константин Сергеевич D1
БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000114 07.11.2018
Петрашенко Вита Викторовна D1
БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000115 07.11.2018
Нежинский Иван Дмитриевич DS

Киев
UKR F00 DSD 18 000002 22.10.2018
Потопаев Дмитрий Павлович UN

Киев
UKR F00 UN 18 000025 01.11.2018
Потопаев Дмитрий Павлович ND

Киев
UKR F00 ND 18 000025 01.11.2018
Потопаев Дмитрий Павлович D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000024 01.11.2018
Корчовая Татьяна Васильевна UN

Киев
UKR F00 UN 18 000024 01.11.2018
Корчовая Татьяна Васильевна ND

Киев
UKR F00 ND 18 000024 01.11.2018
Корчовая Татьяна Васильевна D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000023 01.11.2018
Ковальчук Владимир UN

Киев
UKR F00 UN 18 000023 01.11.2018
Ковальчук Владимир ND

Киев
UKR F00 ND 18 000023 01.11.2018
Ковальчук Владимир D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000022 01.11.2018
Запевалов Иван Валериевич UN

Киев
UKR F00 UN 18 000022 01.11.2018
Запевалов Иван Валериевич ND

Киев
UKR F00 ND 18 000022 01.11.2018
Запевалов Иван Валериевич D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000021 01.11.2018
Базичева Татьяна UN

Киев
UKR F00 UN 18 000021 01.11.2018
Базичева Татьяна ND

Киев
UKR F00 ND 18 000021 01.11.2018
Базичева Татьяна D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000020 01.11.2018
Нежинский Иван Дмитриевич UN

Киев
UKR F00 UN 18 000020 22.10.2018
Нежинский Иван Дмитриевич ND

Киев
UKR F00 ND 18 000020 22.10.2018
Нежинский Иван Дмитриевич D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000019 22.10.2018
Бродик Олександр Богданович UN

Львів
UKR F00 UN 18 000019 28.10.2018
Бродик Олександр Богданович ND

Львів
UKR F00 ND 18 000019 28.10.2018
Бродик Олександр Богданович D2
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 18 000018 28.10.2018
Приступа Роман Богданович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000112 31.10.2018
Семененко Богдан Сергеевич D1
БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000110 27.10.2018
Семененко Сергей Николаевич D1
БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000109 27.10.2018
Тимофеева Оксана Ивановна D1
БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000108 27.10.2018
Гаркушин Андрей Александрович D1
БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000111 27.10.2018
Алабут Арина Геннадиевна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000106 12.10.2018
Мизев Александр Александрович D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000107 12.10.2018
Басаджи Вячеслав Ильич D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000017 12.10.2018
Басаджи Вячеслав Ильич ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 18 000018 12.10.2018
Басаджи Вячеслав Ильич UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 18 000018 12.10.2018
Регуш Евгения Сергеевна АР1
БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 00003 20.10.2018
Дашко Александр RD
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Черкасы
UKR F00 RD 18 000006 14.10.2018
Дашко Александр D3
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Черкасы
UKR F00 P3 18 000006 14.10.2018
Сердюк Николай Анатольевич D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Ираклив
UKR F00 P1 18 000104 14.10.2018
Бреус Диана Ростиславовна CD3
БРИГ
Харків
UKR F00 CD3 18 000004 14.10.2018
Соколовский Герман Георгиевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000103 08.10.2018
Назаров Сергей Викторович АР1
БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 00002 27.09.2018
Тесленко Илья Сергеевич D1
БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000095 20.09.2018
Петренко Александра Вячеславовна D1
SUBMARINE CLUB
Сакт-Петербург
UKR F00 P1 18 000098 20.09.2018
Шурмистова Дарья Сергеевна D1
SUBMARINE CLUB
Москва
UKR F00 P1 18 000099 20.09.2018
Назаренко Никита Андреевич D1
SUBMARINE CLUB
Симферополь
UKR F00 P1 18 000097 20.09.2018
Денисова Диана Евгеньевна D1
БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000101 01.10.2018
Тихоненко Иван Михайлович D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 18 000100 25.09.2018
Коннов Денис Сергеевич D1
SUBMARINE CLUB
Красноярск
UKR F00 P1 18 000096 27.09.2018
Левитская Наталия Николаевна D1
БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000102 04.10.2018
Мележик Юлия Николаевна АР1
БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 000001 20.09.2018
Шлыков Валерий Олегович D1
КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 18 000094 14.09.2018