ПІБ Школа, місто № посвідчення Дата видачі посвідчення Інструктор
1 Матвєєв Вілен Набільєвич UN Апнос
Київ
UKR F00 UN 22 000001 10.01.2022
2 Матвєєв Вілен Набільєвич ND Апнос
Київ
UKR F00 ND 22 000001 10.01.2022
3 Матвєєв Вілен Набільєвич D2 Апнос
Київ
UKR F00 P2 22 000001 10.01.2022
4 Ільїн Михайло Олегович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000010 11.01.2022
5 Рекун Михайло Олегович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000009 11.01.2022
6 Лемента Данило Валерійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000008 11.01.2022
7 Зотов Петро Олексійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000007 11.01.2022
8 Дьяченко Арсеній Володимирович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000006 11.01.2022
9 Гічка Вікторія Сергіївна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000005 11..01.2022
10 Вичегжаніна Катерина Олексіївна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000004 11.01.2022
11 Бова Еліна Олексіївна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000003 11.01.2022
12 Бажинова Юліана Михайлівна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000002 11.01.2022
13 Аржанухіна Людмила Володимирівна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000122 30.12.2021
14 Павличак Сергій Володимирович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 22 000001 04.01.2022
15 Несвіжий Станіслав Сергійович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000121 30.12.2021
16 Несвіжий Єгор Миколайович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000120 30.12.2021
17 Мудрицька Карина Олександрівна UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000029 25.12.2021
18 Мудрицька Карина Олександрівна ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000029 25.12.2021
19 Мудрицька Карина Олександрівна D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000029 25.12.2021
20 Чигарьов Дмитро Владиславович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000119 25.12.2021
21 Чигарьов Артем Владиславович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000118 25.12.2021
22 Криволап Євген Володимирович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000117 25.12.2021
23 МАЛЮТИН ДЕНИС ІГОРОВИЧ UN ИНГУЛ
Миколаїв
UKR F00 UN 21 000028 10.12.2021
24 МАЛЮТИН ДЕНИС ІГОРОВИЧ ND ИНГУЛ
Миколаїв
UKR F00 ND 21 000028 10.12.2021
25 МАЛЮТИН ДЕНИС ІГОРОВИЧ D2 ИНГУЛ
Миколаїв
UKR F00 P2 21 000028 10.12.2021
26 Прокоп’єв Олександр Андрійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000116 20.12.2021
27 Гайдук Марина Олександрівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000115 20.12.2021
28 Унгурян Сергій Володимирович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000114 15.12.2021
29 Лозовий Дмитро Васильович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000113 15.12.2021
30 Лозова Марина Дмитрівна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000112 15.12.2021
31 Кузьменко Артем Олександрович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000111 15.12.2021
32 Крупська Святослава Олегівна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000110 15.12.2021
33 Радинівський Артур Станіславович D1 МЕТЕОР
Дніпро
UKR F00 P1 21 000109 17.12.2021
34 Ємельяненко Жанна Валеріївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000108 14.12.2021
35 Токаренко Інна Віталіївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000107 14.12.2021
36 Любченко Олександр Володимирович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000106 14.12.2021
37 Дрепін Дмитро Миколайович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000105 14.12.2021
38 Лисаковский Валентин Володимирович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000027 08.12.2021
39 Лисаковский Валентин Володимирович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000027 08.12.2021
40 Лисаковский Валентин Володимирович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000027 08.12.2021
41 Бугун Олександр Сергійович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000026 08.12.2021
42 Бугун Олександр Сергійович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000026 08.12.2021
43 Бугун Олександр Сергійович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000026 08.12.2021
44 Регуш Євгенія Сергіївна PhD1 БРИГ
Харків
UKR FOO PhD1 21 0001 07.12.2021
45 Андрієнко Антон Павлович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000104 05.12.2021
46 Третяк Антон Євгенович D1 МЕТЕОР
Дніпро
UKR F00 P1 21 000103 07.12.2021
47 Кузьменко Валерія Валентинівна D1 МЕТЕОР
Дніпро
UKR F00 P1 21 000102 08.12.2021
48 Грабовець Валерія Павлівна D1 МЕТЕОР
Дніпро
UKR F00 P1 21 000101 07.12.2021
49 Заговора Ольга Борисівна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000100 07.12.2021
50 Жувака Ігор Миколайович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000099 07.12.2021
51 Чуб Евгений Анатольевич DSD Атлантика
Крівий Ріг
UKR F00 DSD 21 000005 30.11.2021 r.
52 Чуб Евгений Анатольевич PN Атлантика
Крівий Ріг
UKR F00 PN 21 000016 30.11.2021 r.
53 Ярещенко Володимир Григорович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000098 25.11.2021
54 Соколи Олексій Олександрович D1 Центр підводної археологїї
Київ
UKR FOO P1 04 000229 01.06.2004
55 Давидова Олена Богданівна ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000025 22.11.2021
56 Давидова Олена Богданівна UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000025 22.11.2021
57 Давидова Олена Богданівна D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000025 22.11.2021
58 Ковтун Роман Леонідович DSD КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 DSD 21 000004 20.11.2021
59 Ковтун Роман Леонідович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000024 20.11.2021
60 Ковтун Роман Леонідович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000024 20.11.2021
61 Ковтун Роман Леонідович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000024 20.11.2021
62 Романенко Вікторія Міхайлівна UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000023 19.11.2021
63 Романенко Вікторія Міхайлівна ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000023 19.11.2021
64 Романенко Вікторія Міхайлівна D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000023 19.11.2021
65 Романенко Андрій Олександрович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000022 19.11.2021
66 Романенко Андрій Олександрович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000022 19.11.2021
67 Романенко Андрій Олександрович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000022 19.11.2021
68 Письменний Олег Леонідович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000021 19.10.2021
69 Письменний Олег Леонідович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000021 19.10.2021
70 Письменний Олег Леонідович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000021 19.10.2021
71 Проскурняк Сергій Іванович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000020 19.10.2021
72 Проскурняк Сергій Іванович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000020 19.10.2021
73 Проскурняк Сергій Іванович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000020 19.10.2021
74 Савіних Михайло Олександрович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000097 16.11.2021
75 Ситник Євген Олексійович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000019 10.11.2021
76 Ситник Євген Олексійович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000019 10.11.2021
77 Ситник Євген Олексійович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000019 10.11.2021
78 Шулешов Юрій Олексійович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000096 10.11.2021
79 Маковій Дмитро Валерійович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000095 10.11.2021
80 Малюк Вероніка Сергіївна CD3 БРИГ
Харків
UKR F00 CD3 21 000004 03.11.2021
81 Заболотний Владислав Юрійович CD1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 CD1 21 000001 15.10.2021
82 Ковальова Олександра Сергійовна RD SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 RD 21 000008 15.10.2021
83 Ковальова Олександра Сергійовна D3 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P3 21 000008 15.10.2021
84 Коломіць Олександр Васильович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000018 15.10.2021
85 Коломіць Олександр Васильович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000018 15.10.2021
86 Коломіць Олександр Васильович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000018 15.10.2021
87 Дудченко Юлія Олеговна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000094 15.10.2021
88 Дудченко Роман Олегович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000093 15.10.2021
89 Риндя Станіслав Володимирович PN БРИГ
Харків
UKR F00 PN 21 000015 26.09.2021
90 Риндя Анастасія Станіславівна PN БРИГ
Харків
UKR F00 PN 21 000014 26.09.2021
91 Риндя Анастасія Станіславівна UN БРИГ
Харків
UKR F00 UN 21 000017 26.09.2021
92 Риндя Анастасія Станіславівна ND БРИГ
Харків
UKR F00 ND 21 000017 26.09.2021
93 Риндя Анастасія Станіславівна D2 БРИГ
Харків
UKR F00 P2 21 000017 26.09.2021
94 Савко Юрій Остапович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000013 21.09.2021
95 Лесовий Ростислав Леонідович RD СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 21 000007 23.09.2021
96 Лесовий Ростислав Леонідович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 21 000007 23.09.2021
97 Самойлова Софія Юріївна ChD2 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD2 21 000003 15.09.2021
98 Ємельяненко Артур Валерійович ChD2 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD2 21 000002 15.09.2021
99 Мінаков Олександр Генадійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000092 15.09.2021
100 Коротченко Валентина Михайлівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000091 15.09.2021
101 Жуй Тянь D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000090 06.09.2021
102 Опша Тетяна Василівна RD SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 RD 21 000006 01.09.2021
103 Опша Тетяна Василівна D3 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P3 21 000006 01.09.2021
104 Павленко Ганна Володимирівна UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000016 03.09.2021
105 Павленко Ганна Володимирівна ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000016 03.09.2021
106 Павленко Ганна Володимирівна D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000016 03.09.2021
107 Арсеній Андрій Миколайович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000015 03.09.2021
108 Арсеній Андрій Миколайович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000015 03.09.2021
109 Арсеній Андрій Миколайович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000015 03.09.2021
110 Рябінін Денис Миколайович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000089 04.08.2021
111 Коновалова Эва Ігоровна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000088 01.09.2021
112 Скорик Наталія Вікторівна D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000087 02.09.2021
113 Мазнiца Віктор Андрійович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000086 02.09.2021
114 Березовська Валентина Юрьївна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000085 20.08.2021
115 Чурбанов Сергiй Володимирович D1 Атлантика
Крівий Ріг
UKR F00 P1 21 000084 10.08.2021
116 Захаріков Олександр Сергійович RD МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 RD 21 000005 10.07.2021
117 Захаріков Олександр Сергійович D3 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P3 21 000005 10.07.2021
118 Хаккулова Наталья Турсуновна D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000083 10.08.2021
119 Дрік Олег Дмитрович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000082 10.08.2021
120 Удотов Дмитро Юрійович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000081 07.06.2021
121 Кернос Сергій АнатолійовичD1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000080 07.06.2021
122 Жданова Ярина Ігорівна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000079 30.07.2021
123 Гузій Сергій Валерійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000078 29.07.2021
124 Лаппо Іван Сергійович RD СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 21 000004 21.07.2021
125 Лаппо Іван Сергійович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 21 000004 21.07.2021
126 Азізов Артем Ахмедович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000077 19.07.2021
127 Азізов Арсен Ахмедович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000076 19.07.2021
128 Диба Володимир Зіновійович UN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 21 000014 18.07.2021
129 Диба Володимир Зіновійович ND СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 21 000014 18.07.2021
130 Диба Володимир Зіновійович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 21 000014 18.07.2021
131 Шевчук Гліб Юрійович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000075 25.07.2021
132 Предко Святослав Станиславович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000074 25.07.2021
133 Предко Артем Станиславович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000073 25.07.2021
134 Предко Аріна Станіславівна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000072 25.07.2021
135 Рикун Олег Ярославович PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 21 000012 16.07.2021
136 Педан Антон Миколайович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000071 18.07.2021
137 Дьяченко Олександр Сергійович PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 21 000011 09.07.2021
138 Дьяченко Катерина Сергіївна PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 21 000010 09.07.2021
139 Сендецька Олена В’ячеславiвна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000069 07.06.2021
140 Евлаков Владислав Iгоревич D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000070 10.07.2021
141 Щербина Анастасія Олегівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000068 12.07.2021
142 Олійник Вікторія Євгенівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000067 12.07.2021
143 Олійник Віталій Олександрович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000066 12.07.2021
144 Магірін Ілля Олександрович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000065 12.07.2021
145 Магіріна Яніна Олександрівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000064 12.07.2021
146 Болотськіх Микола Миколайович UN БРИГ
Харків
UKR F00 UN 21 000012 06.07.2021
147 Болотськіх Микола Миколайович ND БРИГ
Харків
UKR F00 ND 21 000012 06.07.2021
148 Болотськіх Микола Миколайович D2 БРИГ
Харків
UKR F00 P2 21 000012 06.07.2021
149 Кравчук Дмитро Павлович D1 МШПП Команда Тайфун
Чорноморськ
UKR F00 P1 21 000063 02.07.2021
150 Сендецький Ілля Олександрович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000062 07.06.2021
151 Михайлюк Віктор Геннадійович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000061 07.06.2021
152 Казбан Максим Олександрович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000060 07.06.2021
153 Безкровний Олег Вікторович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000059 07.06.2021
154 Шалапуха Олександр Костянтинович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000058 07.06.2021
155 Корженко Віталій Юрійович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000057 07.06.2021
156 Гордієнко Владислав Павлович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000056 07.06.2021
157 Андрущенко Сергій Анатолійович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000055 07.06.2021
158 Кобзар Олександр Володимирович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000054 07.06.2021
159 Смирнов Олексій Антонович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000053 27.06.2021
160 Старосила Захар Константинович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000052 23.06.2021
161 Назарук Олександр Олександрович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000051 12.06.2021
162 Маслов Олексій Олександрович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000050 12.06.2021
163 Жукотський Микита Сергійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000049 12.06.2021
164 Драбинка Дамир Вадимович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000048 12..06.2021
165 Малошук Микола Григорович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000047 15.06.2021
166 Украінцева Яна Олексіївна D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000044 18.06.2021
167 Старіковська Марина Вікторівна D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000043 15.06.2021
168 Марченко Данило Євгенович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000043 18.06.2021
169 Зварич Олексiй Дмитрович CD3 КУСТО
Одеса
UKR F00 CD3 21 000003 21.06.2021
170 Мойсєєв Олександр Павлович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 21 000046 21.06.2021
171 Miзюкін Костянтин Олегович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 21 000045 21.06.2021
172 Батiчек Iгор Анатолiйович D1 Атлантика
Крівий Ріг
UKR F00 P1 21 000041 16.06.2021
173 Кочетов Сергій Георгійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000040 12.06.2021
174 Стасюк Дмитро Сергійович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000011 20.06.2021
175 Стасюк Дмитро Сергійович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000011 20.06.2021
176 Стасюк Дмитро Сергійович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000011 20.06.2021
177 Дроботун Руслана Сергіївна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000039 20.06.2021
178 Дроботун Людмила Сергіївна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000038 20.06.2021
179 Степаненко Ігор UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000010 30.04.2021
180 Степаненко Ігор ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000010 30.04.2021
181 Степаненко Ігор D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000010 30.04.2021
182 Шевчук Геннадій Сергійович UN БРИГ
Харків
UKR F00 UN 21 000009 25.05.2021
183 Шевчук Геннадій Сергійович ND БРИГ
Харків
UKR F00 ND 21 000009 25.05.2021
184 Шевчук Геннадій Сергійович D2 БРИГ
Харків
UKR F00 P2 21 000009 25.05.2021
185 Бажинова Юліана Михайлівна CD3 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD3 21 000002 21.04.2021
186 Аіпов-Федотенко Даніїл Филипович CD3 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD3 21 000001 21.04.2021
187 Лучко Софія Андрійовна CD2 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD2 21 000001 21.09.2010
188 Нестереня Наталія Валеріївна RD Апнос
Київ
UKR F00 RD 21 000003 06.04.2021
189 Нестереня Наталія Валеріївна D3 Апнос
Київ
UKR F00 P3 21 000003 06.04.2021
190 Нестереня Марія Костянтинівна RD Апнос
Київ
UKR F00 RD 21 000002 06.04.2021
191 Нестереня Марія Костянтинівна D3 Апнос
Київ
UKR F00 P3 21 000002 06.04.2021
192 ТИТАРЕНКО ЛЮДА D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR FOO P2 05 000115 2005
193 Опша Тетяна Василівна UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000006 20.04.2021
194 Опша Тетяна Василівна ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000006 20.04.2021
195 Опша Тетяна Василівна D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000006 20.04.2021
196 СНІТКО НАТАЛЬЯ D1 ИНГУЛ
Київ
UKR F00 P1 21 000037 13.04.2021
197 ЖАРІНОВ ОЛЕКСАНДР D1 ИНГУЛ
Київ
UKR F00 P1 21 000036 13.04.2021
198 Болотскіх Микола Миколайович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000035 17.05.2021
199 Папуша Олексій Олексійович D1 МШПП Команда Тайфун
Чорноморьск
UKR F00 P1 21 000034 10.05.2021
200 Воронова Тетяна Михайлівна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000033 07.05.2021
201 Савко Юрій Володимирович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000032 10.05.2021
202 Котенко Сергій Миколайович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000031 20.04.2021
203 Матвєєв Вілен Набільєвич D1 Апнос
Київ
UKR F00 P1 21 000030 18.04.2021
204 Якимів Ольга В’ячеславівна PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000009 18.04.2021
205 Гукевич Юрій Євгенович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000008 18.04.2021
206 Гоцко Любов Володимирівна PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000007 18.04.2021
207 Данилів Святослав Дмитрович RD СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 21 000001 19.03.2021
208 Данилів Святослав Дмитрович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 21 000001 19.03.2021
209 Сало Ростислав Богданович UN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 21 000005 20.03.2021
210 Сало Ростислав Богданович ND СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 21 000005 20.03.2021
211 Сало Ростислав Богданович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 21 000005 20.03.2021
212 Слободян Юліан Юрійович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000005 08.04.2021
213 Янчевська Яна Вікторівна PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000006 08.04.2021
214 Янчевська Яна Вікторівна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 21 000028 08.04.2021
215 Рожков Ігор В’ячеславович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000027 08.04.2021
216 Рожкова Світлана Анатоліївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000026 08.04.2021
217 Гурбич Максим Іванович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000004 19.03.2021
218 Гурбич Максим Іванович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000004 19.03.2021
219 Гурбич Максим Іванович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000004 19.03.2021
220 Березовський Гліб Геннадійович DSD КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 DSD 21 000003 19.03.2021
221 Березовський Гліб Геннадійович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000003 19.03.2021
222 Березовський Гліб Геннадійович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000003 19.03.2021
223 Березовський Гліб Геннадійович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000003 19.03.2021
224 Андреєв Артем Олексійович DS КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 DSD 21 000002 19.03.2021
225 Андреєв Артем Олексійович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000002 19.03.2021
226 Андреєв Артем Олексійович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000002 19.03.2021
227 Андреєв Артем Олексійович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000002 19.03.2021
228 Грицай Олена D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 16 000024 07.10.2016
229 Коваленко Катерина Михайлівна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000025 10.03.2021
230 Шевченко Олег Петрович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000024 31.03.2021
231 Байрак Руслан Васильович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000023 31.03.2021
232 Нечитайло Ярослав Андрійович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000022 18.03.2021
233 Давидова Наталія Олександрівна D1 КУСТО
Київ
UKR F00 P1 08 000221 01.09.2008
234 Коваленко Ганна Сергіївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000021 09.03.2021
235 Назаров Олексій Германович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 03 000108 2003
236 Рубан Софія Тарасівна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000020 07.03.2021
237 Привалов Данило Геннадійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000019 07.03.2021
238 Колегов Олександр Юрійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000018 07.03.2021
239 Голощапов Богдан Юрійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000017 07.03.2021
240 Яворська Инга Андріївна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000016 01.03.2021
241 Щербина Віталій Васильович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000015 12..03.2021
242 Осауленко Сергій Олександрович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000014 12.03.2021
243 Мамонтов Владислав Вікторович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000013 01.03.2021
244 Коровкін Володимир Андрійович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000012 01.03.2021
245 Заярний Євген Миколайович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000011 09.03.2021
246 Котляр Юрій Валерійович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000010 01..03.2021
247 Котляр Анастасія Олександрівна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000009 01..03.2021
248 Коваленко Максим Олександрович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000008 01..03.2021
249 Гаврук Юлія Миколаївна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000007 01..03.2021
250 Остапчук Аліна Андріївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000006 25.02.2021
251 Яценко Володимир Анатолійович PN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 PN 21 000004 12.02.2021
252 Шамаєв Євген Володимирович PN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 PN 21 000003 12..02.2021
253 Яковенко Сергій Григорович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000001 16.02.2021
254 Яковенко Сергій Григорович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000001 16.02.2021
255 Яковенко Сергій Григорович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000001 16.02.2021
256 Яценко Володимир Анатолійович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000005 12.02.2021
257 Шамаєв Євген Володимирович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000004 12..02.2021
258 Канделл Сергій Олексійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000003 15.02.2021
259 Шульц Сергiй Вiктopoвич DSD Атлантика
Крівий Ріг
UKR F00 DSD 21 000001 14.02.2021
260 Нікітін Всеволод Дмитрович PN БРИГ
Харків
UKR F00 PN 21 000001 05.02.2021
261 Нікітін Всеволод Дмитрович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000002 05.02.2021
262 Каузов Григорій Віталійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000001 05.02.2021
263 Гаврилюк Дмитро Сергійович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 20 000044 28.12.2020
264 Гаврилюк Дмитро Сергійович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 20 000044 28.12.2020
265 Гаврилюк Дмитро Сергійович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 20 000044 28.12.2020
266 Бутенко Сергій Олександрович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 20 000103 28..12.2020
267 Журавський Олег Вікторович D1 ИНГУЛ
Миколаїв
UKR F00 P1 20 000102 25.12.2020
268 Корниенко Наталия Михайловна D1 Апнос
Київ
UKR F00 P1 20 000101 17.12.2020
269 Гребенюк Вероника Витальевна CD1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 CD1 20 000002 14.12.2020
270 Пилипчук Андрей Владимирович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000100 08.12.2020
271 Пикула Антон Георгиевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000099 08.12.2020
272 Гриневич Яна Александровна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000098 08.12.2020
273 Стремовський Дмитро Олегович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000097 10.12.2020
274 Якущенко Олег Владимирович D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000096 06.12.2020
275 Якущенко Анна Александровна D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000095 06.12.2020
276 Колегов Юрий Владимирович D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000094 06.12.2020
277 Дворский Илья Игоревич UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000043 04.12.2020
278 Дворский Илья Игоревич ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000043 04.12.2020
279 Дворский Илья Игоревич D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000043 04.12.2020
280 Дворская Ольга Александровна UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000042 04.12.2020
281 Дворская Ольга Александровна ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000042 04.12.2020
282 Дворская Ольга Александровна D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000042 04.12.2020
283 Грушко Андрей Анатольевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000093 05.12.2020
284 Гармаш Роман Викторович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000092 05.12.2020
285 Хропата Зарема UN АКВАСПОРТ
Ялта
UKR F00 UN 09 000081 18.08.2009
286 Хропата Зарема ND АКВАСПОРТ
Ялта
UKR F00 ND 09 000081 18.08.2009
287 Хропата Зарема D2 АКВАСПОРТ
Ялта
UKR F00 P2 09 000059 18.08.2009
288 Садовский Михаил Вячеславович D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000091 10.10.2020
289 Левшук София Петровна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000090 10.10.2020
290 Кот София Николаевна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000089 10.10.2020
291 Дмитриева Оксана Адамовна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000088 10.10.2020
292 Дмитриев Алексей Леонтьевич D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000087 10.10.2020
293 Гриценюк Марія Юріївна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000086 10.10.2020
294 Ковальчук Сергій D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000085 29.11.2020
295 Ковальчук Володимир D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000084 29.11.2020
296 Вергейчик Елена Викторовна DS Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 DS 20 000001 11.11.2020
297 Бескоровайная Ольга Викторовна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000083 26.11.2020
298 Митянин Иван Георгиевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000082 23.11.2020
299 Корунова Елизавета Сергеевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000081 23.11.2020
300 Уманская Мария Александровна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000080 15.11.2020
301 ГУЗЬ АННА АЛЕКСАНДРОВНА D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000079 19.11.2020
302 Гоцко Володимир Миколайович RD СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 20 000006 30.10.2020
303 Гоцко Володимир Миколайович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 20 000006 30.10.2020
304 Біян Олег Ігорович UN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 20 000041 30.10.2020
305 Біян Олег Ігорович ND СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 20 000041 30.10.2020
306 Біян Олег Ігорович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 20 000041 30.10.2020
307 Гоцко Любов Володимирівна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 20 000077 14.11.2020
308 Зимогляденко Дмитрий Николаевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000078 15.11.2020
309 Черевко Юрий Петрович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000040 10.11.2020
310 Черевко Юрий Петрович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000040 10.11.2020
311 Черевко Юрий Петрович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000040 10.11.2020
312 Соколовский Герман Георгиевич UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000039 10.11.2020
313 Соколовский Герман Георгиевич ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000039 10.11.2020
314 Соколовский Герман Георгиевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000039 10.11.2020
315 Бугун Ольга Александровна UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000038 10.11.2020
316 Бугун Ольга Александровна ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000038 10.11.2020
317 Бугун Ольга Александровна D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000038 10.11.2020
318 Исаков Лев Ярославович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000076 10.11.2020
319 Лаврентьев Вячеслав Владимирович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000075 05.11.2020
320 Калашников Владимир Владимирович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000074 05.11.2020
321 Новохацкий Евгений Сергеевич AP1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AP1 20 000001 22.10.2020
322 Баращук Дмитрий Николаевич D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000073 10.10.2020
323 ПИВНЯК АРКАДИЙ ПЕТРОВИЧ UN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 UN 20 000037 26.10.2020
324 ПИВНЯК АРКАДИЙ ПЕТРОВИЧ ND МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 ND 20 000037 26.10.2020
325 ПИВНЯК АРКАДИЙ ПЕТРОВИЧ D2 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P2 20 000037 26.10.2020
326 Цилицкий Богдан Григорьевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000072 22.10.2020
327 Небылица Алексей Олегович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000071 22.10.2020
328 Кабаков Альберт Вадимович D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000070 23.10.2020
329 Бондаренко Мария D1 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 20 000069 21.10.2020
330 Слюсаренко Сергей D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000068 28.09.2020
331 Слюсаренко Максим Григорьевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000067 28.09.2020
332 Бабич Олександр Миколайович RD СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 RD 20 000005 23.09.2020
333 Бабич Олександр Миколайович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P3 20 000005 23.09.2020
334 Павленко Анна Владимировна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000066 24.09.2020
335 Жовтяк Лідія Євгенівна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000065 24.09.2020
336 Гриценко Александра Владиславовна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000064 04.09.2020
337 Головко Вера Николаевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000063 04.09.2020
338 Сегеда Анна Александровна PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000009 31.08.2020
339 Сегеда Анна Александровна UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000035 31.08.2020
340 Сегеда Анна Александровна ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000035 31.08.2020
341 Сегеда Анна Александровна D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000035 31.08.2020
342 Андриян Антон Владимирович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000008 31.08.2020
343 Андриян Антон Владимирович UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000034 31.08.2020
344 Андриян Антон Владимирович ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000034 31.08.2020
345 Андриян Антон Владимирович D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000034 31.08.2020
346 Козленко Александр Александрович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000013 14.09.2020
347 Вирютин Владимир Викторович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000012 15.09.2020
348 Вирютин Алексей Владимирович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000011 15.09.2020
349 Вирютина Татьяна Валериевна PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000010 15.09.2020
350 Чуб Евгений Анатольевич UN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 UN 20 000036 09.09..2020
351 Чуб Евгений Анатольевич ND Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 20 000036 09.09..2020
352 Чуб Евгений Анатольевич D2 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 20 000036 09.09..2020
353 Володовский Дмитрий Олегович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000057 25.08.2020
354 ПИРОЖОК МИХАИЛ АНАТОЛЬЕВИЧ D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000058 25.08.2020
355 Майданович Анна Альридовна PN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 PN 20 000007 27.08.2020
356 Майданович Анна Альридовна UN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 UN 20 000032 27.08.2020
357 Майданович Анна Альридовна ND Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 20 000032 27.08.2020
358 Майданович Анна Альридовна D2 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 20 000032 27.08.2020
359 Амельчишин Олег Валерьевич PN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 PN 20 000022 27.08.2020
360 Гненный Иван Николаевич PN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 PN 20 000005 16.07.2020
361 Гненный Иван Николаевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000023 16.07.2020
362 Гненный Иван Николаевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000023 16.07.2020
363 Коваль Иван Иванович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000024 14.08.2020
364 Коваль Иван Иванович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000024 14.08.2020
365 Коргун Алексей Викторович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000025 14.08.2020
366 Коргун Алексей Викторович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000025 14.08.2020
367 Окипняк Анатолий Сергеевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000026 14.08.2020
368 Окипняк Анатолий Сергеевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000026 14.08.2020
369 Окипняк Дмитрий Анатольевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000027 14.08.2020
370 Окипняк Дмитрий Анатольевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000027 14.08.2020
371 Турбар Дмитрий Сергеевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000028 14.08.2020
372 Турбар Дмитрий Сергеевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000028 14.08.2020
373 Украинец Владимир Владимирович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000029 14.08.2020
374 Украинец Владимир Владимирович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000029 14.08.2020
375 Чуев Артём Андреевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000030 14.08.2020
376 Чуев Артём Андреевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000030 14.08.2020
377 Швец Юрий Николаевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000031 14.08.2020
378 Швец Юрий Николаевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000031 14.08.2020
379 Швец Юрий Николаевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000031 14.08.2020
380 Чуев Артём Андреевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000030 14.08.2020
381 Украинец Владимир Владимирович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000029 14.08.2020
382 Турбар Дмитрий Сергеевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000028 14.08.2020
383 Окипняк Дмитрий Анатольевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000027 14.08.2020
384 Окипняк Анатолий Сергеевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000026 14.08.2020
385 Коргун Алексей Викторович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000025 14.08.2020
386 Коваль Иван Иванович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000024 14.08.2020
387 Гненный Иван Николаевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000023 16.07.2020
388 Кузьмичева Ольга Евгеньевна D1 Кузьмичева Ольга Евгеньевна БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000056 15.08.2020
389 Амельчишин Олег Валерьевич UN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 UN 20 000022 11.08.2020
390 Амельчишин Олег Валерьевич ND Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 20 000022 11.08.2020
391 Амельчишин Олег Валерьевич D2 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 20 000022 11.08.2020
392 Майданович Андрей Вячеславович D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000055 11.08.2020
393 Полева Світлана Григорівна PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 20 000004 09.08.2020
394 САЩЕНКО ПАВЕЛ БОРИСОВИЧ PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 20 000003 03.08.2020
395 Лабунская Валентина Викторовна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 20 000054 29.07.2020
396 Иванов Богдан Вадимович D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000053 29.07.2020
397 Драчонов Данил Владиславович D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 20 000052 22.07.2020
398 Савченко Полина Вадимовна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000051 22.07.2020
399 Савченко Олег Алексеевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000050 22.07.2020
400 Рингель Сергей Васильевич D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000049 22.07.2020
401 Меленчук Виктор Николаевич D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000048 22.07.2020
402 Бакунин Алексей Владимирович D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000047 22.07.2020
403 Макагон Теодор Александрович CD2 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD2 20 000002 15.07.2020
404 Грищенко Николай Николаевич CD2 БРИГ
Харьков
UKR F00 CD2 20 000003 12.07.2020
405 Потапчик Анастасия Георгиевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000046 18.07.2020
406 Майданович Анна Альридовна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000045 19.07.2020
407 Амельчишин Олег Валерьевич D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000044 19.07.2020
408 Чулова Элеонора Владимировна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000042 09.07.2020
409 Кулиш Мария Олеговна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000041 09.07.2020
410 Латанский Дмитрий Александрович RD КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 RD 20 000004 15.06.2020
411 Латанский Дмитрий Александрович D3 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P3 20 000004 15.06.2020
412 Бовкунович Виктор Николаевич PN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 PN 20 000002 15.03.2020
413 Мороз Ольга Олеговна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000040 15.03.2020
414 Приступа Марія Теофілівна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 20 000039 04.07.2020
415 Гаврилюк Сергій Сергійович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 20 000038 04.07.2020
416 САЩЕНКО ПАВЕЛ БОРИСОВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000037 29.06.2020
417 Дениварова Юлия Игоревна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000036 29.06.2020
418 Тепцова Юлия Владимировна UN Апнос
Киев
UKR F00 UN 20 000021 25.02.2020
419 Тепцова Юлия Владимировна ND Апнос
Киев
UKR F00 ND 20 000021 25.02.2020
420 Тепцова Юлия Владимировна D2 Апнос
Киев
UKR F00 P2 20 000021 25.02.2020
421 Смирнов Сергей Александрович D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000035 20.03.2020
422 Сираш Владимир Вячеславович D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000034 23.06.2020
423 Пульняшенко Владимир Кириллович D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000033 25.02.2020
424 Кохана Наталия Васильевна D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000032 23.06.2020
425 Галинская Арина Александровна СD2 БРИГ
Харьков
UKR F00 CD2 20 000001 24.06.2020
426 Танхельсон София Сергеевна CD1 БРИГ
Харьков
UKR F00 CD1 20 000001 24.06.2020
427 Марьенкова Татьяна Андреевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000031 23.06.2020
428 Крицын Александр Николаевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000030 23.06.2020
429 Василенко Ирина Александровна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000029 23.06.2020
430 Синенко Дмитрий Игоревич D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000028 02.06.2020
431 Габинет Василий Сергеевич RD ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 20 000003 15.04.2020
432 Габинет Василий Сергеевич D3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 20 000003 15.04.2020
433 Бережной Алексей Сергеевич RD ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 20 000002 15.04.2020
434 Бережной Алексей Сергеевич D3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 20 000002 15.04.2020
435 Татарницкий Валентин Дмитриевич D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000027 14.04.2020
436 Шапаренко Володимир Олегович D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000026 27.03.2020
437 Хильченко Юлия Викторовна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000025 27.03.2020
438 Михаленко Антон Петрович D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000024 27.03.2020
439 Лузин Ростислав Олегович D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000023 24.03.2020
440 ЗИКЕЕВ АЛЕКСАНДР ВИКТОРОВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000022 16.03.2020
441 Пыж Тим Алексеевич RD ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 20 000001 14.03.2020
442 Пыж Тим Алексеевич D3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 20 000001 14.03.2020
443 Ляшенко Михаил Евгениевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000020 14.03.2020
444 Ровнягин Артем Сергеевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000021 14.03.2020
445 Ляшенко Евгений Валентинович D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000019 14.03.2020
446 Лещенко Андрей Евгеньевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000018 14.03.2020
447 Виноградская Вероника Геннадиевна D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000017 14.03.2020
448 Кирсанов Лев Андреевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000016 14.03.2020
449 Доля Дмитрий Сергеевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000015 14.03.2020
450 Гончаров Андрей Владимирович AP1 КУСТО
Одесса
UKR F00 AP1 20 000002 16.03.2020
451 Бережной Вадим Николаевич AP1 КУСТО
Одесса
UKR F00 AP1 20 000001 11.03.2020
452 Спижевский Владислав Александрович D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 20 000014 01.03.2020
453 Полякова Ксения Борисовна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000013 26.02.2020
454 Радин Сергей Александрович D4 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P4 20 000001 03.03.2020
455 Лысаковский Валентин Владимирович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000012 15.02.2020
456 Душка Руслан Владимирович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000011 21.02.2020
457 СИВЧЕНКО РОМАН АНДРЕЕВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000010 17.02.2020
458 Усатенко Никита Дмитриевич UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000020 19.02.2020
459 Усатенко Никита Дмитриевич ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000020 19.02.2020
460 Усатенко Никита Дмитриевич D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000020 19.02.2020
461 Мошко Сергей Александрович D1 МЕТЕОР
Днепропетровск
UKR F00 P1 04 000277 10.07.2004
462 Светличный Алексей Николаевич UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000019 15.02.2020
463 Светличный Алексей Николаевич ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000019 15.02.2020
464 Светличный Алексей Николаевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000019 15.02.2020
465 Бевз Александр Васильевич UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000018 15.02.2020
466 Бевз Александр Васильевич ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000018 15.02.2020
467 Бевз Александр Васильевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000018 15.02.2020
468 Брефорт Кентан D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000009 15.02.2020
469 Кочеровец Владимир Сергеевич UN Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 20 000017 10.02.2020
470 Кочеровец Владимир Сергеевич ND Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 20 000017 10.02.2020
471 Кочеровец Владимир Сергеевич D2 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 20 000017 10.02.2020
472 Боровицкий Назар Богданович UN Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 20 000016 10.02.2020
473 Боровицкий Назар Богданович ND Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 20 000016 10.02.2020
474 Боровицкий Назар Богданович D2 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 20 000016 10.02.2020
475 Власова Александра Валерьевна UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000015 14.02.2020
476 Власова Александра Валерьевна ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000015 14.02.2020
477 Власова Александра Валерьевна D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000015 14.02.2020
478 Власов Валерий Александрович UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000014 14.02.2020
479 Власов Валерий Александрович ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000014 14.02.2020
480 Власов Валерий Александрович D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000014 14.02.2020
481 Шпилевский Александр Евгеньевич UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000013 14.02.2020
482 Шпилевский Александр Евгеньевич ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000013 14.02.2020
483 Шпилевский Александр Евгеньевич D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000013 14.02.2020
484 Шпилевская Марина Ивановна UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000012 14.02.2020
485 Шпилевская Марина Ивановна ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000012 14.02.2020
486 Шпилевская Марина Ивановна D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000012 14.02.2020
487 ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000007 05.02.2020
488 ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000009 05.02.2020
489 ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000009 05.02.2020
490 ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000009 05.02.2020
491 Мельниченко Сергей Анатолиевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000011 09.02.2018
492 Мельниченко Сергей Анатолиевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000011 09.02.2018
493 Мельниченко Сергей Анатолиевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000011 09.02.2018
494 Стаднюк Сергей Викторович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000010 02.02.2020
495 Стаднюк Сергей Викторович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000010 02.02.2020
496 Стаднюк Сергей Викторович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000010 02.02.2020
497 Ерёменко Александр Кириллович AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000001 05.02.2020
498 Сивоволенко Николай Викторович AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000003 05.02.2020
499 Матвиенко Роман Русланович AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000002 05.02.2020
500 Якимечко Андрей Васильевич AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000004 05.02.2020
501 Ковальчук Алексей Алексеевич AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000006 05.02.2020
502 Ковальчук Алексей Алексеевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000008 05.02.2020
503 Ковальчук Алексей Алексеевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000008 05.02.2020
504 Ковальчук Алексей Алексеевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000008 05.02.2020
505 Коваль Віталій Вікторович AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 AND 20 000005 05.02.2020
506 Коваль Віталій Вікторович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 20 000007 05.02.2020
507 Коваль Віталій Вікторович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 20 000007 05.02.2020
508 Коваль Віталій Вікторович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 20 000007 05.02.2020
509 Якимечко Андрей Васильевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000006 05.02.2020
510 Якимечко Андрей Васильевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000006 05.02.2020
511 Якимечко Андрей Васильевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000006 05.02.2020
512 Матвиенко Роман Русланович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000004 05.02.2020
513 Сивоволенко Николай Викторович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000005 05.02.2020
514 Сивоволенко Николай Викторович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000005 05.02.2020
515 Сивоволенко Николай Викторович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000005 05.02.2020
516 Матвиенко Роман Русланович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000004 05.02.2020
517 Матвиенко Роман Русланович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000004 05.02.2020
518 Ерёменко Александр Кириллович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000003 05.02.2020
519 Ерёменко Александр Кириллович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000003 05.02.2020
520 Ерёменко Александр Кириллович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000003 05.02.2020
521 Ковтун Марина Викторовна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000008 28.01.2020
522 Соколова Нина Николаевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000007 21.01.2020
523 Годин Олег Альбертович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000006 17.01.2020
524 ШЕРЕМЕТ ДМИТРИЙ ГЕННАДИЕВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000005 15.01.2020
525 ВЛАСЮК ДЕНИС ОЛЕГОВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000004 15.01.2020
526 Слащинин Александр Анатольевич UN МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 UN 20 000002 13.01.2020
527 Слащинин Александр Анатольевич ND МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 ND 20 000002 13.01.2020
528 Слащинин Александр Анатольевич D2 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P2 20 000002 13.01.2020
529 Бондаренко Юрий Николаевич PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 20 000001 09.01.2020
530 Бондаренко Юрий Николаевич UN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 UN 20 000001 09.01.2020
531 Бондаренко Юрий Николаевич ND МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 ND 20 000001 09.01.2020
532 Бондаренко Юрий Николаевич D2 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P2 20 000001 09.01.2020
533 РЫБЧЕНКО ТАТЬЯНА АЛЕКСАНДРОВНА D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000003 08.01.2020
534 ПАСИЧНЫК АНДРЕЙ ПЕТРОВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000002 09.01.2020
535 ПАНОВ АРТЁМ СЕРГЕЕВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000001 08.01.2020
536 Жиляк Алексей Анатольевич UN Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 19 000037 29.12.2019
537 Жиляк Алексей Анатольевич ND Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 19 000036 29.12.2019
538 Жиляк Алексей Анатольевич D2 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 19 000035 29.12.2019
539 Ляшенко Михаил Евгеньевич СD3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD3 19 000003 21.12.2019
540 Колегов Александр Юрьевич CD2 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD2 19 000005 21.12.2019
541 Голощапов Богдан Юрьевич СD2 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD2 19 000004 21.12.2019
542 Осадчук Ольга Валерьевна RD ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 19 000011 20.12.2019
543 Осадчук Ольга Валерьевна D3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 19 000012 20.12.2019
544 Николаев Алексей Евгеньевич D3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 19 000011 20.12.2019
545 Усатенко Никита Дмитриевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000174 26.12.2019
546 Усатенко Максим Дмитриевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000173 26.12.2019
547 Батожская Наталья Алексеевна D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000172 21.12.2019
548 Хоришко Владимир Дмитриевич D1 МЕТЕОР
Николаев
UKR F00 P1 19 000171 23.12.2019
549 АМЕЛИН СЕРГЕЙ СЕРГЕЕВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000170 23.12.2019
550 Будяков Александр Викторович D1 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000169 18.12.2019
551 Суботович Виктория Александровна D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000168 18.12.2019
552 Бакулина Анна Алексеевна D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000167 18.12.2019
553 Овчаренко Владимир Николаевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000166 07.12.2019
554 Детюк Наталия Юрьевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000165 13.12.2019
555 Лесовая Инна Владимировна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000165 10.12.2019
556 Долголенко Мария Александровна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000164 10.12.2019
557 Климчук Олег Александрович UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 19 000036 05.12.2019
558 Климчук Олег Александрович ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 19 000035 05.12.2019
559 Климчук Олег Александрович D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 19 000034 05.12.2019
560 Храмцова Юлия Валерьевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000163 10.12.2019
561 Артеменко Юрий Александрович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000162 05.12.2019
562 Арсирий Руслан Александрович DS Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 DS 19 000004 28.11.2019
563 Арсирий Александр Русланович PN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 PN 19 000018 28.11.2019
564 Арсирий Александр Русланович ND Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 19 000034 28.11.2019
565 Арсирий Александр Русланович D2 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 19 000033 28.11.2019
566 Насырова Татьяна Олеговна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000161 28.11.2019
567 Арсирий Дарья Александровна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000160 28.11.2019
568 Арсирий Анна Ярославовна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000159 28.11.2019
569 Арсирий Андрей Русланович D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000158 28.11.2019
570 ГОРЯЧЕВ СЕРГЕЙ ПАВЛОВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000157 24.11.2019
571 Руфф Алена Игоревна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000156 20.11.2019
572 Смоляр Ольга Игоровна РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000155 10.10.2019
573 Кучерук Ольга Петровна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000154 10.10.2019
574 Танхельсон Илья Сергеевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000153 18.11.2019
575 Ищук Яна Геннадиевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000152 18.11.2019
576 Горобец Александр Сергеевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000151 18.11.2019
577 Галинский Даниил Александрович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000150 18.11.2019
578 Антонов Андрей Леонидович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000149 18.11.2019
579 Звоновский Александр Александрович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 19 000017 15.11.2019
580 Звоновский Александр Александрович UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 19 000034 15.11.2019
581 Звоновский Александр Александрович ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 19 000033 15.11.2019
582 Звоновский Александр Александрович D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 19 000032 15.11.2019
583 Сегеда Анна Александровна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000148 15.11.2019
584 Андриян Антон Владимирович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000147 15.11.2019
585 Чернетова Ольга Викторовна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000146 11.11.2019
586 Курбет Татьяна Анатольевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000145 11.11.2019
587 Якимів Ольга Вячеславівна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000144 09.11.2019
588 Якимів Наталя Сергіївна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000143 09.11.2019
589 Зінченко Тарас Миколайович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000142 09.11.2019
590 Каминский Андрей Михайлович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000141 28.10.2019
591 Каминская Лилия Петровна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000140 28.10.2019
592 Валенков Василий Евгеньевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000139 28.10.2019
593 Фатеев Андрей Владимирович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000033 31.10.2019
594 Фатеев Андрей Владимирович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000032 31.10.2019
595 Фатеев Андрей Владимирович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000031 31.10.2019
596 Савина Ольга Михайловна UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000032 31.10.2019
597 Савина Ольга Михайловна ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000031 31.10.2019
598 Савина Ольга Михайловна D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000030 31.10.2019
599 Огарь Андрей Владимирович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000031 31.10.2019
600 Огарь Андрей Владимирович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000030 31.10.2019
601 Огарь Андрей Владимирович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000029 31.10.2019
602 Корнилич Дмитрий Олегович D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000138 05.11.2019
603 Ганчуков Игорь Юрьевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000137 05.11.2019
604 Сугай Мирон Иванович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000136 31.10.2019
605 Хлевный Александр Владимирович D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000143 10.10.2019
606 Петрова Анастасия Вадимовна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000142 10.10.2019
607 Климчук Виталий Дмитриевич D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000141 10.10.2019
608 Гриценюк Александр Дмитриевич D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000140 10.10.2019
609 Артуньян Роман Леонидович D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000139 10.10.2019
610 Телига Сергей Михайлович D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000138 26.08.2019
611 КРИЛОВА АННА ПЕТРОВНА D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000137 25.10.2019
612 КАЦЕБА МАРИНА НИКОЛАЕВНА D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000136 25.10.2019
613 Радин Сергей Александрович UN ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 UN 19 000030 02.10.2019
614 Николенко Ярослав Викторович D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000134 18.10.2019
615 Калиниченко Владислав Сергеевич D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000133 18.10.2019
616 Герасименко Николай Васильевич D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000131 18.10.2019
617 Заболотный Иван Юрьевич D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000132 18.10.2019
618 Данильченко Константин Витальевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000135 15.10.2019
619 Шурмистова Кристина Сергеевна UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000029 07.10.2017
620 Шурмистова Кристина Сергеевна ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000029 07.10.2017
621 Шурмистова Кристина Сергеевна D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000028 07.10.2017
622 Радин Сергей Александрович PN ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 PN 19 000016 02.10.2019
623 Радин Сергей Александрович RD ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 RD 19 000010 02.10.2019
624 Радин Сергей Александрович D3 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P3 19 000010 02.10.2019
625 Тютюн Константин Анатольевич D1 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000130 01.10.2019
626 Игнатенко Алексей Алексеевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000129 01.10.2019
627 Челноков Сава Ильич D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000128 30.09.2019
628 Нестеров Денис Николаевич RD Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 RD 19 000009 23.09.2019
629 Нестеров Денис Николаевич D3 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P3 19 000009 23.09.2019
630 Приступа Роман Богданович UN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 UN 19 000028 15.09.2019
631 Приступа Роман Богданович ND СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 ND 19 000028 15.09.2019
632 Приступа Роман Богданович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P2 19 000027 15.09.2019
633 Полевый Андрей Михайлович UN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 UN 19 000027 15.09.2019
634 Полевый Андрей Михайлович ND СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 ND 19 000027 15.09.2019
635 Полевый Андрей Михайлович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P2 19 000026 15.09.2019
636 Денисюк Ольга Андреевна PN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 PN 19 000015 15.09.2019
637 Денисюк Вячеслав Вадимович UN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 UN 19 000026 15.09.2019
638 Денисюк Вячеслав Вадимович ND СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 ND 19 000026 15.09.2019
639 Денисюк Вячеслав Вадимович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P2 19 000025 15.09.2019
640 Денисюк Вячеслав Вадимович PN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 PN 19 000014 15.09.2019
641 Виноградов Александр Валентинович PN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 PN 19 000012 15.09.2019
642 Барсуков Андрей Вячеславович D4 СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P4 19 000001 25.08.2019
643 ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич UN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 UN 19 000025 09.09.2019
644 ШЕФФЕЛЬ СВЕТЛАНА ВЛАДИМИРОВНА PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 19 000011 12.08.2019
645 ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 19 000010 09.09.2019
646 ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич ND МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 ND 19 000025 09.09.2019
647 ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич D2 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P2 19 000024 09.09.2019
648 Палюра Виталий Владимирович D2 МЕТЕОР
Днепр
UKR FOO P2 12 000017 15.05.2012
649 Алексеева Наталия Григорьевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000126 04.09.2019
650 Левашов Валерий Владимирович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000024 20.08.2019
651 Левашов Валерий Владимирович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000024 20.08.2019
652 Левашов Валерий Владимирович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000023 20.08.2019
653 Арсений Андрей Николаевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000125 04.09.2019
654 ДОРОШЕНКО ПЁТР D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 04 000017 17.02.2004
655 Черемисин Глеб Сергеевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000127 09.09.2019
656 Чупахина Елена Юрьевна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000124 02.09.2019
657 Тихосов Анатолий Сергеевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000123 02.09.2019
658 Гриненко Алёна Евгеньевна D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000122 10.08.2019
659 Богданов Константин Владимирович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000121 04.08.2019
660 Гора Артем Викторович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000120 26.07.2019
661 Степанчук Евгений Викторович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000119 26.07.2019
662 Олейникова Евгения Сергеевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000118 26.07.2019
663 Одиноков Александр Валерьевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000117 26.07.2019
664 Кандаурова Мария Павловна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000116 26.07.2019
665 Кожухарь Сергей Валентинович D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000115 17.09.2003
666 Кожухарь Ксения Сергеевна D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000114 17.09.2003
667 Миргород Владислав Алексеевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000113 15.07.2019
668 Канюка Николай Владимирович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 19 000023 10.07.2019
669 Канюка Николай Владимирович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 19 000023 10.07.2019
670 Канюка Николай Владимирович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 19 000022 10.07.2019
671 Кощавка Владимир Валентинович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000112 10.07.2019
672 Пожар Андрей Степанович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000111 09.07.2019
673 Куприенко Валентин Станиславович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000110 10.07.2019
674 Троценко Анатолий Леонидович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000109 10.07.2019
675 Шульц Александр Юрьевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000108 10.07.2019
676 Паращук Владимир Анатольевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000107 10.07.2019
677 Чернов Василий Владимирович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000106 10.07.2019
678 Бабинецкий Александр Васильевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000105 10.07.2019
679 Бреславец Максим Павлович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000104 04.07.2019
680 Линовицкий Александр D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000103 02.07.2019
681 Рыженко Владимир Алексеевич UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000022 10.06.2019
682 Рыженко Владимир Алексеевич ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000022 10.06.2019
683 Рыженко Владимир Алексеевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000021 10.06.2019
684 Латанский Дмитрий Александрович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000021 10.06.2019
685 Латанский Дмитрий Александрович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000021 10.06.2019
686 Латанский Дмитрий Александрович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000020 10.06.2019
687 Дмитренко Денис Витальевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000102 20.06.2019
688 Воронкин Павел Андреевич UN ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 UN 19 000020 14.06.2019
689 Воронкин Павел Андреевич ND ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 ND 19 000020 14.06.2019
690 Воронкин Павел Андреевич D2 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P2 19 000019 14.06.2019
691 Сулим Александр Александрович D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000101 14.06.2019
692 Мус Тимофей Сергеевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000100 14.06.2019
693 Кошевой Евгений Геннадиевич D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000099 16.06.2019
694 Карбовский Валерий Юрьевич D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000098 16.06.2019
695 Буров Игорь Николаевич D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000097 16.06.2019
696 Иванов Сергей Владимирович RD Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000008 09.06.2019
697 Иванов Сергей Владимирович D3 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000008 09.06.2019
698 Царенко Сергей Александрович RD Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000007 09.06.2019
699 Царенко Сергей Александрович D3 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000007 09.06.2019
700 Тимошенко Мария Эдуардовна RD Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000006 09.06.2019
701 Тимошенко Мария Эдуардовна D3 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000006 09.06.2019
702 Сокольчук Константин Игоревич D1 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000096 09.06.2019
703 Кирьяков Александр Евгеньевич D1 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000095 09.06.2019
704 Вейбер Алина Витальевна D1 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000094 09.06.2019
705 Валентирова Екатерина Николаевна D1 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000093 09.06.2019
706 Белецкий Сергей Сергеевич UN Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 19 000018 09.06.2019
707 Белецкий Сергей Сергеевич ND Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 19 000018 09.06.2019
708 Белецкий Сергей Сергеевич D2 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 19 000018 09.06.2019
709 Мадера Сергей Александрович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000018 05.06.2019
710 Мадера Сергей Александрович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000018 05.06.2019
711 Мадера Сергей Александрович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000017 05.06.2019
712 Мадера Александра Сергеевна СD1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 CD1 19 000003 05.06.2019
713 Петрусенко Денис Игоревич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000092 05.06.2019
714 Буглак Дмитрий Анатолиевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000091 05.06.2019
715 Бардадым Регина Игоревна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000090 05.06.2019
716 ПИВНЯК АРКАДИЙ ПЕТРОВИЧ PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 19 000009 15.05.2019
717 ДРАЦ СЕРГЕЙ ДМИТРИЕВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000089 03.06.2019
718 Охремчук Кирилл Александрович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000088 07.05.2019
719 Савченко Роман Викторович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 19 000008 03.06.2019
720 Кожухов Виталий Владимирович UN КУСТО
Одесса
UKR F00 UN 19 000017 03.06.2019
721 Кожухов Виталий Владимирович ND КУСТО
Одесса
UKR F00 ND 19 000017 03.06.2019
722 Кожухов Виталий Владимирович D2 КУСТО
Одесса
UKR F00 P2 19 000016 03.06.2019
723 Малютин Денис Игоревич D1 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000087 03.05.2019
724 Антонюк Сергей Николаевич D1 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000086 03.05.2019
725 Марчук Сергей Юрьевич D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000085 02.06.2019
726 Акобиа Онисе D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000084 03.06.2019
727 Савченко Роман Викторович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 19 000008 03.06.2019
728 Архипов Роман Эдуардович D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000083 29.05.2019
729 Слащин Александр Анатольевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000082 28.05.2019
730 Колосов Максим Анатольевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000081 28.05.2019
731 Репринцев Алексей Николаевич D1 БРИГ
Xарьков
UKR F00 P1 19 000080 21.05.2019
732 Иванов Никита Валерьевич D1 БРИГ
Xарьков
UKR F00 P1 19 000079 21.05.2019
733 Царевский Ярослав Алексеевич CD1 ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 CD1 19 000002 15.05.2019
734 Гроцкий Ярослав Владимирович CD1 ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 CD1 19 000001 15.05.2019
735 Попова Ксения Константиновна D1 ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 P1 19 000078 15.05.2019
736 Бова Алексей Петрович D1 ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 P1 19 000077 15.05.2019
737 Подгорец Виктор Леонидович D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000076 19.05.2019
738 Гайдай Дмитрий Геннадьевич D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000075 19.05.2019
739 Поповенко Константин Анатольевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000074 28.03.2019
740 Коваленко Сергей Васильевич RD БРИГ
Харьков
UKR F00 RD 19 000005 10.05.2019
741 Коваленко Сергей Васильевич D3 БРИГ
Харьков
UKR F00 P3 19 000005 10.05.2019
742 Школяр Андрей Сергеевич D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000073 07.05.2019
743 Салдан Олег Васильевич D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000072 07.05.2019
744 Чучук Татьяна Игоревна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000071 07.052019
745 Мехед Иван Анатолиевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000070 07.05.2019
746 Кривошеев Александр Евгеньевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000069 07.05.2019
747 Земляной Андрей Андреевич RD КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 RD 19 000004 02.04.2019
748 Земляной Андрей Андреевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 19 000016 02.04.2019
749 Земляной Андрей Андреевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 19 000016 02.04.2019
750 Земляной Андрей Андреевич D3 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P3 19 000004 02.04.2019
751 Максимов Владимир Викторович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000068 09.04.2019
752 Коломейцева Янина Александровна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000067 09.04.2019
753 Гулюк Виталий Анатольевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000066 09.04.2019
754 Кожухов Виталий Владимирович D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000065 03.05.2019
755 Бышев Андрей Михайлович D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000064 03.05.2019
756 Чигиринский Андрей Витальевич D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000063 03.05.2019
757 Дорофеев Дмитрий Александрович D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000062 25.04.2019
758 Стоянов Руслан Александрович D1 МШПП Команда Тайфун
Одесса
UKR F00 P1 19 000061 22.04.2019
759 Бадеев Святослав Олегович D1 МШПП Команда Тайфун
Одесса
UKR F00 P1 19 000060 22.04.2019
760 Тепцова Юлия Владимировна D1 Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000059 22.04.2019
761 Максимчук Александр Андреевич D1 Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000058 15.04.2019
762 Лысенко Игорь Андреевич D1 Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000057 15.04.2019
763 Бурлака Евгений Николаевич AP1 БРИГ
Xарків
UKR F00 AP1 19 000001 20.04.2019
764 Мележик Юлия Николаевна AP2 БРИГ
Xарків
UKR F00 AP2 19 000001 20.04.2019
765 Гловацкий Тимофей Вдадимирович D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000056 15.04.2019
766 Давыдова Елена Богдановна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000055 15.04.2019
767 Теваль Ян Геннадьевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000054 07.04.2019
768 Рыженко Ирина Николаевна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000053 07.04.2019
769 Рыженко Дарина Владимировна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000052 07.04.2019
770 Кырпа Евгений Сергеевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000051 07.04.2019
771 Пустовойтенко Александр Сергеевич D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000050 14.04.2019
772 Мулюкин Александр Владиславович D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000049 14.04.2019
773 Аюпова Эльвира Ринатовна D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000048 11.04.2019
774 Бугун Александр Сергеевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000047 02.04.2019
775 Солодовник Даниил Вячеславович CD3 БРИГ
Xарків
UKR F00 CD3 19 000002 05.04.2019
776 Щерба Максим Анатольевич UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000015 20.03.2019
777 Щерба Максим Анатольевич ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000015 20.03.2019
778 Щерба Максим Анатольевич D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000015 20.03.2019
779 Павлюк Юлия Руслановна UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000014 20.03.2019
780 Павлюк Юлия Руслановна ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000014 20.03.2019
781 Павлюк Юлия Руслановна D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000014 20.03.2019
782 Тарадай Ксения Викторовна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000046 30.03.2019
783 Приставский Константин Николаевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000045 02.04.2019
784 Григирчик Руслан Иванович D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000044 12.03.2019
785 Березовский Глеб Геннадиевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000043 02.04.2019
786 Хоменко Ольга Александровна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000042 02.04.2019
787 Хасапов Дмитрий Александрович D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000041 02.04.2019
788 Острерова Мария Александровна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000040 02.04.2019
789 Остреров Александр Сергеевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000039 02.04.2019
790 Приступа Роман Богданович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000007 31.03.2019
791 Полевий Андрій Михайлович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000006 31.03.2019
792 Овод Павло Михайлович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000005 31.03.2019
793 Квасниця Андрій Миронович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000004 31.03.2019
794 Біян Олег Ігорович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000003 31.03.2019
795 Стебляк Вадим Виктрович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000012 29.03.2019
796 Стебляк Вадим Виктрович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000012 29.03.2019
797 Стебляк Вадим Виктрович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000012 29.03.2019
798 Вайда Игорь Ярославович RD СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 19 000003 25.03.2019
799 Вайда Игорь Ярославович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 19 000003 25.03.2019
800 Гриб Тарас Владимирович UN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 19 000011 25.03.2019
801 Гриб Тарас Владимирович ND СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 19 000011 25.03.2019
802 Гриб Тарас Владимирович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 19 000011 25.03.2019
803 Солодовник Даниил Вячеславович CD2 БРИГ
Харків
UKR F00 CD2 19 000003 29.03.2019
804 Лесовый Ростислав Леонидович DS СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 DS 19 000003 22.03.2019
805 Лаппо Иван Сергеевич DS СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 DS 19 000002 22.03.2019
806 Барсуков Вячеслав Андреевич PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000002 24.03.2019
807 Сало Ростислав Богданович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000038 24.03.2019
808 Полевый Андрей Михайлович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000037 23.03.2019
809 Полева Світлана Григоровна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000036 23.03.2019
810 Дыба Владимир Зеновьевич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000035 24.03.2019
811 Григоренко Анна Игоревна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000034 23.03.2019
812 Барсуков Вячеслав Андреевич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000033 24.03.2019
813 Горло Максим Викторович D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000032 24.07.2018
814 Силкин Владимир Николаевич UN БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000010 21.03.2019
815 Силкин Владимир Николаевич ND БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000010 21.03.2019
816 Силкин Владимир Николаевич D2 БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000010 21.03.2019
817 Сегал Никита Робертович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 19 000031 21.03.2019
818 Кричмар Ернст Михайлович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000030 19.03.2019
819 Бондар Дмитрий Борисович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000029 19.03.2019
820 Савченко Роман Викторович UN БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000009 24.02.2019
821 Савченко Роман Викторович ND БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000009 24.02.2019
822 Савченко Роман Викторович D2 БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000009 24.02.2019
823 Регуш Евгения Сергеевна UN БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000008 24.02.2019
824 Регуш Евгения Сергеевна ND БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000008 24.02.2019
825 Регуш Евгения Сергеевна D2 БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000008 24.02.2019
826 Крамар Татьяна Владимировна D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000028 27.02.2019
827 Вирютин Владимир Викторович RD БРИГ
Xарків
UKR F00 RD 19 000002 24.02.2019
828 Вирютин Владимир Викторович D3 БРИГ
Xарків
UKR F00 D3 19 000002 24.02.2019
829 Вирютин Алексей Владимирович UN БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000007 24.02.2019
830 Вирютин Алексей Владимирович ND БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000007 24.02.2019
831 Вирютин Алексей Владимирович D2 БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000007 24.02.2019
832 Вечирко Павел Владимирович UN БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000006 12..02.2010
833 Вечирко Павел Владимирович ND БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000006 12..02.2010
834 Вечирко Павел Владимирович D2 БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000006 12..02.2010
835 Терентьев Александр Александрович RD SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 RD 19 000001 29.01.2019
836 Терентьев Александр Александрович D3 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P3 19 000001 29.01.2019
837 Мелехова Мария Олеговна DS SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 DS 19 000001 29.01.2019
838 Мелехова Мария Олеговна UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000005 29.01.2019
839 Мелехова Мария Олеговна ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000005 29.01.2019
840 Мелехова Мария Олеговна D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000005 29.01.2019
841 Красовский Павел Алексеевич UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000004 29.01.2019
842 Красовский Павел Алексеевич ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000004 29.01.2019
843 Красовский Павел Алексеевич D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000004 29.01.2019
844 Козий Владислав Игоревич UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000003 29.01.2019
845 Козий Владислав Игоревич ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000003 29.01.2019
846 Козий Владислав Игоревич D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000003 29.01.2019
847 Баранов Данило Олегович UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000002 29.01.2019
848 Баранов Данило Олегович ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000002 29.01.2019
849 Баранов Данило Олегович D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000002 29.01.2019
850 Никулишин Наталия Викторовна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000027 24.02.2019
851 Мороз Виталий Дмитриевич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000026 24.02.2019
852 Дрожак Мария Руслановна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000025 24.02.2019
853 Биян Олег Игоревич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000024 24.02.2019
854 Пастух Андрей Григорьевич D1 Атлантика
Kривой Рог
UKR F00 P1 19 000023 25.02.2019
855 Кожухарь Михаил Валерьевич D1 Атлантика
Kривой Рог
UKR F00 P1 19 000022 25.02.2019
856 Фахери Техрани Анита D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000021 22.02.2019
857 Федоренко Юрий Владимирович D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000020 01.02.2019
858 Вирютина Татьяна Валериевна D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000019 05.11.1997
859 SHOEMAKER ELENA D2
Kiev
UKR F00 P2 19 000001 01.02.2019
860 Одробинская Екатерина Игоревна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 18 000122 29.11.2018
861 Бобрышев Александр Николаевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 18 000121 29.11.2018
862 Шейка Дмитрий Сергеевич PN КУСТО
Одеса
UKR F00 PN 19 000001 06.02.2019
863 Дьяченко Михаил Сергеевич D1 ДЕЛЬТА
Xарків
UKR F00 P1 19 000018 15.01.2019
864 Гончаров Михаил Романович D1 ДЕЛЬТА
Xарків
UKR F00 P1 19 000017 15.01.2019
865 Васильева Ирина Константиновна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 19 000016 15.01.2019
866 Познякова Александра Артемьева CD3 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD3 19 000001 15.01.2019
867 Федоренко Дмитрий Юрьевич CD2 БРИГ
Харків
UKR F00 CD2 19 000002 16.02.2019
868 Прахов Тимофей Алексеевич CD2 БРИГ
Xарків
UKR F00 CD2 19 000001 16.02.2019
869 Неделева Наталья Ивановна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000015 02.02.2019
870 Статник Ярослав Витальевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000014 01.02.2019
871 Левенчук Евгения Александровна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000012 01.02.2019
872 Овод Павло Михайлович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000011 27.01.2019
873 Овод Михаил Павлович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000010 27.01.2019
874 Клименко Иван Александрович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000009 26.01.2019
875 Биндас Станислав Родиславович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000008 26.01.2019
876 Салицкий Владислав Эдуардович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000007 16.01.2019
877 Рубанова Ольга Григорьевна D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000006 16.01.2019
878 Рубанов Александр Александрович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000005 16.01.2019
879 Рищева Татьяна Ильинична D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000004 16.01.2019
880 Поркару Константин Николаевич D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000003 16.01.2019
881 Гутник Игорь Александрович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000002 16.01.2019
882 Коваль Максим Валериевич D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000001 16.01.2019
883 Виноградов Александр Валентинович UN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 18 000026 25.12.2018
884 Виноградов Александр Валентинович ND СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 18 000026 25.12.2018
885 Виноградов Александр Валентинович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 18 000025 25.12.2018
886 Лебедин Ирина Романовна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000128 27.12.2018
887 Тытыч Юрий Игоревич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000127 27.12.2018
888 Ищук Виталий Валериевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 18 000126 27.12.2018
889 Назарова Елена Владимировна AP1 БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 000005 17.12.2018
890 Сиротов Андрей Владимирович AP1 БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 000004 17.12.2018
891 Пазиняк Василий Зенонович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000125 16.12.2018
892 Дрожак Борис Сергеевич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000124 16.12.2018
893 Коноплич Константин Петрович D1 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 18 000123 07.12.2018
894 Темофеев Михаил Михайлович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 18 000105 23.10.2018
895 Степаненко Игорь D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000117 19.11.2018
896 Шейка Дмитрий Сергеевич RD
Николаев
UKR F00 RD 18 000007 09.12.2018
897 Шейка Дмитрий Сергеевич D3 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P3 18 000007 09.12.2018
898 Зароцкая Светлана Сергеевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000120 25.11.2018
899 Невмержицький Данило Васильевич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000119 25.11.2018
900 Дмытрив Святослав Игоревич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000118 25.11.2018
901 Жупинас Вячеслав Борисович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 18 000116 27.11.2018
902 Басаджи Вячеслав Ильич DS
Киев
UKR F00 DSD 18 000003 12.10.2018
903 Гаврилюк Дмитрий Сергеевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000113 05.11.2018
904 Холодный Константин Сергеевич D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000114 07.11.2018
905 Петрашенко Вита Викторовна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000115 07.11.2018
906 Нежинский Иван Дмитриевич DS
Киев
UKR F00 DSD 18 000002 22.10.2018
907 Потопаев Дмитрий Павлович UN
Киев
UKR F00 UN 18 000025 01.11.2018
908 Потопаев Дмитрий Павлович ND
Киев
UKR F00 ND 18 000025 01.11.2018
909 Потопаев Дмитрий Павлович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000024 01.11.2018
910 Корчовая Татьяна Васильевна UN
Киев
UKR F00 UN 18 000024 01.11.2018
911 Корчовая Татьяна Васильевна ND
Киев
UKR F00 ND 18 000024 01.11.2018
912 Корчовая Татьяна Васильевна D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000023 01.11.2018
913 Ковальчук Владимир UN
Киев
UKR F00 UN 18 000023 01.11.2018
914 Ковальчук Владимир ND
Киев
UKR F00 ND 18 000023 01.11.2018
915 Ковальчук Владимир D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000022 01.11.2018
916 Запевалов Иван Валериевич UN
Киев
UKR F00 UN 18 000022 01.11.2018
917 Запевалов Иван Валериевич ND
Киев
UKR F00 ND 18 000022 01.11.2018
918 Запевалов Иван Валериевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000021 01.11.2018
919 Базичева Татьяна UN
Киев
UKR F00 UN 18 000021 01.11.2018
920 Базичева Татьяна ND
Киев
UKR F00 ND 18 000021 01.11.2018
921 Базичева Татьяна D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000020 01.11.2018
922 Нежинский Иван Дмитриевич UN
Киев
UKR F00 UN 18 000020 22.10.2018
923 Нежинский Иван Дмитриевич ND
Киев
UKR F00 ND 18 000020 22.10.2018
924 Нежинский Иван Дмитриевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000019 22.10.2018
925 Бродик Олександр Богданович UN
Львів
UKR F00 UN 18 000019 28.10.2018
926 Бродик Олександр Богданович ND
Львів
UKR F00 ND 18 000019 28.10.2018
927 Бродик Олександр Богданович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 18 000018 28.10.2018
928 Приступа Роман Богданович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000112 31.10.2018
929 Семененко Богдан Сергеевич D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000110 27.10.2018
930 Семененко Сергей Николаевич D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000109 27.10.2018
931 Тимофеева Оксана Ивановна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000108 27.10.2018
932 Гаркушин Андрей Александрович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000111 27.10.2018
933 Алабут Арина Геннадиевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000106 12.10.2018
934 Мизев Александр Александрович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000107 12.10.2018
935 Басаджи Вячеслав Ильич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000017 12.10.2018
936 Басаджи Вячеслав Ильич ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 18 000018 12.10.2018
937 Басаджи Вячеслав Ильич UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 18 000018 12.10.2018
938 Регуш Евгения Сергеевна АР1 БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 00003 20.10.2018
939 Дашко Александр RD КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Черкасы
UKR F00 RD 18 000006 14.10.2018
940 Дашко Александр D3 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Черкасы
UKR F00 P3 18 000006 14.10.2018
941 Сердюк Николай Анатольевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Ираклив
UKR F00 P1 18 000104 14.10.2018
942 Бреус Диана Ростиславовна CD3 БРИГ
Харків
UKR F00 CD3 18 000004 14.10.2018
943 Соколовский Герман Георгиевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000103 08.10.2018
944 Назаров Сергей Викторович АР1 БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 00002 27.09.2018
945 Тесленко Илья Сергеевич D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000095 20.09.2018
946 Петренко Александра Вячеславовна D1 SUBMARINE CLUB
Сакт-Петербург
UKR F00 P1 18 000098 20.09.2018
947 Шурмистова Дарья Сергеевна D1 SUBMARINE CLUB
Москва
UKR F00 P1 18 000099 20.09.2018
948 Назаренко Никита Андреевич D1 SUBMARINE CLUB
Симферополь
UKR F00 P1 18 000097 20.09.2018
949 Денисова Диана Евгеньевна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000101 01.10.2018
950 Тихоненко Иван Михайлович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 18 000100 25.09.2018
951 Коннов Денис Сергеевич D1 SUBMARINE CLUB
Красноярск
UKR F00 P1 18 000096 27.09.2018
952 Левитская Наталия Николаевна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000102 04.10.2018
953 Мележик Юлия Николаевна АР1 БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 000001 20.09.2018
954 Шлыков Валерий Олегович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 18 000094 14.09.2018