Склад збірної команди України з плавання в ластах

Склад збірної команди України з підводного спорту на 2019 рік

ПЛАВАННЯ В ЛАСТАХ
ЖІНКИ

Основний склад:
ЗМСУ Антоняк Анастасія м.Київ
МСУМК Вакарева Єлизавета Харківська область
МСУ Галицька Вікторія м.Київ
МСУМК Жукова Світлана м.Київ
МСУ Ільницька Валерія м.Київ
МСУМК Козир Анна м.Київ
МСУМК Кухар Катерина м.Київ
МСУМК Мазур Єлизавета м.Київ
МСУМК Малявіна Анастасія Харківська область
МСУМК Мусієнко Крістіна м.Київ
ЗМСУ Олєйникова Євгенія м.Київ
ЗМСУ Пікінер Ірина Дніпропетровська область
МСУМК Прибиш Анна м.Київ
МСУМК Рєзнік Валентина Луганська область
МСУ Сайко Анастасія Житомирська область
МСУМК Смірнова Маргарита м.Київ
МСУ Сторчева Катерина Луганська область
ЗМСУ Трофимець Яна Запорізька область
МСУМК Уварова Вікторія Харківська область
МСУМК Чумак Юлія м.Київ
МСУ Якуба Орина м.Київ

Кандидати:
МСУМК Березна Вірсавія м.Київ
МСУ Бочарнікова Дар`я Харківська область
МСУ Брусенцева Олеся Харківська область
МСУ Ващенко Катерина Харківська область
МСУ Губська Марія м.Київ
МСУ Журавель Галина м.Київ
МСУ Ізюмова Анастасія м.Київ
МСУ Тимошенко Євгенія м.Київ
МСУ Тютюнник Аксінія м.Київ
МСУ Ходюк Марія Харківська область
МСУ Хрипунова Тетяна Луганська область

Резерв:
МСУ Гречко Софія м.Київ
МСУ Данько Софія м.Київ
КМСУ Ковальчук Вікторія Луганська область
МСУ Краснокутська Вікторія Харківська область
КМСУ Макаренко Анастасія м.Київ
МСУ Мужичук Арина Харківська область

ЧОЛОВІКИ

Основний склад:
МСУ Адамович Іван Дніпропетровська область
МСУМК Артамонов Артур м.Київ
МСУМК Благодір Роман м.Київ
МСУ Богданов Артем Харківська область
МСУМК Гальцев Владислав м.Київ
МСУ Гапоненко Дмитро Харківська область
ЗМСУ Грубнік Денис м.Київ
МСУМК Желятдінов Владислав Харківська область
ЗМСУ Захаров Олексій м.Київ
ЗМСУ Колодяжний Данило м.Київ
МСУ Кузнецов Олег Харківська область
МСУМК Лєвін Денис Луганська область
МСУ Ляшенко Гліб Харківська область
ЗМСУ Одиноков Олександр м.Київ
МСУ Полчанов Микита Луганська область
МСУ Прищепний Олександр м.Київ
МСУ Рубан Владислав Харківська область
МСУ Сміщенко Сергій м.Київ
ЗМСУ Степанчук Євген м.Київ
МСУ Тихомиров Артем м.Київ
МСУМК Трофимець Дмитро Запорізька область
МСУМК Хамбір Максим м.Київ
МСУ Хованов Денис м.Київ
МСУ Чорний Єгор Дніпропетровська область
МСУ Шаран Павло м.Київ

Кандидати:
КМСУ Гайдамаха Микита м.Київ
КМСУ Капінос Михайло м.Київ
КМСУ Лазарев Матвій м.Київ
КМСУ Ломейко Андрій Харківська область
КМСУ Львович Арсеній м.Київ
МСУ Львович Федір м.Київ
КМСУ Ляшук Давид м.Київ
КМСУ Наприйонок Артем м.Київ
МСУ Пальчевський Владислав м.Київ
МСУ Плосконос Микита Дніпропетровська область
КМСУ Полтавський Максим м.Київ
МСУ Серебряков Дмитро Луганська область
МСУМК Сущенко Володимир Луганська область
КМСУ Токунов Влас м.Київ
МСУ Цвеліх Максим Харківська область
КМСУ Шевердяков Максим м.Київ

Резерв:
І р Бусел Данило м.Київ
ІІ р Ляшук Едуард м.Київ
ІІ р Науменко Іван м.Київ
КМСУ Паламарчук Євген м.Київ
І р Сущенко Олександр м.Київ
І р Шведов Єгор Луганська область