ПІБ Школа, місто № посвідчення Дата видачі посвідчення Інструктор
1 Долгошапко Анастасія Дмитрівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 22 000026 15.02.2022
2 Князев Роман Романович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 22 000025 15.02.2022
3 Матайтіс Наталія Євгенівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 22 000024 12.02.2022
4 Матайтіс Роман Сергійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 22 000023 12.02.2022
5 Любецька Христина Романівна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 22 000022 12.02.2022
6 Сєліванова Юліанна Володимирівна D1 МШПП Команда Тайфун
Чорноморськ
UKR F00 P1 22 000021 12.02.2022
7 Сєлїванов Микита Євгенович D1 МШПП Команда Тайфун
Чорноморськ
UKR F00 P1 22 000020 12.02.2022
8 Місько Інна Юріївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 22 000019 10.02.2022
9 Кіуіла Максим Іванович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 22 000018 10.02.2022
10 Васильєв Олександр Андрійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 22 000017 10.02.2022
11 Духневич Іван Віталійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 22 000016 10.02.2022
12 Бабенко Максим Валерійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 22 000015 31.01.2022
13 Бабенко Анастасія Сергіївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 22 000014 31.01.2022
14 Балтакса Ірина В’ячеславівна D1 МЕТЕОР
Дніпро
UKR F00 P1 22 000013 07.02.2022
15 Мойсюк Владислав Олегович D1 МЕТЕОР
Дніпро
UKR F00 P1 22 000012 31.01.2022
16 Антонюк Сергій Сергійович D1 МЕТЕОР
Дніпро
UKR F00 P1 22 000011 31.01.2022
17 Матвєєв Вілен Набільєвич UN Апнос
Київ
UKR F00 UN 22 000001 10.01.2022
18 Матвєєв Вілен Набільєвич ND Апнос
Київ
UKR F00 ND 22 000001 10.01.2022
19 Матвєєв Вілен Набільєвич D2 Апнос
Київ
UKR F00 P2 22 000001 10.01.2022
20 Ільїн Михайло Олегович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000010 11.01.2022
21 Рекун Михайло Олегович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000009 11.01.2022
22 Лемента Данило Валерійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000008 11.01.2022
23 Зотов Петро Олексійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000007 11.01.2022
24 Дьяченко Арсеній Володимирович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000006 11.01.2022
25 Гичка Вікторія Сергіївна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000005 11.01.2022
26 Вичегжаніна Катерина Олексіївна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000004 11.01.2022
27 Бова Еліна Олексіївна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000003 11.01.2022
28 Бажинова Юліана Михайлівна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 22 000002 11.01.2022
29 Аржанухіна Людмила Володимирівна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000122 30.12.2021
30 Павличак Сергій Володимирович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 22 000001 04.01.2022
31 Несвіжий Станіслав Сергійович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000121 30.12.2021
32 Несвіжий Єгор Миколайович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000120 30.12.2021
33 Мудрицька Карина Олександрівна UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000029 25.12.2021
34 Мудрицька Карина Олександрівна ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000029 25.12.2021
35 Мудрицька Карина Олександрівна D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000029 25.12.2021
36 Чигарьов Дмитро Владиславович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000119 25.12.2021
37 Чигарьов Артем Владиславович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000118 25.12.2021
38 Криволап Євген Володимирович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000117 25.12.2021
39 МАЛЮТИН ДЕНИС ІГОРОВИЧ UN ИНГУЛ
Миколаїв
UKR F00 UN 21 000028 10.12.2021
40 МАЛЮТИН ДЕНИС ІГОРОВИЧ ND ИНГУЛ
Миколаїв
UKR F00 ND 21 000028 10.12.2021
41 МАЛЮТИН ДЕНИС ІГОРОВИЧ D2 ИНГУЛ
Миколаїв
UKR F00 P2 21 000028 10.12.2021
42 Прокоп’єв Олександр Андрійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000116 20.12.2021
43 Гайдук Марина Олександрівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000115 20.12.2021
44 Унгурян Сергій Володимирович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000114 15.12.2021
45 Лозовий Дмитро Васильович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000113 15.12.2021
46 Лозова Марина Дмитрівна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000112 15.12.2021
47 Кузьменко Артем Олександрович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000111 15.12.2021
48 Крупська Святослава Олегівна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000110 15.12.2021
49 Радинівський Артур Станіславович D1 МЕТЕОР
Дніпро
UKR F00 P1 21 000109 17.12.2021
50 Ємельяненко Жанна Валеріївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000108 14.12.2021
51 Токаренко Інна Віталіївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000107 14.12.2021
52 Любченко Олександр Володимирович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000106 14.12.2021
53 Дрепін Дмитро Миколайович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000105 14.12.2021
54 Лисаковский Валентин Володимирович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000027 08.12.2021
55 Лисаковский Валентин Володимирович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000027 08.12.2021
56 Лисаковский Валентин Володимирович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000027 08.12.2021
57 Бугун Олександр Сергійович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000026 08.12.2021
58 Бугун Олександр Сергійович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000026 08.12.2021
59 Бугун Олександр Сергійович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000026 08.12.2021
60 Регуш Євгенія Сергіївна PhD1 БРИГ
Харків
UKR FOO PhD1 21 0001 07.12.2021
61 Андрієнко Антон Павлович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000104 05.12.2021
62 Третяк Антон Євгенович D1 МЕТЕОР
Дніпро
UKR F00 P1 21 000103 07.12.2021
63 Кузьменко Валерія Валентинівна D1 МЕТЕОР
Дніпро
UKR F00 P1 21 000102 08.12.2021
64 Грабовець Валерія Павлівна D1 МЕТЕОР
Дніпро
UKR F00 P1 21 000101 07.12.2021
65 Заговора Ольга Борисівна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000100 07.12.2021
66 Жувака Ігор Миколайович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000099 07.12.2021
67 Чуб Евгений Анатольевич DSD Атлантика
Крівий Ріг
UKR F00 DSD 21 000005 30.11.2021 r.
68 Чуб Евгений Анатольевич PN Атлантика
Крівий Ріг
UKR F00 PN 21 000016 30.11.2021 r.
69 Ярещенко Володимир Григорович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000098 25.11.2021
70 Соколи Олексій Олександрович D1 Центр підводної археологїї
Київ
UKR FOO P1 04 000229 01.06.2004
71 Давидова Олена Богданівна ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000025 22.11.2021
72 Давидова Олена Богданівна UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000025 22.11.2021
73 Давидова Олена Богданівна D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000025 22.11.2021
74 Ковтун Роман Леонідович DSD КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 DSD 21 000004 20.11.2021
75 Ковтун Роман Леонідович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000024 20.11.2021
76 Ковтун Роман Леонідович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000024 20.11.2021
77 Ковтун Роман Леонідович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000024 20.11.2021
78 Романенко Вікторія Міхайлівна UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000023 19.11.2021
79 Романенко Вікторія Міхайлівна ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000023 19.11.2021
80 Романенко Вікторія Міхайлівна D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000023 19.11.2021
81 Романенко Андрій Олександрович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000022 19.11.2021
82 Романенко Андрій Олександрович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000022 19.11.2021
83 Романенко Андрій Олександрович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000022 19.11.2021
84 Письменний Олег Леонідович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000021 19.10.2021
85 Письменний Олег Леонідович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000021 19.10.2021
86 Письменний Олег Леонідович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000021 19.10.2021
87 Проскурняк Сергій Іванович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000020 19.10.2021
88 Проскурняк Сергій Іванович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000020 19.10.2021
89 Проскурняк Сергій Іванович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000020 19.10.2021
90 Савіних Михайло Олександрович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000097 16.11.2021
91 Ситник Євген Олексійович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000019 10.11.2021
92 Ситник Євген Олексійович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000019 10.11.2021
93 Ситник Євген Олексійович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000019 10.11.2021
94 Шулешов Юрій Олексійович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000096 10.11.2021
95 Маковій Дмитро Валерійович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000095 10.11.2021
96 Малюк Вероніка Сергіївна CD3 БРИГ
Харків
UKR F00 CD3 21 000004 03.11.2021
97 Заболотний Владислав Юрійович CD1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 CD1 21 000001 15.10.2021
98 Ковальова Олександра Сергійовна RD SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 RD 21 000008 15.10.2021
99 Ковальова Олександра Сергійовна D3 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P3 21 000008 15.10.2021
100 Коломіць Олександр Васильович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000018 15.10.2021
101 Коломіць Олександр Васильович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000018 15.10.2021
102 Коломіць Олександр Васильович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000018 15.10.2021
103 Дудченко Юлія Олеговна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000094 15.10.2021
104 Дудченко Роман Олегович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000093 15.10.2021
105 Риндя Станіслав Володимирович PN БРИГ
Харків
UKR F00 PN 21 000015 26.09.2021
106 Риндя Анастасія Станіславівна PN БРИГ
Харків
UKR F00 PN 21 000014 26.09.2021
107 Риндя Анастасія Станіславівна UN БРИГ
Харків
UKR F00 UN 21 000017 26.09.2021
108 Риндя Анастасія Станіславівна ND БРИГ
Харків
UKR F00 ND 21 000017 26.09.2021
109 Риндя Анастасія Станіславівна D2 БРИГ
Харків
UKR F00 P2 21 000017 26.09.2021
110 Савко Юрій Остапович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000013 21.09.2021
111 Лесовий Ростислав Леонідович RD СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 21 000007 23.09.2021
112 Лесовий Ростислав Леонідович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 21 000007 23.09.2021
113 Самойлова Софія Юріївна ChD2 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD2 21 000003 15.09.2021
114 Ємельяненко Артур Валерійович ChD2 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD2 21 000002 15.09.2021
115 Мінаков Олександр Генадійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000092 15.09.2021
116 Коротченко Валентина Михайлівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000091 15.09.2021
117 Жуй Тянь D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000090 06.09.2021
118 Опша Тетяна Василівна RD SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 RD 21 000006 01.09.2021
119 Опша Тетяна Василівна D3 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P3 21 000006 01.09.2021
120 Павленко Ганна Володимирівна UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000016 03.09.2021
121 Павленко Ганна Володимирівна ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000016 03.09.2021
122 Павленко Ганна Володимирівна D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000016 03.09.2021
123 Арсеній Андрій Миколайович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000015 03.09.2021
124 Арсеній Андрій Миколайович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000015 03.09.2021
125 Арсеній Андрій Миколайович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000015 03.09.2021
126 Рябінін Денис Миколайович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000089 04.08.2021
127 Коновалова Эва Ігоровна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000088 01.09.2021
128 Скорик Наталія Вікторівна D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000087 02.09.2021
129 Мазнiца Віктор Андрійович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000086 02.09.2021
130 Березовська Валентина Юрьївна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000085 20.08.2021
131 Чурбанов Сергiй Володимирович D1 Атлантика
Крівий Ріг
UKR F00 P1 21 000084 10.08.2021
132 Захаріков Олександр Сергійович RD МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 RD 21 000005 10.07.2021
133 Захаріков Олександр Сергійович D3 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P3 21 000005 10.07.2021
134 Хаккулова Наталья Турсуновна D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000083 10.08.2021
135 Дрік Олег Дмитрович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000082 10.08.2021
136 Удотов Дмитро Юрійович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000081 07.06.2021
137 Кернос Сергій АнатолійовичD1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000080 07.06.2021
138 Жданова Ярина Ігорівна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000079 30.07.2021
139 Гузій Сергій Валерійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000078 29.07.2021
140 Лаппо Іван Сергійович RD СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 21 000004 21.07.2021
141 Лаппо Іван Сергійович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 21 000004 21.07.2021
142 Азізов Артем Ахмедович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000077 19.07.2021
143 Азізов Арсен Ахмедович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000076 19.07.2021
144 Диба Володимир Зіновійович UN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 21 000014 18.07.2021
145 Диба Володимир Зіновійович ND СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 21 000014 18.07.2021
146 Диба Володимир Зіновійович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 21 000014 18.07.2021
147 Шевчук Гліб Юрійович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000075 25.07.2021
148 Предко Святослав Станиславович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000074 25.07.2021
149 Предко Артем Станиславович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000073 25.07.2021
150 Предко Аріна Станіславівна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000072 25.07.2021
151 Рикун Олег Ярославович PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 21 000012 16.07.2021
152 Педан Антон Миколайович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000071 18.07.2021
153 Дьяченко Олександр Сергійович PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 21 000011 09.07.2021
154 Дьяченко Катерина Сергіївна PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 21 000010 09.07.2021
155 Сендецька Олена В’ячеславiвна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000069 07.06.2021
156 Евлаков Владислав Iгоревич D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000070 10.07.2021
157 Щербина Анастасія Олегівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000068 12.07.2021
158 Олійник Вікторія Євгенівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000067 12.07.2021
159 Олійник Віталій Олександрович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000066 12.07.2021
160 Магірін Ілля Олександрович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000065 12.07.2021
161 Магіріна Яніна Олександрівна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000064 12.07.2021
162 Болотськіх Микола Миколайович UN БРИГ
Харків
UKR F00 UN 21 000012 06.07.2021
163 Болотськіх Микола Миколайович ND БРИГ
Харків
UKR F00 ND 21 000012 06.07.2021
164 Болотськіх Микола Миколайович D2 БРИГ
Харків
UKR F00 P2 21 000012 06.07.2021
165 Кравчук Дмитро Павлович D1 МШПП Команда Тайфун
Чорноморськ
UKR F00 P1 21 000063 02.07.2021
166 Сендецький Ілля Олександрович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000062 07.06.2021
167 Михайлюк Віктор Геннадійович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000061 07.06.2021
168 Казбан Максим Олександрович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000060 07.06.2021
169 Безкровний Олег Вікторович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000059 07.06.2021
170 Шалапуха Олександр Костянтинович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000058 07.06.2021
171 Корженко Віталій Юрійович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000057 07.06.2021
172 Гордієнко Владислав Павлович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000056 07.06.2021
173 Андрущенко Сергій Анатолійович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000055 07.06.2021
174 Кобзар Олександр Володимирович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Миколаїв
UKR F00 P1 21 000054 07.06.2021
175 Смирнов Олексій Антонович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000053 27.06.2021
176 Старосила Захар Константинович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000052 23.06.2021
177 Назарук Олександр Олександрович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000051 12.06.2021
178 Маслов Олексій Олександрович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000050 12.06.2021
179 Жукотський Микита Сергійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000049 12.06.2021
180 Драбинка Дамир Вадимович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000048 12..06.2021
181 Малошук Микола Григорович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000047 15.06.2021
182 Украінцева Яна Олексіївна D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000044 18.06.2021
183 Старіковська Марина Вікторівна D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000043 15.06.2021
184 Марченко Данило Євгенович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 21 000043 18.06.2021
185 Зварич Олексiй Дмитрович CD3 КУСТО
Одеса
UKR F00 CD3 21 000003 21.06.2021
186 Мойсєєв Олександр Павлович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 21 000046 21.06.2021
187 Miзюкін Костянтин Олегович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 21 000045 21.06.2021
188 Батiчек Iгор Анатолiйович D1 Атлантика
Крівий Ріг
UKR F00 P1 21 000041 16.06.2021
189 Кочетов Сергій Георгійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000040 12.06.2021
190 Стасюк Дмитро Сергійович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000011 20.06.2021
191 Стасюк Дмитро Сергійович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000011 20.06.2021
192 Стасюк Дмитро Сергійович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000011 20.06.2021
193 Дроботун Руслана Сергіївна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000039 20.06.2021
194 Дроботун Людмила Сергіївна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000038 20.06.2021
195 Степаненко Ігор UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000010 30.04.2021
196 Степаненко Ігор ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000010 30.04.2021
197 Степаненко Ігор D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000010 30.04.2021
198 Шевчук Геннадій Сергійович UN БРИГ
Харків
UKR F00 UN 21 000009 25.05.2021
199 Шевчук Геннадій Сергійович ND БРИГ
Харків
UKR F00 ND 21 000009 25.05.2021
200 Шевчук Геннадій Сергійович D2 БРИГ
Харків
UKR F00 P2 21 000009 25.05.2021
201 Бажинова Юліана Михайлівна CD3 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD3 21 000002 21.04.2021
202 Аіпов-Федотенко Даніїл Филипович CD3 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD3 21 000001 21.04.2021
203 Лучко Софія Андрійовна CD2 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD2 21 000001 21.09.2010
204 Нестереня Наталія Валеріївна RD Апнос
Київ
UKR F00 RD 21 000003 06.04.2021
205 Нестереня Наталія Валеріївна D3 Апнос
Київ
UKR F00 P3 21 000003 06.04.2021
206 Нестереня Марія Костянтинівна RD Апнос
Київ
UKR F00 RD 21 000002 06.04.2021
207 Нестереня Марія Костянтинівна D3 Апнос
Київ
UKR F00 P3 21 000002 06.04.2021
208 ТИТАРЕНКО ЛЮДА D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR FOO P2 05 000115 2005
209 Опша Тетяна Василівна UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 21 000006 20.04.2021
210 Опша Тетяна Василівна ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 21 000006 20.04.2021
211 Опша Тетяна Василівна D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 21 000006 20.04.2021
212 СНІТКО НАТАЛЬЯ D1 ИНГУЛ
Київ
UKR F00 P1 21 000037 13.04.2021
213 ЖАРІНОВ ОЛЕКСАНДР D1 ИНГУЛ
Київ
UKR F00 P1 21 000036 13.04.2021
214 Болотскіх Микола Миколайович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000035 17.05.2021
215 Папуша Олексій Олексійович D1 МШПП Команда Тайфун
Чорноморьск
UKR F00 P1 21 000034 10.05.2021
216 Воронова Тетяна Михайлівна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000033 07.05.2021
217 Савко Юрій Володимирович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000032 10.05.2021
218 Котенко Сергій Миколайович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000031 20.04.2021
219 Матвєєв Вілен Набільєвич D1 Апнос
Київ
UKR F00 P1 21 000030 18.04.2021
220 Якимів Ольга В’ячеславівна PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000009 18.04.2021
221 Гукевич Юрій Євгенович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000008 18.04.2021
222 Гоцко Любов Володимирівна PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000007 18.04.2021
223 Данилів Святослав Дмитрович RD СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 21 000001 19.03.2021
224 Данилів Святослав Дмитрович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 21 000001 19.03.2021
225 Сало Ростислав Богданович UN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 21 000005 20.03.2021
226 Сало Ростислав Богданович ND СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 21 000005 20.03.2021
227 Сало Ростислав Богданович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 21 000005 20.03.2021
228 Слободян Юліан Юрійович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000005 08.04.2021
229 Янчевська Яна Вікторівна PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 21 000006 08.04.2021
230 Янчевська Яна Вікторівна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 21 000028 08.04.2021
231 Рожков Ігор В’ячеславович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000027 08.04.2021
232 Рожкова Світлана Анатоліївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000026 08.04.2021
233 Гурбич Максим Іванович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000004 19.03.2021
234 Гурбич Максим Іванович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000004 19.03.2021
235 Гурбич Максим Іванович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000004 19.03.2021
236 Березовський Гліб Геннадійович DSD КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 DSD 21 000003 19.03.2021
237 Березовський Гліб Геннадійович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000003 19.03.2021
238 Березовський Гліб Геннадійович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000003 19.03.2021
239 Березовський Гліб Геннадійович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000003 19.03.2021
240 Андреєв Артем Олексійович DS КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 DSD 21 000002 19.03.2021
241 Андреєв Артем Олексійович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000002 19.03.2021
242 Андреєв Артем Олексійович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000002 19.03.2021
243 Андреєв Артем Олексійович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000002 19.03.2021
244 Грицай Олена D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 16 000024 07.10.2016
245 Коваленко Катерина Михайлівна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000025 10.03.2021
246 Шевченко Олег Петрович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000024 31.03.2021
247 Байрак Руслан Васильович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000023 31.03.2021
248 Нечитайло Ярослав Андрійович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000022 18.03.2021
249 Давидова Наталія Олександрівна D1 КУСТО
Київ
UKR F00 P1 08 000221 01.09.2008
250 Коваленко Ганна Сергіївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000021 09.03.2021
251 Назаров Олексій Германович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 03 000108 2003
252 Рубан Софія Тарасівна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000020 07.03.2021
253 Привалов Данило Геннадійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000019 07.03.2021
254 Колегов Олександр Юрійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000018 07.03.2021
255 Голощапов Богдан Юрійович D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 21 000017 07.03.2021
256 Яворська Инга Андріївна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000016 01.03.2021
257 Щербина Віталій Васильович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000015 12..03.2021
258 Осауленко Сергій Олександрович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000014 12.03.2021
259 Мамонтов Владислав Вікторович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000013 01.03.2021
260 Коровкін Володимир Андрійович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000012 01.03.2021
261 Заярний Євген Миколайович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000011 09.03.2021
262 Котляр Юрій Валерійович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000010 01..03.2021
263 Котляр Анастасія Олександрівна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000009 01..03.2021
264 Коваленко Максим Олександрович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000008 01..03.2021
265 Гаврук Юлія Миколаївна D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 21 000007 01..03.2021
266 Остапчук Аліна Андріївна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000006 25.02.2021
267 Яценко Володимир Анатолійович PN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 PN 21 000004 12.02.2021
268 Шамаєв Євген Володимирович PN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 PN 21 000003 12..02.2021
269 Яковенко Сергій Григорович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 21 000001 16.02.2021
270 Яковенко Сергій Григорович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 21 000001 16.02.2021
271 Яковенко Сергій Григорович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 21 000001 16.02.2021
272 Яценко Володимир Анатолійович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000005 12.02.2021
273 Шамаєв Євген Володимирович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P1 21 000004 12..02.2021
274 Канделл Сергій Олексійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000003 15.02.2021
275 Шульц Сергiй Вiктopoвич DSD Атлантика
Крівий Ріг
UKR F00 DSD 21 000001 14.02.2021
276 Нікітін Всеволод Дмитрович PN БРИГ
Харків
UKR F00 PN 21 000001 05.02.2021
277 Нікітін Всеволод Дмитрович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000002 05.02.2021
278 Каузов Григорій Віталійович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 21 000001 05.02.2021
279 Гаврилюк Дмитро Сергійович UN SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 UN 20 000044 28.12.2020
280 Гаврилюк Дмитро Сергійович ND SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 ND 20 000044 28.12.2020
281 Гаврилюк Дмитро Сергійович D2 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P2 20 000044 28.12.2020
282 Бутенко Сергій Олександрович D1 SUBMARINE CLUB
Київ
UKR F00 P1 20 000103 28..12.2020
283 Журавський Олег Вікторович D1 ИНГУЛ
Миколаїв
UKR F00 P1 20 000102 25.12.2020
284 Корниенко Наталия Михайловна D1 Апнос
Київ
UKR F00 P1 20 000101 17.12.2020
285 Гребенюк Вероника Витальевна CD1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 CD1 20 000002 14.12.2020
286 Пилипчук Андрей Владимирович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000100 08.12.2020
287 Пикула Антон Георгиевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000099 08.12.2020
288 Гриневич Яна Александровна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000098 08.12.2020
289 Стремовський Дмитро Олегович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000097 10.12.2020
290 Якущенко Олег Владимирович D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000096 06.12.2020
291 Якущенко Анна Александровна D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000095 06.12.2020
292 Колегов Юрий Владимирович D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000094 06.12.2020
293 Дворский Илья Игоревич UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000043 04.12.2020
294 Дворский Илья Игоревич ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000043 04.12.2020
295 Дворский Илья Игоревич D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000043 04.12.2020
296 Дворская Ольга Александровна UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000042 04.12.2020
297 Дворская Ольга Александровна ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000042 04.12.2020
298 Дворская Ольга Александровна D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000042 04.12.2020
299 Грушко Андрей Анатольевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000093 05.12.2020
300 Гармаш Роман Викторович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000092 05.12.2020
301 Хропата Зарема UN АКВАСПОРТ
Ялта
UKR F00 UN 09 000081 18.08.2009
302 Хропата Зарема ND АКВАСПОРТ
Ялта
UKR F00 ND 09 000081 18.08.2009
303 Хропата Зарема D2 АКВАСПОРТ
Ялта
UKR F00 P2 09 000059 18.08.2009
304 Садовский Михаил Вячеславович D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000091 10.10.2020
305 Левшук София Петровна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000090 10.10.2020
306 Кот София Николаевна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000089 10.10.2020
307 Дмитриева Оксана Адамовна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000088 10.10.2020
308 Дмитриев Алексей Леонтьевич D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000087 10.10.2020
309 Гриценюк Марія Юріївна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Рівне
UKR F00 P1 20 000086 10.10.2020
310 Ковальчук Сергій D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000085 29.11.2020
311 Ковальчук Володимир D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000084 29.11.2020
312 Вергейчик Елена Викторовна DS Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 DS 20 000001 11.11.2020
313 Бескоровайная Ольга Викторовна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000083 26.11.2020
314 Митянин Иван Георгиевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000082 23.11.2020
315 Корунова Елизавета Сергеевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000081 23.11.2020
316 Уманская Мария Александровна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000080 15.11.2020
317 ГУЗЬ АННА АЛЕКСАНДРОВНА D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000079 19.11.2020
318 Гоцко Володимир Миколайович RD СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 20 000006 30.10.2020
319 Гоцко Володимир Миколайович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 20 000006 30.10.2020
320 Біян Олег Ігорович UN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 20 000041 30.10.2020
321 Біян Олег Ігорович ND СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 20 000041 30.10.2020
322 Біян Олег Ігорович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 20 000041 30.10.2020
323 Гоцко Любов Володимирівна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 20 000077 14.11.2020
324 Зимогляденко Дмитрий Николаевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000078 15.11.2020
325 Черевко Юрий Петрович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000040 10.11.2020
326 Черевко Юрий Петрович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000040 10.11.2020
327 Черевко Юрий Петрович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000040 10.11.2020
328 Соколовский Герман Георгиевич UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000039 10.11.2020
329 Соколовский Герман Георгиевич ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000039 10.11.2020
330 Соколовский Герман Георгиевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000039 10.11.2020
331 Бугун Ольга Александровна UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000038 10.11.2020
332 Бугун Ольга Александровна ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000038 10.11.2020
333 Бугун Ольга Александровна D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000038 10.11.2020
334 Исаков Лев Ярославович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000076 10.11.2020
335 Лаврентьев Вячеслав Владимирович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000075 05.11.2020
336 Калашников Владимир Владимирович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000074 05.11.2020
337 Новохацкий Евгений Сергеевич AP1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AP1 20 000001 22.10.2020
338 Баращук Дмитрий Николаевич D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000073 10.10.2020
339 ПИВНЯК АРКАДИЙ ПЕТРОВИЧ UN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 UN 20 000037 26.10.2020
340 ПИВНЯК АРКАДИЙ ПЕТРОВИЧ ND МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 ND 20 000037 26.10.2020
341 ПИВНЯК АРКАДИЙ ПЕТРОВИЧ D2 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P2 20 000037 26.10.2020
342 Цилицкий Богдан Григорьевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000072 22.10.2020
343 Небылица Алексей Олегович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000071 22.10.2020
344 Кабаков Альберт Вадимович D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000070 23.10.2020
345 Бондаренко Мария D1 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 20 000069 21.10.2020
346 Слюсаренко Сергей D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000068 28.09.2020
347 Слюсаренко Максим Григорьевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000067 28.09.2020
348 Бабич Олександр Миколайович RD СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 RD 20 000005 23.09.2020
349 Бабич Олександр Миколайович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P3 20 000005 23.09.2020
350 Павленко Анна Владимировна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000066 24.09.2020
351 Жовтяк Лідія Євгенівна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000065 24.09.2020
352 Гриценко Александра Владиславовна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000064 04.09.2020
353 Головко Вера Николаевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000063 04.09.2020
354 Сегеда Анна Александровна PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000009 31.08.2020
355 Сегеда Анна Александровна UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000035 31.08.2020
356 Сегеда Анна Александровна ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000035 31.08.2020
357 Сегеда Анна Александровна D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000035 31.08.2020
358 Андриян Антон Владимирович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000008 31.08.2020
359 Андриян Антон Владимирович UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000034 31.08.2020
360 Андриян Антон Владимирович ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000034 31.08.2020
361 Андриян Антон Владимирович D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000034 31.08.2020
362 Козленко Александр Александрович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000013 14.09.2020
363 Вирютин Владимир Викторович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000012 15.09.2020
364 Вирютин Алексей Владимирович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000011 15.09.2020
365 Вирютина Татьяна Валериевна PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 20 000010 15.09.2020
366 Чуб Евгений Анатольевич UN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 UN 20 000036 09.09..2020
367 Чуб Евгений Анатольевич ND Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 20 000036 09.09..2020
368 Чуб Евгений Анатольевич D2 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 20 000036 09.09..2020
369 Володовский Дмитрий Олегович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000057 25.08.2020
370 ПИРОЖОК МИХАИЛ АНАТОЛЬЕВИЧ D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000058 25.08.2020
371 Майданович Анна Альридовна PN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 PN 20 000007 27.08.2020
372 Майданович Анна Альридовна UN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 UN 20 000032 27.08.2020
373 Майданович Анна Альридовна ND Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 20 000032 27.08.2020
374 Майданович Анна Альридовна D2 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 20 000032 27.08.2020
375 Амельчишин Олег Валерьевич PN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 PN 20 000022 27.08.2020
376 Гненный Иван Николаевич PN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 PN 20 000005 16.07.2020
377 Гненный Иван Николаевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000023 16.07.2020
378 Гненный Иван Николаевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000023 16.07.2020
379 Коваль Иван Иванович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000024 14.08.2020
380 Коваль Иван Иванович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000024 14.08.2020
381 Коргун Алексей Викторович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000025 14.08.2020
382 Коргун Алексей Викторович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000025 14.08.2020
383 Окипняк Анатолий Сергеевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000026 14.08.2020
384 Окипняк Анатолий Сергеевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000026 14.08.2020
385 Окипняк Дмитрий Анатольевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000027 14.08.2020
386 Окипняк Дмитрий Анатольевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000027 14.08.2020
387 Турбар Дмитрий Сергеевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000028 14.08.2020
388 Турбар Дмитрий Сергеевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000028 14.08.2020
389 Украинец Владимир Владимирович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000029 14.08.2020
390 Украинец Владимир Владимирович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000029 14.08.2020
391 Чуев Артём Андреевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000030 14.08.2020
392 Чуев Артём Андреевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000030 14.08.2020
393 Швец Юрий Николаевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000031 14.08.2020
394 Швец Юрий Николаевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000031 14.08.2020
395 Швец Юрий Николаевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000031 14.08.2020
396 Чуев Артём Андреевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000030 14.08.2020
397 Украинец Владимир Владимирович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000029 14.08.2020
398 Турбар Дмитрий Сергеевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000028 14.08.2020
399 Окипняк Дмитрий Анатольевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000027 14.08.2020
400 Окипняк Анатолий Сергеевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000026 14.08.2020
401 Коргун Алексей Викторович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000025 14.08.2020
402 Коваль Иван Иванович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000024 14.08.2020
403 Гненный Иван Николаевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000023 16.07.2020
404 Кузьмичева Ольга Евгеньевна D1 Кузьмичева Ольга Евгеньевна БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000056 15.08.2020
405 Амельчишин Олег Валерьевич UN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 UN 20 000022 11.08.2020
406 Амельчишин Олег Валерьевич ND Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 20 000022 11.08.2020
407 Амельчишин Олег Валерьевич D2 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 20 000022 11.08.2020
408 Майданович Андрей Вячеславович D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000055 11.08.2020
409 Полева Світлана Григорівна PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 20 000004 09.08.2020
410 САЩЕНКО ПАВЕЛ БОРИСОВИЧ PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 20 000003 03.08.2020
411 Лабунская Валентина Викторовна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 20 000054 29.07.2020
412 Иванов Богдан Вадимович D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000053 29.07.2020
413 Драчонов Данил Владиславович D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 20 000052 22.07.2020
414 Савченко Полина Вадимовна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000051 22.07.2020
415 Савченко Олег Алексеевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000050 22.07.2020
416 Рингель Сергей Васильевич D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000049 22.07.2020
417 Меленчук Виктор Николаевич D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000048 22.07.2020
418 Бакунин Алексей Владимирович D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 20 000047 22.07.2020
419 Макагон Теодор Александрович CD2 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD2 20 000002 15.07.2020
420 Грищенко Николай Николаевич CD2 БРИГ
Харьков
UKR F00 CD2 20 000003 12.07.2020
421 Потапчик Анастасия Георгиевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000046 18.07.2020
422 Майданович Анна Альридовна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000045 19.07.2020
423 Амельчишин Олег Валерьевич D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000044 19.07.2020
424 Чулова Элеонора Владимировна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000042 09.07.2020
425 Кулиш Мария Олеговна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000041 09.07.2020
426 Латанский Дмитрий Александрович RD КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 RD 20 000004 15.06.2020
427 Латанский Дмитрий Александрович D3 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P3 20 000004 15.06.2020
428 Бовкунович Виктор Николаевич PN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 PN 20 000002 15.03.2020
429 Мороз Ольга Олеговна D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 20 000040 15.03.2020
430 Приступа Марія Теофілівна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 20 000039 04.07.2020
431 Гаврилюк Сергій Сергійович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 20 000038 04.07.2020
432 САЩЕНКО ПАВЕЛ БОРИСОВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000037 29.06.2020
433 Дениварова Юлия Игоревна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000036 29.06.2020
434 Тепцова Юлия Владимировна UN Апнос
Киев
UKR F00 UN 20 000021 25.02.2020
435 Тепцова Юлия Владимировна ND Апнос
Киев
UKR F00 ND 20 000021 25.02.2020
436 Тепцова Юлия Владимировна D2 Апнос
Киев
UKR F00 P2 20 000021 25.02.2020
437 Смирнов Сергей Александрович D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000035 20.03.2020
438 Сираш Владимир Вячеславович D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000034 23.06.2020
439 Пульняшенко Владимир Кириллович D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000033 25.02.2020
440 Кохана Наталия Васильевна D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 20 000032 23.06.2020
441 Галинская Арина Александровна СD2 БРИГ
Харьков
UKR F00 CD2 20 000001 24.06.2020
442 Танхельсон София Сергеевна CD1 БРИГ
Харьков
UKR F00 CD1 20 000001 24.06.2020
443 Марьенкова Татьяна Андреевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000031 23.06.2020
444 Крицын Александр Николаевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000030 23.06.2020
445 Василенко Ирина Александровна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000029 23.06.2020
446 Синенко Дмитрий Игоревич D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000028 02.06.2020
447 Габинет Василий Сергеевич RD ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 20 000003 15.04.2020
448 Габинет Василий Сергеевич D3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 20 000003 15.04.2020
449 Бережной Алексей Сергеевич RD ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 20 000002 15.04.2020
450 Бережной Алексей Сергеевич D3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 20 000002 15.04.2020
451 Татарницкий Валентин Дмитриевич D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000027 14.04.2020
452 Шапаренко Володимир Олегович D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000026 27.03.2020
453 Хильченко Юлия Викторовна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000025 27.03.2020
454 Михаленко Антон Петрович D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000024 27.03.2020
455 Лузин Ростислав Олегович D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 20 000023 24.03.2020
456 ЗИКЕЕВ АЛЕКСАНДР ВИКТОРОВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000022 16.03.2020
457 Пыж Тим Алексеевич RD ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 20 000001 14.03.2020
458 Пыж Тим Алексеевич D3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 20 000001 14.03.2020
459 Ляшенко Михаил Евгениевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000020 14.03.2020
460 Ровнягин Артем Сергеевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000021 14.03.2020
461 Ляшенко Евгений Валентинович D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000019 14.03.2020
462 Лещенко Андрей Евгеньевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000018 14.03.2020
463 Виноградская Вероника Геннадиевна D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000017 14.03.2020
464 Кирсанов Лев Андреевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000016 14.03.2020
465 Доля Дмитрий Сергеевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 20 000015 14.03.2020
466 Гончаров Андрей Владимирович AP1 КУСТО
Одесса
UKR F00 AP1 20 000002 16.03.2020
467 Бережной Вадим Николаевич AP1 КУСТО
Одесса
UKR F00 AP1 20 000001 11.03.2020
468 Спижевский Владислав Александрович D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 20 000014 01.03.2020
469 Полякова Ксения Борисовна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000013 26.02.2020
470 Радин Сергей Александрович D4 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P4 20 000001 03.03.2020
471 Лысаковский Валентин Владимирович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000012 15.02.2020
472 Душка Руслан Владимирович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000011 21.02.2020
473 СИВЧЕНКО РОМАН АНДРЕЕВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000010 17.02.2020
474 Усатенко Никита Дмитриевич UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000020 19.02.2020
475 Усатенко Никита Дмитриевич ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000020 19.02.2020
476 Усатенко Никита Дмитриевич D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000020 19.02.2020
477 Мошко Сергей Александрович D1 МЕТЕОР
Днепропетровск
UKR F00 P1 04 000277 10.07.2004
478 Светличный Алексей Николаевич UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000019 15.02.2020
479 Светличный Алексей Николаевич ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000019 15.02.2020
480 Светличный Алексей Николаевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000019 15.02.2020
481 Бевз Александр Васильевич UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 20 000018 15.02.2020
482 Бевз Александр Васильевич ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 20 000018 15.02.2020
483 Бевз Александр Васильевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 20 000018 15.02.2020
484 Брефорт Кентан D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 20 000009 15.02.2020
485 Кочеровец Владимир Сергеевич UN Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 20 000017 10.02.2020
486 Кочеровец Владимир Сергеевич ND Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 20 000017 10.02.2020
487 Кочеровец Владимир Сергеевич D2 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 20 000017 10.02.2020
488 Боровицкий Назар Богданович UN Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 20 000016 10.02.2020
489 Боровицкий Назар Богданович ND Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 20 000016 10.02.2020
490 Боровицкий Назар Богданович D2 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 20 000016 10.02.2020
491 Власова Александра Валерьевна UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000015 14.02.2020
492 Власова Александра Валерьевна ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000015 14.02.2020
493 Власова Александра Валерьевна D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000015 14.02.2020
494 Власов Валерий Александрович UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000014 14.02.2020
495 Власов Валерий Александрович ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000014 14.02.2020
496 Власов Валерий Александрович D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000014 14.02.2020
497 Шпилевский Александр Евгеньевич UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000013 14.02.2020
498 Шпилевский Александр Евгеньевич ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000013 14.02.2020
499 Шпилевский Александр Евгеньевич D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000013 14.02.2020
500 Шпилевская Марина Ивановна UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 20 000012 14.02.2020
501 Шпилевская Марина Ивановна ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 20 000012 14.02.2020
502 Шпилевская Марина Ивановна D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 20 000012 14.02.2020
503 ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000007 05.02.2020
504 ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000009 05.02.2020
505 ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000009 05.02.2020
506 ЛУБИВ НАЗАРИЙ В. D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000009 05.02.2020
507 Мельниченко Сергей Анатолиевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000011 09.02.2018
508 Мельниченко Сергей Анатолиевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000011 09.02.2018
509 Мельниченко Сергей Анатолиевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000011 09.02.2018
510 Стаднюк Сергей Викторович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000010 02.02.2020
511 Стаднюк Сергей Викторович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000010 02.02.2020
512 Стаднюк Сергей Викторович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000010 02.02.2020
513 Ерёменко Александр Кириллович AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000001 05.02.2020
514 Сивоволенко Николай Викторович AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000003 05.02.2020
515 Матвиенко Роман Русланович AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000002 05.02.2020
516 Якимечко Андрей Васильевич AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000004 05.02.2020
517 Ковальчук Алексей Алексеевич AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 AND 20 000006 05.02.2020
518 Ковальчук Алексей Алексеевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000008 05.02.2020
519 Ковальчук Алексей Алексеевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000008 05.02.2020
520 Ковальчук Алексей Алексеевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000008 05.02.2020
521 Коваль Віталій Вікторович AND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 AND 20 000005 05.02.2020
522 Коваль Віталій Вікторович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 UN 20 000007 05.02.2020
523 Коваль Віталій Вікторович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 ND 20 000007 05.02.2020
524 Коваль Віталій Вікторович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Київ
UKR F00 P2 20 000007 05.02.2020
525 Якимечко Андрей Васильевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000006 05.02.2020
526 Якимечко Андрей Васильевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000006 05.02.2020
527 Якимечко Андрей Васильевич D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000006 05.02.2020
528 Матвиенко Роман Русланович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000004 05.02.2020
529 Сивоволенко Николай Викторович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000005 05.02.2020
530 Сивоволенко Николай Викторович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000005 05.02.2020
531 Сивоволенко Николай Викторович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000005 05.02.2020
532 Матвиенко Роман Русланович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000004 05.02.2020
533 Матвиенко Роман Русланович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000004 05.02.2020
534 Ерёменко Александр Кириллович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 20 000003 05.02.2020
535 Ерёменко Александр Кириллович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 20 000003 05.02.2020
536 Ерёменко Александр Кириллович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 20 000003 05.02.2020
537 Ковтун Марина Викторовна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000008 28.01.2020
538 Соколова Нина Николаевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000007 21.01.2020
539 Годин Олег Альбертович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 20 000006 17.01.2020
540 ШЕРЕМЕТ ДМИТРИЙ ГЕННАДИЕВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000005 15.01.2020
541 ВЛАСЮК ДЕНИС ОЛЕГОВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000004 15.01.2020
542 Слащинин Александр Анатольевич UN МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 UN 20 000002 13.01.2020
543 Слащинин Александр Анатольевич ND МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 ND 20 000002 13.01.2020
544 Слащинин Александр Анатольевич D2 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P2 20 000002 13.01.2020
545 Бондаренко Юрий Николаевич PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 20 000001 09.01.2020
546 Бондаренко Юрий Николаевич UN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 UN 20 000001 09.01.2020
547 Бондаренко Юрий Николаевич ND МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 ND 20 000001 09.01.2020
548 Бондаренко Юрий Николаевич D2 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P2 20 000001 09.01.2020
549 РЫБЧЕНКО ТАТЬЯНА АЛЕКСАНДРОВНА D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000003 08.01.2020
550 ПАСИЧНЫК АНДРЕЙ ПЕТРОВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000002 09.01.2020
551 ПАНОВ АРТЁМ СЕРГЕЕВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 20 000001 08.01.2020
552 Жиляк Алексей Анатольевич UN Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 19 000037 29.12.2019
553 Жиляк Алексей Анатольевич ND Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 19 000036 29.12.2019
554 Жиляк Алексей Анатольевич D2 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 19 000035 29.12.2019
555 Ляшенко Михаил Евгеньевич СD3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD3 19 000003 21.12.2019
556 Колегов Александр Юрьевич CD2 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD2 19 000005 21.12.2019
557 Голощапов Богдан Юрьевич СD2 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 CD2 19 000004 21.12.2019
558 Осадчук Ольга Валерьевна RD ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 RD 19 000011 20.12.2019
559 Осадчук Ольга Валерьевна D3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 19 000012 20.12.2019
560 Николаев Алексей Евгеньевич D3 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P3 19 000011 20.12.2019
561 Усатенко Никита Дмитриевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000174 26.12.2019
562 Усатенко Максим Дмитриевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000173 26.12.2019
563 Батожская Наталья Алексеевна D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000172 21.12.2019
564 Хоришко Владимир Дмитриевич D1 МЕТЕОР
Николаев
UKR F00 P1 19 000171 23.12.2019
565 АМЕЛИН СЕРГЕЙ СЕРГЕЕВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000170 23.12.2019
566 Будяков Александр Викторович D1 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000169 18.12.2019
567 Суботович Виктория Александровна D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000168 18.12.2019
568 Бакулина Анна Алексеевна D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000167 18.12.2019
569 Овчаренко Владимир Николаевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000166 07.12.2019
570 Детюк Наталия Юрьевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000165 13.12.2019
571 Лесовая Инна Владимировна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000165 10.12.2019
572 Долголенко Мария Александровна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000164 10.12.2019
573 Климчук Олег Александрович UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 19 000036 05.12.2019
574 Климчук Олег Александрович ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 19 000035 05.12.2019
575 Климчук Олег Александрович D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 19 000034 05.12.2019
576 Храмцова Юлия Валерьевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000163 10.12.2019
577 Артеменко Юрий Александрович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000162 05.12.2019
578 Арсирий Руслан Александрович DS Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 DS 19 000004 28.11.2019
579 Арсирий Александр Русланович PN Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 PN 19 000018 28.11.2019
580 Арсирий Александр Русланович ND Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 ND 19 000034 28.11.2019
581 Арсирий Александр Русланович D2 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P2 19 000033 28.11.2019
582 Насырова Татьяна Олеговна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000161 28.11.2019
583 Арсирий Дарья Александровна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000160 28.11.2019
584 Арсирий Анна Ярославовна D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000159 28.11.2019
585 Арсирий Андрей Русланович D1 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000158 28.11.2019
586 ГОРЯЧЕВ СЕРГЕЙ ПАВЛОВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000157 24.11.2019
587 Руфф Алена Игоревна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000156 20.11.2019
588 Смоляр Ольга Игоровна РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000155 10.10.2019
589 Кучерук Ольга Петровна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000154 10.10.2019
590 Танхельсон Илья Сергеевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000153 18.11.2019
591 Ищук Яна Геннадиевна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000152 18.11.2019
592 Горобец Александр Сергеевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000151 18.11.2019
593 Галинский Даниил Александрович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000150 18.11.2019
594 Антонов Андрей Леонидович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000149 18.11.2019
595 Звоновский Александр Александрович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 19 000017 15.11.2019
596 Звоновский Александр Александрович UN БРИГ
Харьков
UKR F00 UN 19 000034 15.11.2019
597 Звоновский Александр Александрович ND БРИГ
Харьков
UKR F00 ND 19 000033 15.11.2019
598 Звоновский Александр Александрович D2 БРИГ
Харьков
UKR F00 P2 19 000032 15.11.2019
599 Сегеда Анна Александровна D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000148 15.11.2019
600 Андриян Антон Владимирович D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000147 15.11.2019
601 Чернетова Ольга Викторовна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000146 11.11.2019
602 Курбет Татьяна Анатольевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000145 11.11.2019
603 Якимів Ольга Вячеславівна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000144 09.11.2019
604 Якимів Наталя Сергіївна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000143 09.11.2019
605 Зінченко Тарас Миколайович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000142 09.11.2019
606 Каминский Андрей Михайлович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000141 28.10.2019
607 Каминская Лилия Петровна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000140 28.10.2019
608 Валенков Василий Евгеньевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000139 28.10.2019
609 Фатеев Андрей Владимирович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000033 31.10.2019
610 Фатеев Андрей Владимирович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000032 31.10.2019
611 Фатеев Андрей Владимирович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000031 31.10.2019
612 Савина Ольга Михайловна UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000032 31.10.2019
613 Савина Ольга Михайловна ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000031 31.10.2019
614 Савина Ольга Михайловна D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000030 31.10.2019
615 Огарь Андрей Владимирович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000031 31.10.2019
616 Огарь Андрей Владимирович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000030 31.10.2019
617 Огарь Андрей Владимирович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000029 31.10.2019
618 Корнилич Дмитрий Олегович D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000138 05.11.2019
619 Ганчуков Игорь Юрьевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000137 05.11.2019
620 Сугай Мирон Иванович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000136 31.10.2019
621 Хлевный Александр Владимирович D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000143 10.10.2019
622 Петрова Анастасия Вадимовна D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000142 10.10.2019
623 Климчук Виталий Дмитриевич D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000141 10.10.2019
624 Гриценюк Александр Дмитриевич D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000140 10.10.2019
625 Артуньян Роман Леонидович D1 РІВНЕНСЬКА СЛУЧ
Ровно
UKR F00 P1 19 000139 10.10.2019
626 Телига Сергей Михайлович D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000138 26.08.2019
627 КРИЛОВА АННА ПЕТРОВНА D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000137 25.10.2019
628 КАЦЕБА МАРИНА НИКОЛАЕВНА D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000136 25.10.2019
629 Радин Сергей Александрович UN ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 UN 19 000030 02.10.2019
630 Николенко Ярослав Викторович D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000134 18.10.2019
631 Калиниченко Владислав Сергеевич D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000133 18.10.2019
632 Герасименко Николай Васильевич D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000131 18.10.2019
633 Заболотный Иван Юрьевич D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000132 18.10.2019
634 Данильченко Константин Витальевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000135 15.10.2019
635 Шурмистова Кристина Сергеевна UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000029 07.10.2017
636 Шурмистова Кристина Сергеевна ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000029 07.10.2017
637 Шурмистова Кристина Сергеевна D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000028 07.10.2017
638 Радин Сергей Александрович PN ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 PN 19 000016 02.10.2019
639 Радин Сергей Александрович RD ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 RD 19 000010 02.10.2019
640 Радин Сергей Александрович D3 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P3 19 000010 02.10.2019
641 Тютюн Константин Анатольевич D1 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000130 01.10.2019
642 Игнатенко Алексей Алексеевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000129 01.10.2019
643 Челноков Сава Ильич D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000128 30.09.2019
644 Нестеров Денис Николаевич RD Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 RD 19 000009 23.09.2019
645 Нестеров Денис Николаевич D3 Атлантика
Кривой Рог
UKR F00 P3 19 000009 23.09.2019
646 Приступа Роман Богданович UN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 UN 19 000028 15.09.2019
647 Приступа Роман Богданович ND СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 ND 19 000028 15.09.2019
648 Приступа Роман Богданович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P2 19 000027 15.09.2019
649 Полевый Андрей Михайлович UN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 UN 19 000027 15.09.2019
650 Полевый Андрей Михайлович ND СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 ND 19 000027 15.09.2019
651 Полевый Андрей Михайлович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P2 19 000026 15.09.2019
652 Денисюк Ольга Андреевна PN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 PN 19 000015 15.09.2019
653 Денисюк Вячеслав Вадимович UN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 UN 19 000026 15.09.2019
654 Денисюк Вячеслав Вадимович ND СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 ND 19 000026 15.09.2019
655 Денисюк Вячеслав Вадимович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P2 19 000025 15.09.2019
656 Денисюк Вячеслав Вадимович PN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 PN 19 000014 15.09.2019
657 Виноградов Александр Валентинович PN СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 PN 19 000012 15.09.2019
658 Барсуков Андрей Вячеславович D4 СКУБА - ЛЕВ
Львов
UKR F00 P4 19 000001 25.08.2019
659 ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич UN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 UN 19 000025 09.09.2019
660 ШЕФФЕЛЬ СВЕТЛАНА ВЛАДИМИРОВНА PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 19 000011 12.08.2019
661 ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 19 000010 09.09.2019
662 ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич ND МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 ND 19 000025 09.09.2019
663 ДРАЦЬ Сергей Дмитриевич D2 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P2 19 000024 09.09.2019
664 Палюра Виталий Владимирович D2 МЕТЕОР
Днепр
UKR FOO P2 12 000017 15.05.2012
665 Алексеева Наталия Григорьевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000126 04.09.2019
666 Левашов Валерий Владимирович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000024 20.08.2019
667 Левашов Валерий Владимирович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000024 20.08.2019
668 Левашов Валерий Владимирович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000023 20.08.2019
669 Арсений Андрей Николаевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000125 04.09.2019
670 ДОРОШЕНКО ПЁТР D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 04 000017 17.02.2004
671 Черемисин Глеб Сергеевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000127 09.09.2019
672 Чупахина Елена Юрьевна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000124 02.09.2019
673 Тихосов Анатолий Сергеевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000123 02.09.2019
674 Гриненко Алёна Евгеньевна D1 Апнос
Киев
UKR F00 P1 19 000122 10.08.2019
675 Богданов Константин Владимирович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000121 04.08.2019
676 Гора Артем Викторович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000120 26.07.2019
677 Степанчук Евгений Викторович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000119 26.07.2019
678 Олейникова Евгения Сергеевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000118 26.07.2019
679 Одиноков Александр Валерьевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000117 26.07.2019
680 Кандаурова Мария Павловна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000116 26.07.2019
681 Кожухарь Сергей Валентинович D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000115 17.09.2003
682 Кожухарь Ксения Сергеевна D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000114 17.09.2003
683 Миргород Владислав Алексеевич D1 БРИГ
Харьков
UKR F00 P1 19 000113 15.07.2019
684 Канюка Николай Владимирович UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 19 000023 10.07.2019
685 Канюка Николай Владимирович ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 19 000023 10.07.2019
686 Канюка Николай Владимирович D2 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P2 19 000022 10.07.2019
687 Кощавка Владимир Валентинович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000112 10.07.2019
688 Пожар Андрей Степанович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000111 09.07.2019
689 Куприенко Валентин Станиславович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000110 10.07.2019
690 Троценко Анатолий Леонидович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000109 10.07.2019
691 Шульц Александр Юрьевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000108 10.07.2019
692 Паращук Владимир Анатольевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000107 10.07.2019
693 Чернов Василий Владимирович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000106 10.07.2019
694 Бабинецкий Александр Васильевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000105 10.07.2019
695 Бреславец Максим Павлович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000104 04.07.2019
696 Линовицкий Александр D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 19 000103 02.07.2019
697 Рыженко Владимир Алексеевич UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000022 10.06.2019
698 Рыженко Владимир Алексеевич ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000022 10.06.2019
699 Рыженко Владимир Алексеевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000021 10.06.2019
700 Латанский Дмитрий Александрович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000021 10.06.2019
701 Латанский Дмитрий Александрович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000021 10.06.2019
702 Латанский Дмитрий Александрович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000020 10.06.2019
703 Дмитренко Денис Витальевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000102 20.06.2019
704 Воронкин Павел Андреевич UN ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 UN 19 000020 14.06.2019
705 Воронкин Павел Андреевич ND ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 ND 19 000020 14.06.2019
706 Воронкин Павел Андреевич D2 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P2 19 000019 14.06.2019
707 Сулим Александр Александрович D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000101 14.06.2019
708 Мус Тимофей Сергеевич D1 ДЕЛЬТА
Харьков
UKR F00 P1 19 000100 14.06.2019
709 Кошевой Евгений Геннадиевич D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000099 16.06.2019
710 Карбовский Валерий Юрьевич D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000098 16.06.2019
711 Буров Игорь Николаевич D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000097 16.06.2019
712 Иванов Сергей Владимирович RD Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000008 09.06.2019
713 Иванов Сергей Владимирович D3 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000008 09.06.2019
714 Царенко Сергей Александрович RD Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000007 09.06.2019
715 Царенко Сергей Александрович D3 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000007 09.06.2019
716 Тимошенко Мария Эдуардовна RD Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 RD 19 000006 09.06.2019
717 Тимошенко Мария Эдуардовна D3 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P3 19 000006 09.06.2019
718 Сокольчук Константин Игоревич D1 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000096 09.06.2019
719 Кирьяков Александр Евгеньевич D1 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000095 09.06.2019
720 Вейбер Алина Витальевна D1 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000094 09.06.2019
721 Валентирова Екатерина Николаевна D1 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P1 19 000093 09.06.2019
722 Белецкий Сергей Сергеевич UN Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 UN 19 000018 09.06.2019
723 Белецкий Сергей Сергеевич ND Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 ND 19 000018 09.06.2019
724 Белецкий Сергей Сергеевич D2 Центр підводної археологїї
Киев
UKR F00 P2 19 000018 09.06.2019
725 Мадера Сергей Александрович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000018 05.06.2019
726 Мадера Сергей Александрович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000018 05.06.2019
727 Мадера Сергей Александрович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000017 05.06.2019
728 Мадера Александра Сергеевна СD1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 CD1 19 000003 05.06.2019
729 Петрусенко Денис Игоревич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000092 05.06.2019
730 Буглак Дмитрий Анатолиевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000091 05.06.2019
731 Бардадым Регина Игоревна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000090 05.06.2019
732 ПИВНЯК АРКАДИЙ ПЕТРОВИЧ PN МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 PN 19 000009 15.05.2019
733 ДРАЦ СЕРГЕЙ ДМИТРИЕВИЧ D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 19 000089 03.06.2019
734 Охремчук Кирилл Александрович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000088 07.05.2019
735 Савченко Роман Викторович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 19 000008 03.06.2019
736 Кожухов Виталий Владимирович UN КУСТО
Одесса
UKR F00 UN 19 000017 03.06.2019
737 Кожухов Виталий Владимирович ND КУСТО
Одесса
UKR F00 ND 19 000017 03.06.2019
738 Кожухов Виталий Владимирович D2 КУСТО
Одесса
UKR F00 P2 19 000016 03.06.2019
739 Малютин Денис Игоревич D1 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000087 03.05.2019
740 Антонюк Сергей Николаевич D1 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 19 000086 03.05.2019
741 Марчук Сергей Юрьевич D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000085 02.06.2019
742 Акобиа Онисе D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000084 03.06.2019
743 Савченко Роман Викторович PN БРИГ
Харьков
UKR F00 PN 19 000008 03.06.2019
744 Архипов Роман Эдуардович D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000083 29.05.2019
745 Слащин Александр Анатольевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000082 28.05.2019
746 Колосов Максим Анатольевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000081 28.05.2019
747 Репринцев Алексей Николаевич D1 БРИГ
Xарьков
UKR F00 P1 19 000080 21.05.2019
748 Иванов Никита Валерьевич D1 БРИГ
Xарьков
UKR F00 P1 19 000079 21.05.2019
749 Царевский Ярослав Алексеевич CD1 ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 CD1 19 000002 15.05.2019
750 Гроцкий Ярослав Владимирович CD1 ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 CD1 19 000001 15.05.2019
751 Попова Ксения Константиновна D1 ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 P1 19 000078 15.05.2019
752 Бова Алексей Петрович D1 ДЕЛЬТА
Xарьков
UKR F00 P1 19 000077 15.05.2019
753 Подгорец Виктор Леонидович D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000076 19.05.2019
754 Гайдай Дмитрий Геннадьевич D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000075 19.05.2019
755 Поповенко Константин Анатольевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000074 28.03.2019
756 Коваленко Сергей Васильевич RD БРИГ
Харьков
UKR F00 RD 19 000005 10.05.2019
757 Коваленко Сергей Васильевич D3 БРИГ
Харьков
UKR F00 P3 19 000005 10.05.2019
758 Школяр Андрей Сергеевич D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000073 07.05.2019
759 Салдан Олег Васильевич D1 Атолл
Кривой Рог
UKR F00 P1 19 000072 07.05.2019
760 Чучук Татьяна Игоревна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000071 07.052019
761 Мехед Иван Анатолиевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000070 07.05.2019
762 Кривошеев Александр Евгеньевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000069 07.05.2019
763 Земляной Андрей Андреевич RD КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 RD 19 000004 02.04.2019
764 Земляной Андрей Андреевич UN КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 UN 19 000016 02.04.2019
765 Земляной Андрей Андреевич ND КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 ND 19 000016 02.04.2019
766 Земляной Андрей Андреевич D3 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P3 19 000004 02.04.2019
767 Максимов Владимир Викторович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000068 09.04.2019
768 Коломейцева Янина Александровна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000067 09.04.2019
769 Гулюк Виталий Анатольевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000066 09.04.2019
770 Кожухов Виталий Владимирович D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000065 03.05.2019
771 Бышев Андрей Михайлович D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000064 03.05.2019
772 Чигиринский Андрей Витальевич D1 КУСТО
Одесса
UKR F00 P1 19 000063 03.05.2019
773 Дорофеев Дмитрий Александрович D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000062 25.04.2019
774 Стоянов Руслан Александрович D1 МШПП Команда Тайфун
Одесса
UKR F00 P1 19 000061 22.04.2019
775 Бадеев Святослав Олегович D1 МШПП Команда Тайфун
Одесса
UKR F00 P1 19 000060 22.04.2019
776 Тепцова Юлия Владимировна D1 Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000059 22.04.2019
777 Максимчук Александр Андреевич D1 Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000058 15.04.2019
778 Лысенко Игорь Андреевич D1 Апнос
Kиев
UKR F00 P1 19 000057 15.04.2019
779 Бурлака Евгений Николаевич AP1 БРИГ
Xарків
UKR F00 AP1 19 000001 20.04.2019
780 Мележик Юлия Николаевна AP2 БРИГ
Xарків
UKR F00 AP2 19 000001 20.04.2019
781 Гловацкий Тимофей Вдадимирович D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000056 15.04.2019
782 Давыдова Елена Богдановна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000055 15.04.2019
783 Теваль Ян Геннадьевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000054 07.04.2019
784 Рыженко Ирина Николаевна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000053 07.04.2019
785 Рыженко Дарина Владимировна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000052 07.04.2019
786 Кырпа Евгений Сергеевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000051 07.04.2019
787 Пустовойтенко Александр Сергеевич D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000050 14.04.2019
788 Мулюкин Александр Владиславович D1 МШПП Команда Тайфун
Черноморск
UKR F00 P1 19 000049 14.04.2019
789 Аюпова Эльвира Ринатовна D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000048 11.04.2019
790 Бугун Александр Сергеевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000047 02.04.2019
791 Солодовник Даниил Вячеславович CD3 БРИГ
Xарків
UKR F00 CD3 19 000002 05.04.2019
792 Щерба Максим Анатольевич UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000015 20.03.2019
793 Щерба Максим Анатольевич ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000015 20.03.2019
794 Щерба Максим Анатольевич D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000015 20.03.2019
795 Павлюк Юлия Руслановна UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000014 20.03.2019
796 Павлюк Юлия Руслановна ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000014 20.03.2019
797 Павлюк Юлия Руслановна D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000014 20.03.2019
798 Тарадай Ксения Викторовна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000046 30.03.2019
799 Приставский Константин Николаевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000045 02.04.2019
800 Григирчик Руслан Иванович D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000044 12.03.2019
801 Березовский Глеб Геннадиевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000043 02.04.2019
802 Хоменко Ольга Александровна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000042 02.04.2019
803 Хасапов Дмитрий Александрович D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000041 02.04.2019
804 Острерова Мария Александровна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000040 02.04.2019
805 Остреров Александр Сергеевич D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000039 02.04.2019
806 Приступа Роман Богданович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000007 31.03.2019
807 Полевий Андрій Михайлович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000006 31.03.2019
808 Овод Павло Михайлович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000005 31.03.2019
809 Квасниця Андрій Миронович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000004 31.03.2019
810 Біян Олег Ігорович PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000003 31.03.2019
811 Стебляк Вадим Виктрович UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 19 000012 29.03.2019
812 Стебляк Вадим Виктрович ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 19 000012 29.03.2019
813 Стебляк Вадим Виктрович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 19 000012 29.03.2019
814 Вайда Игорь Ярославович RD СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 RD 19 000003 25.03.2019
815 Вайда Игорь Ярославович D3 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P3 19 000003 25.03.2019
816 Гриб Тарас Владимирович UN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 19 000011 25.03.2019
817 Гриб Тарас Владимирович ND СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 19 000011 25.03.2019
818 Гриб Тарас Владимирович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 19 000011 25.03.2019
819 Солодовник Даниил Вячеславович CD2 БРИГ
Харків
UKR F00 CD2 19 000003 29.03.2019
820 Лесовый Ростислав Леонидович DS СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 DS 19 000003 22.03.2019
821 Лаппо Иван Сергеевич DS СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 DS 19 000002 22.03.2019
822 Барсуков Вячеслав Андреевич PN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 PN 19 000002 24.03.2019
823 Сало Ростислав Богданович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000038 24.03.2019
824 Полевый Андрей Михайлович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000037 23.03.2019
825 Полева Світлана Григоровна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000036 23.03.2019
826 Дыба Владимир Зеновьевич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000035 24.03.2019
827 Григоренко Анна Игоревна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000034 23.03.2019
828 Барсуков Вячеслав Андреевич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000033 24.03.2019
829 Горло Максим Викторович D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000032 24.07.2018
830 Силкин Владимир Николаевич UN БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000010 21.03.2019
831 Силкин Владимир Николаевич ND БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000010 21.03.2019
832 Силкин Владимир Николаевич D2 БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000010 21.03.2019
833 Сегал Никита Робертович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 19 000031 21.03.2019
834 Кричмар Ернст Михайлович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000030 19.03.2019
835 Бондар Дмитрий Борисович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000029 19.03.2019
836 Савченко Роман Викторович UN БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000009 24.02.2019
837 Савченко Роман Викторович ND БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000009 24.02.2019
838 Савченко Роман Викторович D2 БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000009 24.02.2019
839 Регуш Евгения Сергеевна UN БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000008 24.02.2019
840 Регуш Евгения Сергеевна ND БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000008 24.02.2019
841 Регуш Евгения Сергеевна D2 БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000008 24.02.2019
842 Крамар Татьяна Владимировна D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000028 27.02.2019
843 Вирютин Владимир Викторович RD БРИГ
Xарків
UKR F00 RD 19 000002 24.02.2019
844 Вирютин Владимир Викторович D3 БРИГ
Xарків
UKR F00 D3 19 000002 24.02.2019
845 Вирютин Алексей Владимирович UN БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000007 24.02.2019
846 Вирютин Алексей Владимирович ND БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000007 24.02.2019
847 Вирютин Алексей Владимирович D2 БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000007 24.02.2019
848 Вечирко Павел Владимирович UN БРИГ
Xарків
UKR F00 UN 19 000006 12..02.2010
849 Вечирко Павел Владимирович ND БРИГ
Xарків
UKR F00 ND 19 000006 12..02.2010
850 Вечирко Павел Владимирович D2 БРИГ
Xарків
UKR F00 P2 19 000006 12..02.2010
851 Терентьев Александр Александрович RD SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 RD 19 000001 29.01.2019
852 Терентьев Александр Александрович D3 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P3 19 000001 29.01.2019
853 Мелехова Мария Олеговна DS SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 DS 19 000001 29.01.2019
854 Мелехова Мария Олеговна UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000005 29.01.2019
855 Мелехова Мария Олеговна ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000005 29.01.2019
856 Мелехова Мария Олеговна D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000005 29.01.2019
857 Красовский Павел Алексеевич UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000004 29.01.2019
858 Красовский Павел Алексеевич ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000004 29.01.2019
859 Красовский Павел Алексеевич D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000004 29.01.2019
860 Козий Владислав Игоревич UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000003 29.01.2019
861 Козий Владислав Игоревич ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000003 29.01.2019
862 Козий Владислав Игоревич D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000003 29.01.2019
863 Баранов Данило Олегович UN SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 UN 19 000002 29.01.2019
864 Баранов Данило Олегович ND SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 ND 19 000002 29.01.2019
865 Баранов Данило Олегович D2 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P2 19 000002 29.01.2019
866 Никулишин Наталия Викторовна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000027 24.02.2019
867 Мороз Виталий Дмитриевич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000026 24.02.2019
868 Дрожак Мария Руслановна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000025 24.02.2019
869 Биян Олег Игоревич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000024 24.02.2019
870 Пастух Андрей Григорьевич D1 Атлантика
Kривой Рог
UKR F00 P1 19 000023 25.02.2019
871 Кожухарь Михаил Валерьевич D1 Атлантика
Kривой Рог
UKR F00 P1 19 000022 25.02.2019
872 Фахери Техрани Анита D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000021 22.02.2019
873 Федоренко Юрий Владимирович D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000020 01.02.2019
874 Вирютина Татьяна Валериевна D1 БРИГ
Xарків
UKR F00 P1 19 000019 05.11.1997
875 SHOEMAKER ELENA D2
Kiev
UKR F00 P2 19 000001 01.02.2019
876 Одробинская Екатерина Игоревна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 18 000122 29.11.2018
877 Бобрышев Александр Николаевич D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 18 000121 29.11.2018
878 Шейка Дмитрий Сергеевич PN КУСТО
Одеса
UKR F00 PN 19 000001 06.02.2019
879 Дьяченко Михаил Сергеевич D1 ДЕЛЬТА
Xарків
UKR F00 P1 19 000018 15.01.2019
880 Гончаров Михаил Романович D1 ДЕЛЬТА
Xарків
UKR F00 P1 19 000017 15.01.2019
881 Васильева Ирина Константиновна D1 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 P1 19 000016 15.01.2019
882 Познякова Александра Артемьева CD3 ДЕЛЬТА
Харків
UKR F00 CD3 19 000001 15.01.2019
883 Федоренко Дмитрий Юрьевич CD2 БРИГ
Харків
UKR F00 CD2 19 000002 16.02.2019
884 Прахов Тимофей Алексеевич CD2 БРИГ
Xарків
UKR F00 CD2 19 000001 16.02.2019
885 Неделева Наталья Ивановна D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 19 000015 02.02.2019
886 Статник Ярослав Витальевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 19 000014 01.02.2019
887 Левенчук Евгения Александровна D1 SUBMARINE CLUB
Kиев
UKR F00 P1 19 000012 01.02.2019
888 Овод Павло Михайлович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000011 27.01.2019
889 Овод Михаил Павлович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000010 27.01.2019
890 Клименко Иван Александрович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000009 26.01.2019
891 Биндас Станислав Родиславович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 19 000008 26.01.2019
892 Салицкий Владислав Эдуардович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000007 16.01.2019
893 Рубанова Ольга Григорьевна D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000006 16.01.2019
894 Рубанов Александр Александрович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000005 16.01.2019
895 Рищева Татьяна Ильинична D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000004 16.01.2019
896 Поркару Константин Николаевич D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000003 16.01.2019
897 Гутник Игорь Александрович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000002 16.01.2019
898 Коваль Максим Валериевич D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 19 000001 16.01.2019
899 Виноградов Александр Валентинович UN СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 UN 18 000026 25.12.2018
900 Виноградов Александр Валентинович ND СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 ND 18 000026 25.12.2018
901 Виноградов Александр Валентинович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 18 000025 25.12.2018
902 Лебедин Ирина Романовна D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000128 27.12.2018
903 Тытыч Юрий Игоревич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000127 27.12.2018
904 Ищук Виталий Валериевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 18 000126 27.12.2018
905 Назарова Елена Владимировна AP1 БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 000005 17.12.2018
906 Сиротов Андрей Владимирович AP1 БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 000004 17.12.2018
907 Пазиняк Василий Зенонович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000125 16.12.2018
908 Дрожак Борис Сергеевич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000124 16.12.2018
909 Коноплич Константин Петрович D1 ИНГУЛ
Николаев
UKR F00 P1 18 000123 07.12.2018
910 Темофеев Михаил Михайлович D1 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P1 18 000105 23.10.2018
911 Степаненко Игорь D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000117 19.11.2018
912 Шейка Дмитрий Сергеевич RD
Николаев
UKR F00 RD 18 000007 09.12.2018
913 Шейка Дмитрий Сергеевич D3 МШПП при Федерации г.Николаева
Николаев
UKR F00 P3 18 000007 09.12.2018
914 Зароцкая Светлана Сергеевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000120 25.11.2018
915 Невмержицький Данило Васильевич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000119 25.11.2018
916 Дмытрив Святослав Игоревич D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000118 25.11.2018
917 Жупинас Вячеслав Борисович D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Киев
UKR F00 P1 18 000116 27.11.2018
918 Басаджи Вячеслав Ильич DS
Киев
UKR F00 DSD 18 000003 12.10.2018
919 Гаврилюк Дмитрий Сергеевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000113 05.11.2018
920 Холодный Константин Сергеевич D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000114 07.11.2018
921 Петрашенко Вита Викторовна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000115 07.11.2018
922 Нежинский Иван Дмитриевич DS
Киев
UKR F00 DSD 18 000002 22.10.2018
923 Потопаев Дмитрий Павлович UN
Киев
UKR F00 UN 18 000025 01.11.2018
924 Потопаев Дмитрий Павлович ND
Киев
UKR F00 ND 18 000025 01.11.2018
925 Потопаев Дмитрий Павлович D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000024 01.11.2018
926 Корчовая Татьяна Васильевна UN
Киев
UKR F00 UN 18 000024 01.11.2018
927 Корчовая Татьяна Васильевна ND
Киев
UKR F00 ND 18 000024 01.11.2018
928 Корчовая Татьяна Васильевна D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000023 01.11.2018
929 Ковальчук Владимир UN
Киев
UKR F00 UN 18 000023 01.11.2018
930 Ковальчук Владимир ND
Киев
UKR F00 ND 18 000023 01.11.2018
931 Ковальчук Владимир D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000022 01.11.2018
932 Запевалов Иван Валериевич UN
Киев
UKR F00 UN 18 000022 01.11.2018
933 Запевалов Иван Валериевич ND
Киев
UKR F00 ND 18 000022 01.11.2018
934 Запевалов Иван Валериевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000021 01.11.2018
935 Базичева Татьяна UN
Киев
UKR F00 UN 18 000021 01.11.2018
936 Базичева Татьяна ND
Киев
UKR F00 ND 18 000021 01.11.2018
937 Базичева Татьяна D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000020 01.11.2018
938 Нежинский Иван Дмитриевич UN
Киев
UKR F00 UN 18 000020 22.10.2018
939 Нежинский Иван Дмитриевич ND
Киев
UKR F00 ND 18 000020 22.10.2018
940 Нежинский Иван Дмитриевич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000019 22.10.2018
941 Бродик Олександр Богданович UN
Львів
UKR F00 UN 18 000019 28.10.2018
942 Бродик Олександр Богданович ND
Львів
UKR F00 ND 18 000019 28.10.2018
943 Бродик Олександр Богданович D2 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P2 18 000018 28.10.2018
944 Приступа Роман Богданович D1 СКУБА - ЛЕВ
Львів
UKR F00 P1 18 000112 31.10.2018
945 Семененко Богдан Сергеевич D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000110 27.10.2018
946 Семененко Сергей Николаевич D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000109 27.10.2018
947 Тимофеева Оксана Ивановна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000108 27.10.2018
948 Гаркушин Андрей Александрович D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000111 27.10.2018
949 Алабут Арина Геннадиевна D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000106 12.10.2018
950 Мизев Александр Александрович D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000107 12.10.2018
951 Басаджи Вячеслав Ильич D2 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P2 18 000017 12.10.2018
952 Басаджи Вячеслав Ильич ND SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 ND 18 000018 12.10.2018
953 Басаджи Вячеслав Ильич UN SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 UN 18 000018 12.10.2018
954 Регуш Евгения Сергеевна АР1 БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 00003 20.10.2018
955 Дашко Александр RD КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Черкасы
UKR F00 RD 18 000006 14.10.2018
956 Дашко Александр D3 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Черкасы
UKR F00 P3 18 000006 14.10.2018
957 Сердюк Николай Анатольевич D1 КИЇВСЬКА МОРСЬКА ШКОЛА
Ираклив
UKR F00 P1 18 000104 14.10.2018
958 Бреус Диана Ростиславовна CD3 БРИГ
Харків
UKR F00 CD3 18 000004 14.10.2018
959 Соколовский Герман Георгиевич D1 SUBMARINE CLUB
Киев
UKR F00 P1 18 000103 08.10.2018
960 Назаров Сергей Викторович АР1 БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 00002 27.09.2018
961 Тесленко Илья Сергеевич D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000095 20.09.2018
962 Петренко Александра Вячеславовна D1 SUBMARINE CLUB
Сакт-Петербург
UKR F00 P1 18 000098 20.09.2018
963 Шурмистова Дарья Сергеевна D1 SUBMARINE CLUB
Москва
UKR F00 P1 18 000099 20.09.2018
964 Назаренко Никита Андреевич D1 SUBMARINE CLUB
Симферополь
UKR F00 P1 18 000097 20.09.2018
965 Денисова Диана Евгеньевна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000101 01.10.2018
966 Тихоненко Иван Михайлович D1 МЕТЕОР
Днепр
UKR F00 P1 18 000100 25.09.2018
967 Коннов Денис Сергеевич D1 SUBMARINE CLUB
Красноярск
UKR F00 P1 18 000096 27.09.2018
968 Левитская Наталия Николаевна D1 БРИГ
Харків
UKR F00 P1 18 000102 04.10.2018
969 Мележик Юлия Николаевна АР1 БРИГ
Харків
UKR F00 AP1 18 000001 20.09.2018
970 Шлыков Валерий Олегович D1 КУСТО
Одеса
UKR F00 P1 18 000094 14.09.2018