ПІБ Школа, місто № посвідчення Дата видачі посвідчення Інструктор
Бабич Олександр Миколайович RD
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 RD 20 000005 23.09.2020
Бабич Олександр Миколайович D3
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P3 20 000005 23.09.2020
Павленко Анна Владимировна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000066 24.09.2020
Жовтяк Лідія Євгенівна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000065 24.09.2020
Гриценко Александра Владиславовна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000064 04.09.2020
Головко Вера Николаевна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000063 04.09.2020
Сегеда Анна Александровна PN
БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000009 31.08.2020
Сегеда Анна Александровна UN
БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000035 31.08.2020
Сегеда Анна Александровна ND
БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000035 31.08.2020
Сегеда Анна Александровна D2
БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000035 31.08.2020
Андриян Антон Владимирович PN
БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000008 31.08.2020
Андриян Антон Владимирович UN
БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000034 31.08.2020
Андриян Антон Владимирович ND
БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000034 31.08.2020
Андриян Антон Владимирович D2
БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000034 31.08.2020
Козленко Александр Александрович PN
БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000013 14.09.2020
Вирютин Владимир Викторович PN
БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000012 15.09.2020
Вирютин Алексей Владимирович PN
БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000011 15.09.2020
Вирютина Татьяна Валериевна PN
БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000010 15.09.2020
Чуб Евгений Анатольевич UN
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 UN 20 000036 09.09..2020
Чуб Евгений Анатольевич ND
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 20 000036 09.09..2020
Чуб Евгений Анатольевич D2
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 20 000036 09.09..2020
Володовский Дмитрий Олегович D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000057 25.08.2020
ПИРОЖОК МИХАИЛ АНАТОЛЬЕВИЧ D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000058 25.08.2020
Майданович Анна Альридовна PN
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 PN 20 000007 27.08.2020
Майданович Анна Альридовна UN
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 UN 20 000032 27.08.2020
Майданович Анна Альридовна ND
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 20 000032 27.08.2020
Майданович Анна Альридовна D2
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 20 000032 27.08.2020
Амельчишин Олег Валерьевич PN
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 PN 20 000022 27.08.2020
Гненный Иван Николаевич PN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 PN 20 000005 16.07.2020
Гненный Иван Николаевич UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000023 16.07.2020
Гненный Иван Николаевич ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000023 16.07.2020
Коваль Иван Иванович UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000024 14.08.2020
Коваль Иван Иванович ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000024 14.08.2020
Коргун Алексей Викторович UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000025 14.08.2020
Коргун Алексей Викторович ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000025 14.08.2020
Окипняк Анатолий Сергеевич UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000026 14.08.2020
Окипняк Анатолий Сергеевич ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000026 14.08.2020
Окипняк Дмитрий Анатольевич UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000027 14.08.2020
Окипняк Дмитрий Анатольевич ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000027 14.08.2020
Турбар Дмитрий Сергеевич UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000028 14.08.2020
Турбар Дмитрий Сергеевич ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000028 14.08.2020
Украинец Владимир Владимирович UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000029 14.08.2020
Украинец Владимир Владимирович ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000029 14.08.2020
Чуев Артём Андреевич UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000030 14.08.2020
Чуев Артём Андреевич ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000030 14.08.2020
Швец Юрий Николаевич UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000031 14.08.2020
Швец Юрий Николаевич ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000031 14.08.2020
Швец Юрий Николаевич D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000031 14.08.2020
Чуев Артём Андреевич D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000030 14.08.2020
Украинец Владимир Владимирович D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000029 14.08.2020
Турбар Дмитрий Сергеевич D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000028 14.08.2020
Окипняк Дмитрий Анатольевич D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000027 14.08.2020
Окипняк Анатолий Сергеевич D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000026 14.08.2020
Коргун Алексей Викторович D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000025 14.08.2020
Коваль Иван Иванович D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000024 14.08.2020
Гненный Иван Николаевич D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000023 16.07.2020
Кузьмичева Ольга Евгеньевна D1 Кузьмичева Ольга Евгеньевна
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000056 15.08.2020
Амельчишин Олег Валерьевич UN
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 UN 20 000022 11.08.2020
Амельчишин Олег Валерьевич ND
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 20 000022 11.08.2020
Амельчишин Олег Валерьевич D2
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 20 000022 11.08.2020
Майданович Андрей Вячеславович D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000055 11.08.2020
Полева Світлана Григорівна PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 20 000004 09.08.2020
САЩЕНКО ПАВЕЛ БОРИСОВИЧ PN
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 20 000003 03.08.2020
Лабунская Валентина Викторовна D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 20 000054 29.07.2020
Иванов Богдан Вадимович D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000053 29.07.2020
Драчонов Данил Владиславович D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 20 000052 22.07.2020
Савченко Полина Вадимовна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000051 22.07.2020
Савченко Олег Алексеевич D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000050 22.07.2020
Рингель Сергей Васильевич D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000049 22.07.2020
Меленчук Виктор Николаевич D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000048 22.07.2020
Бакунин Алексей Владимирович D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000047 22.07.2020
Макагон Теодор Александрович CD2
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD2 20 000002 15.07.2020
Грищенко Николай Николаевич CD2
БРИГ
Харьков
UKR F00 CD2 20 000003 12.07.2020
Потапчик Анастасия Георгиевна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000046 18.07.2020
Майданович Анна Альридовна D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000045 19.07.2020
Амельчишин Олег Валерьевич D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000044 19.07.2020
Чулова Элеонора Владимировна D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000042 09.07.2020
Кулиш Мария Олеговна D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000041 09.07.2020
Латанский Дмитрий Александрович RD
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 RD 20 000004 15.06.2020
Латанский Дмитрий Александрович D3
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P3 20 000004 15.06.2020
Бовкунович Виктор Николаевич PN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 PN 20 000002 15.03.2020
Мороз Ольга Олеговна D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000040 15.03.2020
Приступа Марія Теофілівна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 20 000039 04.07.2020
Гаврилюк Сергій Сергійович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 20 000038 04.07.2020
САЩЕНКО ПАВЕЛ БОРИСОВИЧ D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000037 29.06.2020
Дениварова Юлия Игоревна D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000036 29.06.2020
Тепцова Юлия Владимировна UN
Апнос
Киев
UKR F00 UN 20 000021 25.02.2020
Тепцова Юлия Владимировна ND
Апнос
Киев
UKR F00 ND 20 000021 25.02.2020
Тепцова Юлия Владимировна D2
Апнос
Киев
UKR F00 P2 20 000021 25.02.2020
Смирнов Сергей Александрович D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000035 20.03.2020
Сираш Владимир Вячеславович D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000034 23.06.2020
Пульняшенко Владимир Кириллович D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000033 25.02.2020
Кохана Наталия Васильевна D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000032 23.06.2020
Галинская Арина Александровна СD2
БРИГ
Харьков
UKR F00 CD2 20 000001 24.06.2020
Танхельсон София Сергеевна CD1
БРИГ
Харьков
UKR F00 CD1 20 000001 24.06.2020
Марьенкова Татьяна Андреевна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000031 23.06.2020
Крицын Александр Николаевич D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000030 23.06.2020
Василенко Ирина Александровна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000029 23.06.2020
Синенко Дмитрий Игоревич D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000028 02.06.2020
Габинет Василий Сергеевич RD
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 20 000003 15.04.2020
Габинет Василий Сергеевич D3
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 20 000003 15.04.2020
Бережной Алексей Сергеевич RD
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 20 000002 15.04.2020
Бережной Алексей Сергеевич D3
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 20 000002 15.04.2020
Татарницкий Валентин Дмитриевич D1
Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000027 14.04.2020
Шапаренко Володимир Олегович D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000026 27.03.2020
Хильченко Юлия Викторовна D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000025 27.03.2020
Михаленко Антон Петрович D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000024 27.03.2020
Лузин Ростислав Олегович D1
Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000023 24.03.2020
ЗИКЕЕВ АЛЕКСАНДР ВИКТОРОВИЧ D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000022 16.03.2020
Пыж Тим Алексеевич RD
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 20 000001 14.03.2020
Пыж Тим Алексеевич D3
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 20 000001 14.03.2020
Ляшенко Михаил Евгениевич D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000020 14.03.2020
Ровнягин Артем Сергеевич D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000021 14.03.2020
Ляшенко Евгений Валентинович D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000019 14.03.2020
Лещенко Андрей Евгеньевич D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000018 14.03.2020
Виноградская Вероника Геннадиевна D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000017 14.03.2020
Кирсанов Лев Андреевич D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000016 14.03.2020
Доля Дмитрий Сергеевич D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000015 14.03.2020
Гончаров Андрей Владимирович AP1
КУСТО
Одесса
UKR F00 AP1 20 000002 16.03.2020
Бережной Вадим Николаевич AP1
КУСТО
Одесса
UKR F00 AP1 20 000001 11.03.2020
Спижевский Владислав Александрович D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 20 000014 01.03.2020
Полякова Ксения Борисовна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000013 26.02.2020
Радин Сергей Александрович D4
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P4 20 000001 03.03.2020
Лысаковский Валентин Владимирович D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000012 15.02.2020
Душка Руслан Владимирович D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000011 21.02.2020
СИВЧЕНКО РОМАН АНДРЕЕВИЧ D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000010 17.02.2020
Усатенко Никита Дмитриевич UN
БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000020 19.02.2020
Усатенко Никита Дмитриевич ND
БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000020 19.02.2020
Усатенко Никита Дмитриевич D2
БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000020 19.02.2020
Мошко Сергей Александрович D1
МЕТЕОР
Днепропетровск
UKR F00 P1 04 000277 10.07.2004
Светличный Алексей Николаевич UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000019 15.02.2020
Светличный Алексей Николаевич ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000019 15.02.2020
Светличный Алексей Николаевич D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000019 15.02.2020
Бевз Александр Васильевич UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000018 15.02.2020
Бевз Александр Васильевич ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000018 15.02.2020
Бевз Александр Васильевич D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000018 15.02.2020
Брефорт Кентан D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000009 15.02.2020
Кочеровец Владимир Сергеевич UN
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 20 000017 10.02.2020
Кочеровец Владимир Сергеевич ND
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 20 000017 10.02.2020
Кочеровец Владимир Сергеевич D2
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 20 000017 10.02.2020
Боровицкий Назар Богданович UN
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 20 000016 10.02.2020
Боровицкий Назар Богданович ND
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 20 000016 10.02.2020
Боровицкий Назар Богданович D2
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 20 000016 10.02.2020
Власова Александра Валерьевна UN
БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000015 14.02.2020
Власова Александра Валерьевна ND
БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000015 14.02.2020
Власова Александра Валерьевна D2
БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000015 14.02.2020
Власов Валерий Александрович UN
БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000014 14.02.2020
Власов Валерий Александрович ND
БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000014 14.02.2020
Власов Валерий Александрович D2
БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000014 14.02.2020
Шпилевский Александр Евгеньевич UN
БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000013 14.02.2020
Шпилевский Александр Евгеньевич ND
БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000013 14.02.2020
Шпилевский Александр Евгеньевич D2
БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000013 14.02.2020
Шпилевская Марина Ивановна UN
БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000012 14.02.2020
Шпилевская Марина Ивановна ND
БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000012 14.02.2020
Шпилевская Марина Ивановна D2
БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000012 14.02.2020
ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. AND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000007 05.02.2020
ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000009 05.02.2020
ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000009 05.02.2020
ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000009 05.02.2020
Мельниченко Сергей Анатолиевич UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000011 09.02.2018
Мельниченко Сергей Анатолиевич ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000011 09.02.2018
Мельниченко Сергей Анатолиевич D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000011 09.02.2018
Стаднюк Сергей Викторович UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000010 02.02.2020
Стаднюк Сергей Викторович ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000010 02.02.2020
Стаднюк Сергей Викторович D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000010 02.02.2020
Ерёменко Александр Кириллович AND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000001 05.02.2020
Сивоволенко Николай Викторович AND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000003 05.02.2020
Матвиенко Роман Русланович AND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000002 05.02.2020
Якимечко Андрей Васильевич AND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000004 05.02.2020
Ковальчук Алексей Алексеевич AND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000006 05.02.2020
Ковальчук Алексей Алексеевич UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000008 05.02.2020
Ковальчук Алексей Алексеевич ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000008 05.02.2020
Ковальчук Алексей Алексеевич D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000008 05.02.2020
Коваль Віталій Вікторович AND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 AND 20 000005 05.02.2020
Коваль Віталій Вікторович UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 20 000007 05.02.2020
Коваль Віталій Вікторович ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 20 000007 05.02.2020
Коваль Віталій Вікторович D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 20 000007 05.02.2020
Якимечко Андрей Васильевич UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000006 05.02.2020
Якимечко Андрей Васильевич ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000006 05.02.2020
Якимечко Андрей Васильевич D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000006 05.02.2020
Матвиенко Роман Русланович ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000004 05.02.2020
Сивоволенко Николай Викторович UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000005 05.02.2020
Сивоволенко Николай Викторович ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000005 05.02.2020
Сивоволенко Николай Викторович D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000005 05.02.2020
Матвиенко Роман Русланович UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000004 05.02.2020
Матвиенко Роман Русланович D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000004 05.02.2020
Ерёменко Александр Кириллович UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000003 05.02.2020
Ерёменко Александр Кириллович ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000003 05.02.2020
Ерёменко Александр Кириллович D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000003 05.02.2020
Ковтун Марина Викторовна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000008 28.01.2020
Соколова Нина Николаевна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000007 21.01.2020
Годин Олег Альбертович D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000006 17.01.2020
ШЕРЕМЕТ ДМИТРИЙ ГЕННАДИЕВИЧ D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000005 15.01.2020
ВЛАСЮК ДЕНИС ОЛЕГОВИЧ D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000004 15.01.2020
Слащинин Александр Анатольевич UN
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 UN 20 000002 13.01.2020
Слащинин Александр Анатольевич ND
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 ND 20 000002 13.01.2020
Слащинин Александр Анатольевич D2
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P2 20 000002 13.01.2020
Бондаренко Юрий Николаевич PN
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 20 000001 09.01.2020
Бондаренко Юрий Николаевич UN
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 UN 20 000001 09.01.2020
Бондаренко Юрий Николаевич ND
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 ND 20 000001 09.01.2020
Бондаренко Юрий Николаевич D2
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P2 20 000001 09.01.2020
РЫБЧЕНКО ТАТЬЯНА АЛЕКСАНДРОВНА D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000003 08.01.2020
ПАСИЧНЫК АНДРЕЙ ПЕТРОВИЧ D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000002 09.01.2020
ПАНОВ АРТЁМ СЕРГЕЕВИЧ D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000001 08.01.2020
Жиляк Алексей Анатольевич UN
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 19 000037 29.12.2019
Жиляк Алексей Анатольевич ND
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 19 000036 29.12.2019
Жиляк Алексей Анатольевич D2
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 19 000035 29.12.2019
Ляшенко Михаил Евгеньевич СD3
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD3 19 000003 21.12.2019
Колегов Александр Юрьевич CD2
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD2 19 000005 21.12.2019
Голощапов Богдан Юрьевич СD2
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD2 19 000004 21.12.2019
Осадчук Ольга Валерьевна RD
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 19 000011 20.12.2019
Осадчук Ольга Валерьевна D3
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 19 000012 20.12.2019
Николаев Алексей Евгеньевич D3
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 19 000011 20.12.2019
Усатенко Никита Дмитриевич D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000174 26.12.2019
Усатенко Максим Дмитриевич D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000173 26.12.2019
Батожская Наталья Алексеевна D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000172 21.12.2019
Хоришко Владимир Дмитриевич D1
МЕТЕОР
Николаев
UKR F00 P1 19 000171 23.12.2019
АМЕЛИН СЕРГЕЙ СЕРГЕЕВИЧ D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000170 23.12.2019
Будяков Александр Викторович D1
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000169 18.12.2019
Суботович Виктория Александровна D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000168 18.12.2019
Бакулина Анна Алексеевна D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000167 18.12.2019
Овчаренко Владимир Николаевич D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000166 07.12.2019
Детюк Наталия Юрьевна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000165 13.12.2019
Лесовая Инна Владимировна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000165 10.12.2019
Долголенко Мария Александровна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000164 10.12.2019
Климчук Олег Александрович UN
БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 19 000036 05.12.2019
Климчук Олег Александрович ND
БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 19 000035 05.12.2019
Климчук Олег Александрович D2
БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 19 000034 05.12.2019
Храмцова Юлия Валерьевна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000163 10.12.2019
Артеменко Юрий Александрович D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000162 05.12.2019
Арсирий Руслан Александрович DS
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 DS 19 000004 28.11.2019
Арсирий Александр Русланович PN
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 PN 19 000018 28.11.2019
Арсирий Александр Русланович ND
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 19 000034 28.11.2019
Арсирий Александр Русланович D2
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 19 000033 28.11.2019
Насырова Татьяна Олеговна D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000161 28.11.2019
Арсирий Дарья Александровна D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000160 28.11.2019
Арсирий Анна Ярославовна D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000159 28.11.2019
Арсирий Андрей Русланович D1
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000158 28.11.2019
ГОРЯЧЕВ СЕРГЕЙ ПАВЛОВИЧ D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000157 24.11.2019
Руфф Алена Игоревна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000156 20.11.2019
Смоляр Ольга Игоровна
РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000155 10.10.2019
Кучерук Ольга Петровна D1
РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000154 10.10.2019
Танхельсон Илья Сергеевич D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000153 18.11.2019
Ищук Яна Геннадиевна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000152 18.11.2019
Горобец Александр Сергеевич D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000151 18.11.2019
Галинский Даниил Александрович D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000150 18.11.2019
Антонов Андрей Леонидович D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000149 18.11.2019
Звоновский Александр Александрович PN
БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 19 000017 15.11.2019
Звоновский Александр Александрович UN
БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 19 000034 15.11.2019
Звоновский Александр Александрович ND
БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 19 000033 15.11.2019
Звоновский Александр Александрович D2
БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 19 000032 15.11.2019
Сегеда Анна Александровна D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000148 15.11.2019
Андриян Антон Владимирович D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000147 15.11.2019
Чернетова Ольга Викторовна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000146 11.11.2019
Курбет Татьяна Анатольевна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000145 11.11.2019
Якимів Ольга Вячеславівна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000144 09.11.2019
Якимів Наталя Сергіївна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000143 09.11.2019
Зінченко Тарас Миколайович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000142 09.11.2019
Каминский Андрей Михайлович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000141 28.10.2019
Каминская Лилия Петровна D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000140 28.10.2019
Валенков Василий Евгеньевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000139 28.10.2019
Фатеев Андрей Владимирович UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000033 31.10.2019
Фатеев Андрей Владимирович ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000032 31.10.2019
Фатеев Андрей Владимирович D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000031 31.10.2019
Савина Ольга Михайловна UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000032 31.10.2019
Савина Ольга Михайловна ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000031 31.10.2019
Савина Ольга Михайловна D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000030 31.10.2019
Огарь Андрей Владимирович UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000031 31.10.2019
Огарь Андрей Владимирович ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000030 31.10.2019
Огарь Андрей Владимирович D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000029 31.10.2019
Корнилич Дмитрий Олегович D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000138 05.11.2019
Ганчуков Игорь Юрьевич D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000137 05.11.2019
Сугай Мирон Иванович D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000136 31.10.2019
Хлевный Александр Владимирович D1
РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000143 10.10.2019
Петрова Анастасия Вадимовна D1
РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000142 10.10.2019
Климчук Виталий Дмитриевич D1
РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000141 10.10.2019
Гриценюк Александр Дмитриевич D1
РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000140 10.10.2019
Артуньян Роман Леонидович D1
РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000139 10.10.2019
Телига Сергей Михайлович D1
Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000138 26.08.2019
КРИЛОВА АННА ПЕТРОВНА D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000137 25.10.2019
КАЦЕБА МАРИНА НИКОЛАЕВНА D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000136 25.10.2019
Радин Сергей Александрович UN
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 UN 19 000030 02.10.2019
Николенко Ярослав Викторович D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000134 18.10.2019
Калиниченко Владислав Сергеевич D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000133 18.10.2019
Герасименко Николай Васильевич D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000131 18.10.2019
Заболотный Иван Юрьевич D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000132 18.10.2019
Данильченко Константин Витальевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000135 15.10.2019
Шурмистова Кристина Сергеевна UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000029 07.10.2017
Шурмистова Кристина Сергеевна ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000029 07.10.2017
Шурмистова Кристина Сергеевна D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000028 07.10.2017
Радин Сергей Александрович PN
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 PN 19 000016 02.10.2019
Радин Сергей Александрович RD
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 RD 19 000010 02.10.2019
Радин Сергей Александрович D3
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P3 19 000010 02.10.2019
Тютюн Константин Анатольевич D1
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000130 01.10.2019
Игнатенко Алексей Алексеевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000129 01.10.2019
Челноков Сава Ильич D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000128 30.09.2019
Нестеров Денис Николаевич RD
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 RD 19 000009 23.09.2019
Нестеров Денис Николаевич D3
Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P3 19 000009 23.09.2019
Приступа Роман Богданович UN
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 UN 19 000028 15.09.2019
Приступа Роман Богданович ND
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 ND 19 000028 15.09.2019
Приступа Роман Богданович D2
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P2 19 000027 15.09.2019
Полевый Андрей Михайлович UN
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 UN 19 000027 15.09.2019
Полевый Андрей Михайлович ND
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 ND 19 000027 15.09.2019
Полевый Андрей Михайлович D2
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P2 19 000026 15.09.2019
Денисюк Ольга Андреевна PN
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 PN 19 000015 15.09.2019
Денисюк Вячеслав Вадимович UN
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 UN 19 000026 15.09.2019
Денисюк Вячеслав Вадимович ND
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 ND 19 000026 15.09.2019
Денисюк Вячеслав Вадимович D2
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P2 19 000025 15.09.2019
Денисюк Вячеслав Вадимович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 PN 19 000014 15.09.2019
Виноградов Александр Валентинович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 PN 19 000012 15.09.2019
Барсуков Андрей Вячеславович D4
СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P4 19 000001 25.08.2019
ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич UN
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 UN 19 000025 09.09.2019
ШЕФФЕЛЬ СВЕТЛАНА ВЛАДИМИРОВНА PN
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 19 000011 12.08.2019
ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич PN
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 19 000010 09.09.2019
ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич ND
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 ND 19 000025 09.09.2019
ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич D2
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P2 19 000024 09.09.2019
Палюра Виталий Владимирович D2
МЕТЕОР
Днепр
UKR FOO P2 12 000017 15.05.2012
Алексеева Наталия Григорьевна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000126 04.09.2019
Левашов Валерий Владимирович UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000024 20.08.2019
Левашов Валерий Владимирович ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000024 20.08.2019
Левашов Валерий Владимирович D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000023 20.08.2019
Арсений Андрей Николаевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000125 04.09.2019
ДОРОШЕНКО ПЁТР D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 04 000017 17.02.2004
Черемисин Глеб Сергеевич D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000127 09.09.2019
Чупахина Елена Юрьевна D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000124 02.09.2019
Тихосов Анатолий Сергеевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000123 02.09.2019
Гриненко Алёна Евгеньевна D1
Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000122 10.08.2019
Богданов Константин Владимирович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000121 04.08.2019
Гора Артем Викторович D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000120 26.07.2019
Степанчук Евгений Викторович D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000119 26.07.2019
Олейникова Евгения Сергеевна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000118 26.07.2019
Одиноков Александр Валерьевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000117 26.07.2019
Кандаурова Мария Павловна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000116 26.07.2019
Кожухарь Сергей Валентинович D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000115 17.09.2003
Кожухарь Ксения Сергеевна D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000114 17.09.2003
Миргород Владислав Алексеевич D1
БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000113 15.07.2019
Канюка Николай Владимирович UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 19 000023 10.07.2019
Канюка Николай Владимирович ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 19 000023 10.07.2019
Канюка Николай Владимирович D2
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 19 000022 10.07.2019
Кощавка Владимир Валентинович D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000112 10.07.2019
Пожар Андрей Степанович D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000111 09.07.2019
Куприенко Валентин Станиславович D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000110 10.07.2019
Троценко Анатолий Леонидович D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000109 10.07.2019
Шульц Александр Юрьевич D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000108 10.07.2019
Паращук Владимир Анатольевич D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000107 10.07.2019
Чернов Василий Владимирович D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000106 10.07.2019
Бабинецкий Александр Васильевич D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000105 10.07.2019
Бреславец Максим Павлович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000104 04.07.2019
Линовицкий Александр D1
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000103 02.07.2019
Рыженко Владимир Алексеевич UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000022 10.06.2019
Рыженко Владимир Алексеевич ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000022 10.06.2019
Рыженко Владимир Алексеевич D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000021 10.06.2019
Латанский Дмитрий Александрович UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000021 10.06.2019
Латанский Дмитрий Александрович ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000021 10.06.2019
Латанский Дмитрий Александрович D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000020 10.06.2019
Дмитренко Денис Витальевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000102 20.06.2019
Воронкин Павел Андреевич UN
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 UN 19 000020 14.06.2019
Воронкин Павел Андреевич ND
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 ND 19 000020 14.06.2019
Воронкин Павел Андреевич D2
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P2 19 000019 14.06.2019
Сулим Александр Александрович D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000101 14.06.2019
Мус Тимофей Сергеевич D1
ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000100 14.06.2019
Кошевой Евгений Геннадиевич D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000099 16.06.2019
Карбовский Валерий Юрьевич D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000098 16.06.2019
Буров Игорь Николаевич D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000097 16.06.2019
Иванов Сергей Владимирович RD
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000008 09.06.2019
Иванов Сергей Владимирович D3
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000008 09.06.2019
Царенко Сергей Александрович RD
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000007 09.06.2019
Царенко Сергей Александрович D3
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000007 09.06.2019
Тимошенко Мария Эдуардовна RD
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000006 09.06.2019
Тимошенко Мария Эдуардовна D3
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000006 09.06.2019
Сокольчук Константин Игоревич D1
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000096 09.06.2019
Кирьяков Александр Евгеньевич D1
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000095 09.06.2019
Вейбер Алина Витальевна D1
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000094 09.06.2019
Валентирова Екатерина Николаевна D1
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000093 09.06.2019
Белецкий Сергей Сергеевич UN
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 19 000018 09.06.2019
Белецкий Сергей Сергеевич ND
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 19 000018 09.06.2019
Белецкий Сергей Сергеевич D2
Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 19 000018 09.06.2019
Мадера Сергей Александрович UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000018 05.06.2019
Мадера Сергей Александрович ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000018 05.06.2019
Мадера Сергей Александрович D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000017 05.06.2019
Мадера Александра Сергеевна СD1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 CD1 19 000003 05.06.2019
Петрусенко Денис Игоревич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000092 05.06.2019
Буглак Дмитрий Анатолиевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000091 05.06.2019
Бардадым Регина Игоревна D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000090 05.06.2019
ПИВНЯК АРКАДИЙ ПЕТРОВИЧ PN
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 19 000009 15.05.2019
ДРАЦ СЕРГЕЙ ДМИТРИЕВИЧ D1
МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000089 03.06.2019
Охремчук Кирилл Александрович D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000088 07.05.2019
Савченко Роман Викторович PN
БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 19 000008 03.06.2019
Кожухов Виталий Владимирович UN
КУСТО
Одесса
UKR F00 UN 19 000017 03.06.2019
Кожухов Виталий Владимирович ND
КУСТО
Одесса
UKR F00 ND 19 000017 03.06.2019
Кожухов Виталий Владимирович D2
КУСТО
Одесса
UKR F00 P2 19 000016 03.06.2019
Малютин Денис Игоревич D1
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000087 03.05.2019
Антонюк Сергей Николаевич D1
ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000086 03.05.2019
Марчук Сергей Юрьевич D1
Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000085 02.06.2019
Акобиа Онисе D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000084 03.06.2019
Савченко Роман Викторович PN
БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 19 000008 03.06.2019
Архипов Роман Эдуардович D1
Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000083 29.05.2019
Слащин Александр Анатольевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000082 28.05.2019
Колосов Максим Анатольевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000081 28.05.2019
Репринцев Алексей Николаевич D1
БРИГ
Xарьков
UKR F00 P1 19 000080 21.05.2019
Иванов Никита Валерьевич D1
БРИГ
Xарьков
UKR F00 P1 19 000079 21.05.2019
Царевский Ярослав Алексеевич CD1
ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 CD1 19 000002 15.05.2019
Гроцкий Ярослав Владимирович CD1
ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 CD1 19 000001 15.05.2019
Попова Ксения Константиновна D1
ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 P1 19 000078 15.05.2019
Бова Алексей Петрович D1
ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 P1 19 000077 15.05.2019
Подгорец Виктор Леонидович D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000076 19.05.2019
Гайдай Дмитрий Геннадьевич D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000075 19.05.2019
Поповенко Константин Анатольевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000074 28.03.2019
Коваленко Сергей Васильевич RD
БРИГ
Харьков
UKR F00 RD 19 000005 10.05.2019
Коваленко Сергей Васильевич D3
БРИГ
Харьков
UKR F00 P3 19 000005 10.05.2019
Школяр Андрей Сергеевич D1
Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000073 07.05.2019
Салдан Олег Васильевич D1
Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000072 07.05.2019
Чучук Татьяна Игоревна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000071 07.052019
Мехед Иван Анатолиевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000070 07.05.2019
Кривошеев Александр Евгеньевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000069 07.05.2019
Земляной Андрей Андреевич RD
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 RD 19 000004 02.04.2019
Земляной Андрей Андреевич UN
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 19 000016 02.04.2019
Земляной Андрей Андреевич ND
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 19 000016 02.04.2019
Земляной Андрей Андреевич D3
КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P3 19 000004 02.04.2019
Максимов Владимир Викторович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000068 09.04.2019
Коломейцева Янина Александровна D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000067 09.04.2019
Гулюк Виталий Анатольевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000066 09.04.2019
Кожухов Виталий Владимирович D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000065 03.05.2019
Бышев Андрей Михайлович D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000064 03.05.2019
Чигиринский Андрей Витальевич D1
КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000063 03.05.2019
Дорофеев Дмитрий Александрович D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000062 25.04.2019
Стоянов Руслан Александрович D1
МШПП Команда Тайфун
Одесса
UKR F00 P1 19 000061 22.04.2019
Бадеев Святослав Олегович D1
МШПП Команда Тайфун
Одесса
UKR F00 P1 19 000060 22.04.2019
Тепцова Юлия Владимировна D1
Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000059 22.04.2019
Максимчук Александр Андреевич D1
Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000058 15.04.2019
Лысенко Игорь Андреевич D1
Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000057 15.04.2019
Бурлака Евгений Николаевич AP1
БРИГ
Xарків
UKR F00 AP1 19 000001 20.04.2019
Мележик Юлия Николаевна AP2
БРИГ
Xарків
UKR F00 AP2 19 000001 20.04.2019
Гловацкий Тимофей Вдадимирович D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000056 15.04.2019
Давыдова Елена Богдановна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000055 15.04.2019
Теваль Ян Геннадьевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000054 07.04.2019
Рыженко Ирина Николаевна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000053 07.04.2019
Рыженко Дарина Владимировна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000052 07.04.2019
Кырпа Евгений Сергеевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000051 07.04.2019
Пустовойтенко Александр Сергеевич D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000050 14.04.2019
Мулюкин Александр Владиславович D1
МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000049 14.04.2019
Аюпова Эльвира Ринатовна D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000048 11.04.2019
Бугун Александр Сергеевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000047 02.04.2019
Солодовник Даниил Вячеславович CD3
БРИГ
Xарків
UKR F00 CD3 19 000002 05.04.2019
Щерба Максим Анатольевич UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000015 20.03.2019
Щерба Максим Анатольевич ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000015 20.03.2019
Щерба Максим Анатольевич D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000015 20.03.2019
Павлюк Юлия Руслановна UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000014 20.03.2019
Павлюк Юлия Руслановна ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000014 20.03.2019
Павлюк Юлия Руслановна D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000014 20.03.2019
Тарадай Ксения Викторовна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000046 30.03.2019
Приставский Константин Николаевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000045 02.04.2019
Григирчик Руслан Иванович D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000044 12.03.2019
Березовский Глеб Геннадиевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000043 02.04.2019
Хоменко Ольга Александровна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000042 02.04.2019
Хасапов Дмитрий Александрович D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000041 02.04.2019
Острерова Мария Александровна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000040 02.04.2019
Остреров Александр Сергеевич D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000039 02.04.2019
Приступа Роман Богданович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000007 31.03.2019
Полевий Андрій Михайлович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000006 31.03.2019
Овод Павло Михайлович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000005 31.03.2019
Квасниця Андрій Миронович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000004 31.03.2019
Біян Олег Ігорович PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000003 31.03.2019
Стебляк Вадим Виктрович UN
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000012 29.03.2019
Стебляк Вадим Виктрович ND
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000012 29.03.2019
Стебляк Вадим Виктрович D2
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000012 29.03.2019
Вайда Игорь Ярославович RD
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 19 000003 25.03.2019
Вайда Игорь Ярославович D3
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 19 000003 25.03.2019
Гриб Тарас Владимирович UN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 19 000011 25.03.2019
Гриб Тарас Владимирович ND
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 19 000011 25.03.2019
Гриб Тарас Владимирович D2
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 19 000011 25.03.2019
Солодовник Даниил Вячеславович CD2
БРИГ
Харків
UKR F00 CD2 19 000003 29.03.2019
Лесовый Ростислав Леонидович DS
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 DS 19 000003 22.03.2019
Лаппо Иван Сергеевич DS
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 DS 19 000002 22.03.2019
Барсуков Вячеслав Андреевич PN
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000002 24.03.2019
Сало Ростислав Богданович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000038 24.03.2019
Полевый Андрей Михайлович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000037 23.03.2019
Полева Світлана Григоровна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000036 23.03.2019
Дыба Владимир Зеновьевич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000035 24.03.2019
Григоренко Анна Игоревна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000034 23.03.2019
Барсуков Вячеслав Андреевич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000033 24.03.2019
Горло Максим Викторович D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000032 24.07.2018
Силкин Владимир Николаевич UN
БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000010 21.03.2019
Силкин Владимир Николаевич ND
БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000010 21.03.2019
Силкин Владимир Николаевич D2
БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000010 21.03.2019
Сегал Никита Робертович D1
БРИГ
Харків
UKR F00 P1 19 000031 21.03.2019
Кричмар Ернст Михайлович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000030 19.03.2019
Бондар Дмитрий Борисович D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000029 19.03.2019
Савченко Роман Викторович UN
БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000009 24.02.2019
Савченко Роман Викторович ND
БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000009 24.02.2019
Савченко Роман Викторович D2
БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000009 24.02.2019
Регуш Евгения Сергеевна UN
БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000008 24.02.2019
Регуш Евгения Сергеевна ND
БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000008 24.02.2019
Регуш Евгения Сергеевна D2
БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000008 24.02.2019
Крамар Татьяна Владимировна D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000028 27.02.2019
Вирютин Владимир Викторович RD
БРИГ
Xарків
UKR F00 RD 19 000002 24.02.2019
Вирютин Владимир Викторович D3
БРИГ
Xарків
UKR F00 D3 19 000002 24.02.2019
Вирютин Алексей Владимирович UN
БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000007 24.02.2019
Вирютин Алексей Владимирович ND
БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000007 24.02.2019
Вирютин Алексей Владимирович D2
БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000007 24.02.2019
Вечирко Павел Владимирович UN
БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000006 12..02.2010
Вечирко Павел Владимирович ND
БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000006 12..02.2010
Вечирко Павел Владимирович D2
БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000006 12..02.2010
Терентьев Александр Александрович RD
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 RD 19 000001 29.01.2019
Терентьев Александр Александрович D3
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P3 19 000001 29.01.2019
Мелехова Мария Олеговна DS
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 DS 19 000001 29.01.2019
Мелехова Мария Олеговна UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000005 29.01.2019
Мелехова Мария Олеговна ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000005 29.01.2019
Мелехова Мария Олеговна D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000005 29.01.2019
Красовский Павел Алексеевич UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000004 29.01.2019
Красовский Павел Алексеевич ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000004 29.01.2019
Красовский Павел Алексеевич D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000004 29.01.2019
Козий Владислав Игоревич UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000003 29.01.2019
Козий Владислав Игоревич ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000003 29.01.2019
Козий Владислав Игоревич D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000003 29.01.2019
Баранов Данило Олегович UN
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000002 29.01.2019
Баранов Данило Олегович ND
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000002 29.01.2019
Баранов Данило Олегович D2
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000002 29.01.2019
Никулишин Наталия Викторовна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000027 24.02.2019
Мороз Виталий Дмитриевич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000026 24.02.2019
Дрожак Мария Руслановна D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000025 24.02.2019
Биян Олег Игоревич D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000024 24.02.2019
Пастух Андрей Григорьевич D1
Атлантика
Kривой Рог
UKR F00 P1 19 000023 25.02.2019
Кожухарь Михаил Валерьевич D1
Атлантика
Kривой Рог
UKR F00 P1 19 000022 25.02.2019
Фахери Техрани Анита D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000021 22.02.2019
Федоренко Юрий Владимирович D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000020 01.02.2019
Вирютина Татьяна Валериевна D1
БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000019 05.11.1997
SHOEMAKER ELENA D2

Kiev
UKR F00 P2 19 000001 01.02.2019
Одробинская Екатерина Игоревна D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 18 000122 29.11.2018
Бобрышев Александр Николаевич D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 18 000121 29.11.2018
Шейка Дмитрий Сергеевич PN
КУСТО
Одеса
UKR F00 PN 19 000001 06.02.2019
Дьяченко Михаил Сергеевич D1
ДЕЛЬТА
Xарків
UKR F00 P1 19 000018 15.01.2019
Гончаров Михаил Романович D1
ДЕЛЬТА
Xарків
UKR F00 P1 19 000017 15.01.2019
Васильева Ирина Константиновна D1
ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 19 000016 15.01.2019
Познякова Александра Артемьева CD3
ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD3 19 000001 15.01.2019
Федоренко Дмитрий Юрьевич CD2
БРИГ
Харків
UKR F00 CD2 19 000002 16.02.2019
Прахов Тимофей Алексеевич CD2
БРИГ
Xарків
UKR F00 CD2 19 000001 16.02.2019
Неделева Наталья Ивановна D1
МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000015 02.02.2019
Статник Ярослав Витальевич D1
SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000014 01.02.2019
Левенчук Евгения Александровна D1
SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000012 01.02.2019
Овод Павло Михайлович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000011 27.01.2019
Овод Михаил Павлович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000010 27.01.2019
Клименко Иван Александрович D1
СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000009 26.01.2019